Plakaty wielkoformatowe

reklamy-wystawowe

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

Inwestycja w reklamę ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rozpoznawalności firmy czy zwiększenie sprzedaży. Skutecznym rodzajem komunikacji z potencjalnym klientem jest citylight. Jest to rodzaj ulicznej reklamy zewnętrznej, która ma formę tablic ogłoszeniowych. Ma prosty przekaz i może pełnić rolę medium uzupełniającego, np. reklamy telewizyjnej. W Antare zamówisz plakaty wielkoformatowe z dowolnym nadrukiem od kilku sztuk do ilości hurtowych.

 

Plakaty wielkoformatowe citylight – prosty przekaz i skuteczna forma

Citylighty należy umieścić w uczęszczanych miejscach. Dobrym tego przykładem są pasaże handlowe, przystanki, czy miejsca użytku publicznego. Pełnią one funkcję reklamową. Odbiorcami są w tym przypadku wszystkie osoby, które mijają ten rodzaj reklamy zewnętrznej. Materiałem ekspozycyjnym w tym przypadku mogą być plakaty wielkoformatowe. Tego typu nośniki reklamy można umieścić nawet w miejscach, gdzie inne rodzaje reklamy są zabronione. Dzięki citylightom komunikat reklamowy dociera do naprawdę sporej ilości odbiorców. To świetny wybór, gdy zamierzacie wystartować z nową kampanią, ale też gdy chcecie ugruntować swoją pozycję na rynku. Citylighty mają formę podświetlonej tablicy, wewnątrz której umieszcza się duże plakaty. Celem reklamy jest dotarcie do szerokiego grona odbiorców, a dzięki dużym plakatom widoczność przekazu jest spora. Warto więc citylight umieszczać tam, gdzie często znajdują się duże skupiska ludzi. Zaletą takiego rozwiązania jest również fakt, że plakaty XXL nie są bardzo drogie, zatem można szybko i tanio przygotować naprawdę dobrą kampanię produktową. Plakaty reklamowe można umieścić w citylightach, które są podświetlane od tyłu świetlówkami bądź też energooszczędnymi diodami LED. Plakaty, które się w nich umieszcza powinny dobrze rozpraszać światło, dlatego tutaj bardzo dobrze sprawdza się drukowanie techniką solwentową, gdzie używa się atramentów pigmentowych. Plakaty citylight powinny mieć dobre nasycenie barw, ale też kontrast. Oczywiście znaczenie ma także odporność na zmienne temperatury. Nie mogą blaknąć pod wpływem promieni słonecznych.

 

Plakaty duży format – skuteczna forma reklamy w prostej odsłonie

Plakaty w citylightach zapewniają skuteczny przekaz. Warto umieścić je w centrach miast, ale ten nośnik reklamowy dobrze sprawdzi się np. w centrach handlowych, hotelach, urzędach czy nawet portach lotniczych. Przyciąga uwagę i zachęca do zapoznania się z daną ofertą. Przekaz w tym przypadku może być prosty. Wszystko zależy od rodzaju reklamy. Na pewno takie rozwiązanie może być uzupełnieniem kampanii telewizyjnej czy radiowej, ale może służyć zwiększeniu rozpoznawalności marki. Plakaty w citylightach powinny zaciekawić potencjalnych odbiorców i zachęcić ich do zapoznania się z ofertą. Wybierając taką formę reklamy możecie łatwo nią zarządzać. Przede wszystkim plakaty łatwo się wymienia. Co istotne, plakaty w citylightach nie są przytłaczające ani też nachalne. Nie od dziś wiadomo, że skuteczna reklama to taka, która dociera do dużej ilości osób, ale też zapewnia długi kontakt z odbiorcą. Plakaty umieszczone w citylightach wpisują się w skuteczną reklamę. Jeżeli zostaną umieszczone np. przy przystanku, to dotrą nie tylko do osób czekających na autobus czy tramwaj, ale też przechodniów czy rowerzystów. Kontakt odbiorcy z taką reklamą zazwyczaj trwa minimum kilka sekund, co przekłada się na skuteczność przekazu marketingowego. Forma jest atrakcyjna. Plakaty mogą być utrzymane w klasycznym stylu, ale można pozwolić sobie na reklamę bardziej oryginalną czy kreatywną. Wszystko zależy od rodzaju kampanii.

 

Reklama XXL, czyli dlaczego warto zdecydować się na plakaty citylight

Plakaty citylight można określić mianem reklamy XXL. Można umieścić je w miejscach niedostępnych dla innego rodzaju reklamy, np. w pobliżu przejść dla pieszych. Jeżeli konstrukcja citylight jest dwustronna, to istnieje możliwość zareklamowania dwóch usług albo też przygotowania jeszcze bardziej efektywnej kampanii. Oczywiście plakaty w dużych rozmiarach mają wysoką informacyjność. Można umieścić tam ważny przekaz albo skupić się tylko na przedstawieniu grafiki. Przy odpowiednim zaprojektowaniu ekspozycji plakaty cechuje naprawdę dobra estetyka. 

Poproś o wycenę przez Email

Usługi Antare - Poznaj naszą ofertę

kolorowa-farba Popularne
Druk

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis.

Zobacz więcej
wkrecany-wkret
Cięcie - frezowanie

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów.

Zobacz więcej
podswietlana-reklama
Kasetony reklamowe

Prowadząc swoją firmę, niezależnie od branży, należy pamiętać, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można dotrzeć do większego grona klientów, ale też zwiększyć popularność marki czy produktu.

Zobacz więcej
kolorowy-papier
Folie OWV, monomeryczne, perforowane, wylewane

Zyskanie rozpoznawalności firmy czy też marki jest niezbędne dla zwiększenia przychodów, ale też utrzymania się na rynku. Doskonale tutaj sprawdzają się folie reklamowe, które rzeczywiście mają szerokie spektrum zastosowania i mogą być wykorzystywane w kampaniach marketingowych.

Zobacz więcej
kolorowe-tablice
Backlight

Czasami proste rozwiązania są najbardziej skuteczne. Na pewno odgrywają też ważną rolę w reklamie.

Zobacz więcej
tablica-reklamowa
Banery reklamowe frontlight

Aby wypromować towar, usługę czy miejsce, należy zainwestować w reklamę. Musi być ona dostosowana np. do grupy docelowej, ale też zwyczajnie musi być ciekawa.

Zobacz więcej
kolorowe-bannery
Roll-upy

Aby dotrzeć do nowych klientów, ale też utrzymać dotychczasowych, warto wykorzystać reklamę. Tutaj pojawia się pytanie: jaką reklamę wybrać?

Zobacz więcej
kolorowe-bannery-1
X-banery

Prosta reklama może być skuteczna. Nie trzeba wcale stosować zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zwiększyć efektywność przekazu, ale też zyskać rozpoznawalność.

Zobacz więcej
tablice-i-slupy-informacyjne
Tablice i słupy reklamowe

Niezależnie jaką firmę się prowadzi, trzeba pamiętać o tym, jak ważna jest reklama. Rzeczywiście dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę przekazu.

Zobacz więcej
wiata-przystankowa
Reklamy podświetlane

Reklama może być wsparciem działań komunikacyjnych marki. Rzeczywiście dzięki niej można zwiększyć jej rozpoznawalność, ale też zainteresować klientów ofertą.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz
Grafiki na witrynach sklepowych

Reklama jest dźwignią handlu, choć to zdanie urosło już do banału, to jednak nadal, aby utrzymać się na rynku czy pozyskać klientów w ową reklamę trzeba zainwestować. Jednak tak jak zmienia się rynek, tak zmieniają się też potrzeby klientów, stąd forma reklamy musi być dostosowana do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz-1
Kampanie reklamowe

Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zyskać skuteczną reklamę i to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Rzecz jasna bardzo duże znaczenie ma siła oraz jakość przekazu.

Zobacz więcej
czerwone-choragwie
Siatki, flagi, płótna

W reklamie produktu czy firmy trzeba wykorzystywać różne narzędzia, dzięki którym można osiągnąć skuteczny przekaz i zyskać nowych klientów. Do tego celu mogą służyć siatki mesh i płótno Canvas, a także materiały flagowe.

Zobacz więcej
naklejka-na-szybie
Folia szroniona

Dotarcie do dużej ilości odbiorców reklamy ma kluczowe znaczenie dla efektywności kampanii reklamowej. Tutaj bardzo skuteczna bywa folia szroniona z nadrukiem.

Zobacz więcej
naklejka-na-samochodzie
Naklejki magnetyczne

Prowadząc firmę, należy dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Reklama jest niezwykle ważna również przy budowaniu wizerunku marki.

Zobacz więcej
naklejka-reklamowa
Systemy wystawiennicze i stoiska promocyjne

Systemy wystawiennicze i dekoracje wnętrz – zwiększ rozpoznawalność marki i produktu w siedzibie firmy i na targach branżowych Skuteczna reklama może przynieść firmie duże zyski.

Zobacz więcej
billboard-reklamowy
Tablice reklamowe

Skuteczna forma reklamy może nie tylko zainteresować klientów daną ofertą, ale też tworzyć prestiż danej firmy. Reklama musi być skuteczna, ale to nie oznacza wcale, że jest droga.

Zobacz więcej
banner-wejsciowy
Lico do kasetonu

Kasetony reklamowe są rzeczywiście jedną z najczęściej używanych form przekazu reklamowego. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż cechuje je skuteczność, funkcjonalność, ale też szerokie spektrum zastosowania.

Zobacz więcej
wyzynane-naklejki
Płyty ze spienionego PCV

W reklamie zewnętrznej można wykorzystywać płyty ze spienionego PCV. Jest to materiał, który ma wiele zalet.

Zobacz więcej
wejscie-do-sali
Druk na plexi

Plexi jest materiałem, który jest wykorzystywany na szeroką skalę, choćby do dekoracji czy też reklamy. Jednak, aby było to możliwe należy wykorzystać technologię UV.

Zobacz więcej
tablice-upamietniajace
Płyty dibond

Odpowiednio przygotowana reklama pełni niezwykle ważną rolę w całym działaniu marketingowym. Rzeczywiście może zwiększyć sprzedaż produktu, ale też sprawić, iż dana marka stanie się rozpoznawalna.

Zobacz więcej
neon-eko
Płyty Dispa

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć popularność danej marki czy produktów. Jednak duże znaczenie ma także medium, na którym jest przygotowana.

Zobacz więcej
stoisko-w-sklepie
Tkaniny do podświetleń

Reklama i działania marketingowe muszą być skuteczne, aby można było uzyskać należyty efekt. Do reklamy stosuje się różne rozwiązania, których celem jest osiągnięcie większej sprzedaży, zareklamowanie produktu, czy zdobycie rozpoznawalności marki.

Zobacz więcej
mozaika
Wykładziny dywanowe

Zwiększenie rozpoznawalności firmy jest niezbędne dla zyskania nowych klientów. Jednocześnie funkcję reklamową może pełnić nawet wykładzina dywanowa.

Zobacz więcej
duze-litery
Litery przestrzenne

Skuteczna reklama może mieć naprawdę ciekawą formę i przyciągać uwagę. Warto wiedzieć, że dobrym wyborem są choćby litery przestrzenne.

Zobacz więcej
tabliczka-informacyjna
Tabliczki reklamowe i informacyjne

Prowadzenie firmy niezależnie od branży nie jest łatwe. Aby się utrzymać, trzeba zainwestować w reklamę.

Zobacz więcej
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact