Grafiki na witrynach sklepowych

banner-wyprzedaz

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

Reklama jest dźwignią handlu, choć to zdanie urosło już do banału, to jednak nadal, aby utrzymać się na rynku czy pozyskać klientów w ową reklamę trzeba zainwestować. Jednak tak jak zmienia się rynek, tak zmieniają się też potrzeby klientów, stąd forma reklamy musi być dostosowana do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Ważne jest też określenie swojej grupy docelowej. Ciekawą formą mogą być reklamy na witryny sklepowe. Poza funkcją promocyjną pełnią też funkcję informacyjną. Warto na ich temat dowiedzieć się więcej. W Antare zamówisz reklamy na witryny sklepowe w dowolnym rozmiarze i z dowolnym nadrukiem od kilku sztuk do ilości hurtowych.

 

Reklama na witryny sklepowe – efektywny przekaz, który trafia do odbiorców

Każdą witrynę sklepową można wykorzystać do działań reklamowych. Odpowiednio przygotowane naklejki na witrynę rzeczywiście mogą przyciągać uwagę, ale też zainteresować potencjalnego klienta ofertą. Witryna sklepowa rzeczywiście może być miejscem, które będzie świetnie służyć właśnie do reklamy. Rzecz jasna owa reklama musi być spójna z działalnością sklepu, ale też dobrana pod kątem grupy odbiorców, których chce się skłonić do zakupów. Trzeba przyznać, że reklama na witrynach może być efektywnym sposobem na wzrost popularności danego sklepu. Nie można też zapominać, że koszt w tym przypadku nie jest wysoki. Potencjalni klienci są wzrokowcami, dlatego, aby przekaz reklamy był skuteczny, musi być ona ciekawa, ale w żadnym wypadku nie powinna być krzykliwa, gdyż wtedy efekt może być odwrotny do zamierzonego. Jednocześnie taką okleinę można wykorzystać nie tylko na witryny sklepowe, bo sprawdzi się też do biur czy oczywiście gabinetów lekarskich, kosmetycznych, a także na samochody firmowe. Wszędzie tam, gdzie chce się przyciągnąć klienta trzeba zastosować reklamy na szybach i witrynach. Zaletą grafik na witrynach sklepowych jest fakt, że są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale też warunki atmosferyczne.

 

Stwórz wizerunek swojej marki – postaw na branding witryn

Aby zwiększyć rozpoznawalność miejsca prowadzenia działalności gospodarczej, ale też towaru czy usług i w ten sposób zyskać korzyści ekonomiczne, należy zastosować branding. Doskonale sprawdza się tutaj branding witryn, czyli właśnie kreowanie pozytywnego wizerunku przy wykorzystaniu naklejek reklamowych, folii reklamowych czy standów na witrynę. W ten sposób możecie utrwalić, ale też kreować świadomość marki i dotrzeć do większej grupy odbiorców. Jednocześnie możecie zachęcić niezdecydowane osoby do skorzystania z Waszych usług. Oklejanie witryn jest nowoczesną reklamą zewnętrzną, ale może stanowić też komunikację niewerbalną z potencjalnym klientem. Niewątpliwie zwykła witryna może stać się skuteczną przestrzenią reklamową. Do wyboru jest wiele rodzajów reklam na witryny sklepowe w postaci naklejek. Można zdecydować się choćby na folię typu one way vision, która pozwala na zaprezentowanie grafiki, ale nie ogranicza przy tym dostępu do światła wewnątrz obiektu. Grafika jest widoczna na zewnątrz, ale przesłania wnętrze, w ten sposób zapewniając prywatność. Można postawić również na folie polimerowe, które można stosować do reklamy zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Tego typu modele folii są odporne na działanie promieniowania UV czy wysokich temperatur i mogą być formą reklamy na witryny sklepowe nawet przez 7 czy 8 lat. Dobrze sprawdzi się też folia wylewana, którą można precyzyjnie formować. Jest też trwała i może służyć przez 10 lat. Alternatywą są naklejki plotowane, które są trwałe, gwarantują świetną jakość druku, a przy tym nie posiadają tła. Zatem warto je wykorzystać np. do wykonania logo.

 

Grafiki informacyjne na witrynę – skuteczny przekaz w wygodnej formie

Grafiki informacyjne na witrynę są świetną formą reklamy, ale i ważnych informacji. Za pomocą okleiny można przedstawić różne treści, np. godziny otwarcia, zakres usług. W ten sposób można zachęcić klienta do odwiedzenia danego miejsca. Ciekawym wyborem są infografiki. W tym przypadku można wizualnie przedstawić informacje, np. połączyć grafiki z konkretnym przekazem. Powszechnie uważa się, że to rozwiązanie jest bardzo skuteczne, przyciąga wzrok, a przy tym zwiększa świadomość danej marki i ukazuje jej profesjonalizm. Równie ciekawą formą jest stand reklamowy na witrynę. Może także pełnić funkcję informacyjną, ale i promocyjną. Jest tani i doskonale sprawdza się podczas targów branżowych czy eventów, a także może służyć do przedstawienia nowego produktu czy oferty promocyjnej.

Poproś o wycenę przez Email

Usługi Antare - Poznaj naszą ofertę

kolorowa-farba Popularne
Druk

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis.

Zobacz więcej
wkrecany-wkret
Cięcie - frezowanie

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów.

Zobacz więcej
podswietlana-reklama
Kasetony reklamowe

Prowadząc swoją firmę, niezależnie od branży, należy pamiętać, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można dotrzeć do większego grona klientów, ale też zwiększyć popularność marki czy produktu.

Zobacz więcej
reklamy-wystawowe
Plakaty wielkoformatowe

Inwestycja w reklamę ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rozpoznawalności firmy czy zwiększenie sprzedaży. Skutecznym rodzajem komunikacji z potencjalnym klientem jest citylight.

Zobacz więcej
kolorowy-papier
Folie OWV, monomeryczne, perforowane, wylewane

Zyskanie rozpoznawalności firmy czy też marki jest niezbędne dla zwiększenia przychodów, ale też utrzymania się na rynku. Doskonale tutaj sprawdzają się folie reklamowe, które rzeczywiście mają szerokie spektrum zastosowania i mogą być wykorzystywane w kampaniach marketingowych.

Zobacz więcej
kolorowe-tablice
Backlight

Czasami proste rozwiązania są najbardziej skuteczne. Na pewno odgrywają też ważną rolę w reklamie.

Zobacz więcej
tablica-reklamowa
Banery reklamowe frontlight

Aby wypromować towar, usługę czy miejsce, należy zainwestować w reklamę. Musi być ona dostosowana np. do grupy docelowej, ale też zwyczajnie musi być ciekawa.

Zobacz więcej
kolorowe-bannery
Roll-upy

Aby dotrzeć do nowych klientów, ale też utrzymać dotychczasowych, warto wykorzystać reklamę. Tutaj pojawia się pytanie: jaką reklamę wybrać?

Zobacz więcej
kolorowe-bannery-1
X-banery

Prosta reklama może być skuteczna. Nie trzeba wcale stosować zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zwiększyć efektywność przekazu, ale też zyskać rozpoznawalność.

Zobacz więcej
tablice-i-slupy-informacyjne
Tablice i słupy reklamowe

Niezależnie jaką firmę się prowadzi, trzeba pamiętać o tym, jak ważna jest reklama. Rzeczywiście dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę przekazu.

Zobacz więcej
wiata-przystankowa
Reklamy podświetlane

Reklama może być wsparciem działań komunikacyjnych marki. Rzeczywiście dzięki niej można zwiększyć jej rozpoznawalność, ale też zainteresować klientów ofertą.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz-1
Kampanie reklamowe

Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zyskać skuteczną reklamę i to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Rzecz jasna bardzo duże znaczenie ma siła oraz jakość przekazu.

Zobacz więcej
czerwone-choragwie
Siatki, flagi, płótna

W reklamie produktu czy firmy trzeba wykorzystywać różne narzędzia, dzięki którym można osiągnąć skuteczny przekaz i zyskać nowych klientów. Do tego celu mogą służyć siatki mesh i płótno Canvas, a także materiały flagowe.

Zobacz więcej
naklejka-na-szybie
Folia szroniona

Dotarcie do dużej ilości odbiorców reklamy ma kluczowe znaczenie dla efektywności kampanii reklamowej. Tutaj bardzo skuteczna bywa folia szroniona z nadrukiem.

Zobacz więcej
naklejka-na-samochodzie
Naklejki magnetyczne

Prowadząc firmę, należy dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Reklama jest niezwykle ważna również przy budowaniu wizerunku marki.

Zobacz więcej
naklejka-reklamowa
Systemy wystawiennicze i stoiska promocyjne

Systemy wystawiennicze i dekoracje wnętrz – zwiększ rozpoznawalność marki i produktu w siedzibie firmy i na targach branżowych Skuteczna reklama może przynieść firmie duże zyski.

Zobacz więcej
billboard-reklamowy
Tablice reklamowe

Skuteczna forma reklamy może nie tylko zainteresować klientów daną ofertą, ale też tworzyć prestiż danej firmy. Reklama musi być skuteczna, ale to nie oznacza wcale, że jest droga.

Zobacz więcej
banner-wejsciowy
Lico do kasetonu

Kasetony reklamowe są rzeczywiście jedną z najczęściej używanych form przekazu reklamowego. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż cechuje je skuteczność, funkcjonalność, ale też szerokie spektrum zastosowania.

Zobacz więcej
wyzynane-naklejki
Płyty ze spienionego PCV

W reklamie zewnętrznej można wykorzystywać płyty ze spienionego PCV. Jest to materiał, który ma wiele zalet.

Zobacz więcej
wejscie-do-sali
Druk na plexi

Plexi jest materiałem, który jest wykorzystywany na szeroką skalę, choćby do dekoracji czy też reklamy. Jednak, aby było to możliwe należy wykorzystać technologię UV.

Zobacz więcej
tablice-upamietniajace
Płyty dibond

Odpowiednio przygotowana reklama pełni niezwykle ważną rolę w całym działaniu marketingowym. Rzeczywiście może zwiększyć sprzedaż produktu, ale też sprawić, iż dana marka stanie się rozpoznawalna.

Zobacz więcej
neon-eko
Płyty Dispa

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć popularność danej marki czy produktów. Jednak duże znaczenie ma także medium, na którym jest przygotowana.

Zobacz więcej
stoisko-w-sklepie
Tkaniny do podświetleń

Reklama i działania marketingowe muszą być skuteczne, aby można było uzyskać należyty efekt. Do reklamy stosuje się różne rozwiązania, których celem jest osiągnięcie większej sprzedaży, zareklamowanie produktu, czy zdobycie rozpoznawalności marki.

Zobacz więcej
mozaika
Wykładziny dywanowe

Zwiększenie rozpoznawalności firmy jest niezbędne dla zyskania nowych klientów. Jednocześnie funkcję reklamową może pełnić nawet wykładzina dywanowa.

Zobacz więcej
duze-litery
Litery przestrzenne

Skuteczna reklama może mieć naprawdę ciekawą formę i przyciągać uwagę. Warto wiedzieć, że dobrym wyborem są choćby litery przestrzenne.

Zobacz więcej
tabliczka-informacyjna
Tabliczki reklamowe i informacyjne

Prowadzenie firmy niezależnie od branży nie jest łatwe. Aby się utrzymać, trzeba zainwestować w reklamę.

Zobacz więcej
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact