Tablice reklamowe

billboard-reklamowy

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

Skuteczna forma reklamy może nie tylko zainteresować klientów daną ofertą, ale też tworzyć prestiż danej firmy. Reklama musi być skuteczna, ale to nie oznacza wcale, że jest droga. Doskonałym tego przykładem są tablice reklamowe.

 

Tablice reklamowe – proste, funkcjonalne, ale i niezawodne w sile przekazu

Konkurencja na rynku, niezależnie od branży, jest znaczna. Każda firma, zarówno mała, średnia, jak i duża, powinna szukać formy reklamy najlepszej dla siebie. Niewątpliwie doskonałym wyborem są tablice reklamowe. Mogą one pełnić funkcję informacyjną, ale też skupiać się zarówno na przekazie informacyjnym, jak i marketingowym. W ten prosty sposób można przyciągnąć klientów, ale też wyróżnić się na tle konkurencji. Większość z nas jest wzrokowcami. Dotyczy to ponad 65% populacji. Właśnie w przypadku tych osób treści wizualne powodują wzrost zaangażowania. Stąd też szyld reklamowy powinien być ciekawy i na początek musi przyciągnąć uwagę, a dopiero potem skupiać ją na odpowiednim przekazie. Tablice reklamowe są sposobem na reklamę usług, towarów, ale też konkretnego produktu czy oferty promocyjnej. Nie można jeszcze zapominać o tym, jak ważna jest lokalizacja, która zwiększa siłę przekazu. Dlatego tablica reklamowa zewnętrzna powinna znaleźć się przy siedzibie firmy, tym bardziej jeśli jest to budynek, w którym znajdują się biura czy punkty usługowe wielu podmiotów. Ponadto oczywiście w takim przypadku trzeba też zastosować tablice reklamowe indoor, choćby w formie strzałek z nazwą firmy i informacją, na którym piętrze się znajduje. Tablice reklamowe można postawić również przy drodze blisko lokalizacji firmy. Na pewno jest to dobre rozwiązanie dla branży gastronomicznej, ale i sklepów. Jeśli firma znajduje się na obrzeżach danej miejscowości, to warto postawić też tablicę reklamową zewnętrzną w centrum miasta.

 

Zbuduj pozytywny wizerunek swojej firmy

Aby zbudować wizerunek firmy, należy zainwestować w reklamę. Prostą, ale skuteczną formą przekazu jest tablica reklamowa stojąca. Oczywiście reklama musi być tak przygotowana, by treść nawiązywała do rodzaju usługi, ale i zachęcała do skorzystania z niej. Do wyboru są różnego rodzaju tablice reklamowe. Można zdecydować się na takie z dibondu, które posłużą przez długi czas. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i można na nich umieścić różnorodne elementy wizualne. Jednocześnie powierzchnia w tym przypadku jest gładka i nie ma zarysowań, co jeszcze lepiej wpływa na przekaz wizualny. Innym rodzajem tablicy reklamowej stojącej jest ta wykonana z PCV. Jest odporna na korodowanie, zmienne warunki atmosferyczne, a nawet promieniowanie UV. Doskonale sprawdzi się do reklamy outdoorowej. Tablice z tego materiału mogą mieć grubość od 2 do 10 mm, zatem są dość sztywne i świetnie można je wykorzystać nawet do reklamy wielkoformatowej, ale też do tablic reklamowych stojących. W przypadku druku na PCV można wykorzystać zarówno folię błyszczącą, jak i matową. Aby pogłębić blask czy też mat można jeszcze zastosować laminat. Taka tablica reklamowa będzie służyć przez wiele lat. Ciekawym wyborem są tablice reklamowe z plexi. Ten materiał jest przezroczysty niczym szkło, jest przy tym lekki i doskonale poddaje się obróbce mechanicznej. Również plexi można wykorzystać do tablic reklamowych outdoorowych. W teorii tablicę reklamową stojącą czy też wiszącą można wykonać nawet z drewna czy szkła, ale trzeba zdawać sobie sprawę, że takie rozwiązanie nie jest efektywne i nie należy też do tanich. Drewno trzeba impregnować, natomiast szkło trudno utrzymać w czystości, a przez to przekaz reklamy może być mniej widoczny.

 

Gdzie stosować tablice reklamowe?

Tablice reklamowe mają bardzo szerokie spektrum zastosowania. Warto wykorzystać je do reklamy usług czy towarów, ale sprawdzą się też do celów informacyjnych, np. w przypadku kampanii społecznych. Można wybrać je również , by przekazać informację o tym, gdzie znajduje się dana firma. Na tablicy reklamowej można przedstawić pokrótce swoją ofertę, a także umieścić numer telefonu. Profesjonalnie wykonana będzie skutecznym środkiem marketingu. Dodatkowo można zastosować podświetlenie tablic reklamowych. Dzięki temu będą promować usługi nie tylko w ciągu dnia, ale i po zmierzchu.

Poproś o wycenę przez Email

Usługi Antare - Poznaj naszą ofertę

kolorowa-farba Popularne
Druk

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis.

Zobacz więcej
wkrecany-wkret
Cięcie - frezowanie

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów.

Zobacz więcej
podswietlana-reklama
Kaseton reklamowy

Prowadząc swoją firmę, niezależnie od branży, należy pamiętać, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można dotrzeć do większego grona klientów, ale też zwiększyć popularność marki czy produktu.

Zobacz więcej
reklamy-wystawowe
Plakaty wielkoformatowe

Inwestycja w reklamę ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rozpoznawalności firmy czy zwiększenie sprzedaży. Skutecznym rodzajem komunikacji z potencjalnym klientem jest citylight.

Zobacz więcej
kolorowy-papier
Folie - naklejki

Zyskanie rozpoznawalności firmy czy też marki jest niezbędne dla zwiększenia przychodów, ale też utrzymania się na rynku. Doskonale tutaj sprawdzają się folie reklamowe, które rzeczywiście mają szerokie spektrum zastosowania i mogą być wykorzystywane w kampaniach marketingowych.

Zobacz więcej
kolorowe-tablice
Folia Backlight

Czasami proste rozwiązania są najbardziej skuteczne. Na pewno odgrywają też ważną rolę w reklamie.

Zobacz więcej
tablica-reklamowa
Banery reklamowe frontlight

Aby wypromować towar, usługę czy miejsce, należy zainwestować w reklamę. Musi być ona dostosowana np. do grupy docelowej, ale też zwyczajnie musi być ciekawa.

Zobacz więcej
kolorowe-bannery
Roll-upy

Aby dotrzeć do nowych klientów, ale też utrzymać dotychczasowych, warto wykorzystać reklamę. Tutaj pojawia się pytanie: jaką reklamę wybrać?

Zobacz więcej
kolorowe-bannery-1
X-banery

Prosta reklama może być skuteczna. Nie trzeba wcale stosować zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zwiększyć efektywność przekazu, ale też zyskać rozpoznawalność.

Zobacz więcej
tablice-i-slupy-informacyjne
Tablice i słupy informacyjne

Niezależnie jaką firmę się prowadzi, trzeba pamiętać o tym, jak ważna jest reklama. Rzeczywiście dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę przekazu.

Zobacz więcej
wiata-przystankowa
Reklamy podświetlane

Reklama może być wsparciem działań komunikacyjnych marki. Rzeczywiście dzięki niej można zwiększyć jej rozpoznawalność, ale też zainteresować klientów ofertą.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz
Grafiki na witrynach sklepowych

Reklama jest dźwignią handlu, choć to zdanie urosło już do banału, to jednak nadal, aby utrzymać się na rynku czy pozyskać klientów w ową reklamę trzeba zainwestować. Jednak tak jak zmienia się rynek, tak zmieniają się też potrzeby klientów, stąd forma reklamy musi być dostosowana do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz-1
Kampanie reklamowe

Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zyskać skuteczną reklamę i to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Rzecz jasna bardzo duże znaczenie ma siła oraz jakość przekazu.

Zobacz więcej
czerwone-choragwie
Siatki, flagi, płótna

W reklamie produktu czy firmy trzeba wykorzystywać różne narzędzia, dzięki którym można osiągnąć skuteczny przekaz i zyskać nowych klientów. Do tego celu mogą służyć siatki mesh i płótno Canvas, a także materiały flagowe.

Zobacz więcej
naklejka-na-szybie
Folia szroniona

Dotarcie do dużej ilości odbiorców reklamy ma kluczowe znaczenie dla efektywności kampanii reklamowej. Tutaj bardzo skuteczna bywa folia szroniona z nadrukiem.

Zobacz więcej
naklejka-na-samochodzie
Naklejki magnetyczne

Prowadząc firmę, należy dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Reklama jest niezwykle ważna również przy budowaniu wizerunku marki.

Zobacz więcej
naklejka-reklamowa
Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze i dekoracje wnętrz – zwiększ rozpoznawalność marki i produktu w siedzibie firmy i na targach branżowych Skuteczna reklama może przynieść firmie duże zyski.

Zobacz więcej
banner-wejsciowy
Lico do kasetonu

Kasetony reklamowe są rzeczywiście jedną z najczęściej używanych form przekazu reklamowego. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż cechuje je skuteczność, funkcjonalność, ale też szerokie spektrum zastosowania.

Zobacz więcej
wyzynane-naklejki
Płyty PCV

W reklamie zewnętrznej można wykorzystywać płyty ze spienionego PCV. Jest to materiał, który ma wiele zalet.

Zobacz więcej
wejscie-do-sali
Plexi

Plexi jest materiałem, który jest wykorzystywany na szeroką skalę, choćby do dekoracji czy też reklamy. Jednak, aby było to możliwe należy wykorzystać technologię UV.

Zobacz więcej
tablice-upamietniajace
Płyta dibond

Odpowiednio przygotowana reklama pełni niezwykle ważną rolę w całym działaniu marketingowym. Rzeczywiście może zwiększyć sprzedaż produktu, ale też sprawić, iż dana marka stanie się rozpoznawalna.

Zobacz więcej
neon-eko
Płyty Dispa

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć popularność danej marki czy produktów. Jednak duże znaczenie ma także medium, na którym jest przygotowana.

Zobacz więcej
stoisko-w-sklepie
Tkaniny do podświetleń

Reklama i działania marketingowe muszą być skuteczne, aby można było uzyskać należyty efekt. Do reklamy stosuje się różne rozwiązania, których celem jest osiągnięcie większej sprzedaży, zareklamowanie produktu, czy zdobycie rozpoznawalności marki.

Zobacz więcej
mozaika
Wykładziny dywanowe

Zwiększenie rozpoznawalności firmy jest niezbędne dla zyskania nowych klientów. Jednocześnie funkcję reklamową może pełnić nawet wykładzina dywanowa.

Zobacz więcej
duze-litery
Litery przestrzenne

Skuteczna reklama może mieć naprawdę ciekawą formę i przyciągać uwagę. Warto wiedzieć, że dobrym wyborem są choćby litery przestrzenne.

Zobacz więcej
tabliczka-informacyjna
Tabliczki reklamowe i informacyjne

Prowadzenie firmy niezależnie od branży nie jest łatwe. Aby się utrzymać, trzeba zainwestować w reklamę.

Zobacz więcej
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact