kolorowe-bannery-1

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

Prosta reklama może być skuteczna. Nie trzeba wcale stosować zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zwiększyć efektywność przekazu, ale też zyskać rozpoznawalność. Doskonałym tego przykładem są x banery. Warto na ich temat dowiedzieć się więcej i poznać zalety ich użytkowania. W Antare zamówisz x-banery reklamowe w dowolnym rozmiarze i z dowolnym nadrukiem od kilku sztuk do ilości hurtowych.

 

Czym jest X-baner?

X baner jest to przenośna reklama stojąca. Nazwa wzięła się stąd, że posiada ona rozkładany stelaż, który oparty jest na kształcie litery X. W ten prosty sposób zyskuje się maksymalną stabilizację konstrukcji. Należy też zauważyć, że taka przenośna reklama jest lekka. Można zdecydować się np. na taką, która wykonana jest z mocnego i trwałego włókna szklanego. Należy też wspomnieć o jakości nadruku, który jest bardzo trwały, odporny na ścieranie, nie blaknie pod wpływem promieniowania UV. Warto też postawić na x baner z aluminium. Tego typu stojak często określany jest mianem pajączka. Można go też wielokrotnie wykorzystywać do różnego rodzaju reklam, wystarczy tylko doczepić do niego wytrzymały materiał z nadrukiem. Decydując się na x baner, można szybko i łatwo zwiększyć rozpoznawalność produktu, ale też zareklamować wydarzenie. Na x banerach często umieszcza się informacje o firmie.

 

Gdzie stosuje się x banery?

X banery świetnie sprawdzają się na powierzchniach handlowych. Można za ich pomocą reklamować konkretne produkty, ale też informować o promocjach czy nowo otwartych stoiskach. Sprawdzą się również jako świetna dekoracja wnętrza. Ale na tym zastosowanie x banerów się nie kończy. Warto je postawić choćby w miejscach użytku publicznego np. w holach czy korytarzach, a nawet w szkołach. X baner może być częścią wizualnego contentu. Dzięki niemu można w szybki i niezwykle tani sposób stworzyć reklamę graficzną produktu. Warto taki stojak umieścić w miejscu, które jest często odwiedzane i zainteresować dużą liczbę osób daną ofertą. X baner może mieć prostą grafikę, która będzie nawiązywać do danego wydarzenia, ale często przygotowuje się na nim grafikę, która będzie skupiać się na produkcie i jego zaletach. Wszystko zależy od preferencji klienta. X banery cechuje wysoka mobilność, a więc można je bezproblemowo transportować i używać np. podczas różnych konferencji, szkoleń czy eventów. Umieszczając na x banerze informację o swoich produktach czy firmie, zachęca się potencjalnych klientów czy odbiorców do kontaktu. Nie bez znaczenia jest również fakt, że decydując się na taki stojak reklamowy, bardzo niskim kosztem można oddziaływać na odbiorcę i świetnie zareklamować daną usługę. W banery reklamowe powinny zainwestować nawet małe czy średnie firmy.

 

Dlaczego warto zdecydować się na x banery?

X banery są trafnym sposobem na reklamę, ale mogą też pełnić funkcję informacyjną. Są niezwykle proste w montażu, ale również szybko można je zdemontować i przewieźć w inne miejsce. Są wielokrotnego użytku, a więc rzeczywiście koszty jakie ponosi inwestor są niskie. Zamontowaną na stojaku reklamowym grafikę można również w razie konieczności wymienić. Musimy też wspomnieć o tym, że stelaże x banerów są nie tylko stabilne, ale też wytrzymałe i stanowią naprawdę efektywny system prezentacyjny danego produktu czy usługi. X banery sprawdzą się do reklamy produktowej i to niezależnie od branży, ale co istotne można je stosować nawet w siedzibie swojej firmy, by już od wejścia zainteresować klienta swoją usługą. W ten prosty sposób zyska się także profesjonalną aranżację wnętrza. X baner będzie współtworzyć wizerunek firmy. Wystarczy tylko umieścić go we właściwym miejscu, tak by przyciągał uwagę grupy docelowej. Ten ekspozytor może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Z x banera powinni skorzystać nie tylko przedsiębiorcy, którzy często zmieniają lokalizację, np. prowadząc sprzedaż na stoiskach w różnych miastach, bo bardzo dobrze sprawdza się też jako ekspozytor informacyjny, na którym można znaleźć informacje dotyczące danego wydarzenia. Nie można zapominać, że w biznesie trzeba wywierać pozytywne wrażenie na kliencie. Przygotowując prezentację swojej oferty, należy pamiętać o tym, że zastosowanie mobilnego nośnika reklamy, jakim jest x baner, ma wpływ na decyzję odbiorcy.

Poproś o wycenę przez Email

Usługi Antare - Poznaj naszą ofertę

kolorowa-farba Popularne
Druk

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis.

Zobacz więcej
wkrecany-wkret
Cięcie - frezowanie

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów.

Zobacz więcej
podswietlana-reklama
Kasetony reklamowe

Prowadząc swoją firmę, niezależnie od branży, należy pamiętać, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można dotrzeć do większego grona klientów, ale też zwiększyć popularność marki czy produktu.

Zobacz więcej
reklamy-wystawowe
Plakaty wielkoformatowe

Inwestycja w reklamę ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rozpoznawalności firmy czy zwiększenie sprzedaży. Skutecznym rodzajem komunikacji z potencjalnym klientem jest citylight.

Zobacz więcej
kolorowy-papier
Folie OWV, monomeryczne, perforowane, wylewane

Zyskanie rozpoznawalności firmy czy też marki jest niezbędne dla zwiększenia przychodów, ale też utrzymania się na rynku. Doskonale tutaj sprawdzają się folie reklamowe, które rzeczywiście mają szerokie spektrum zastosowania i mogą być wykorzystywane w kampaniach marketingowych.

Zobacz więcej
kolorowe-tablice
Backlight

Czasami proste rozwiązania są najbardziej skuteczne. Na pewno odgrywają też ważną rolę w reklamie.

Zobacz więcej
tablica-reklamowa
Banery reklamowe frontlight

Aby wypromować towar, usługę czy miejsce, należy zainwestować w reklamę. Musi być ona dostosowana np. do grupy docelowej, ale też zwyczajnie musi być ciekawa.

Zobacz więcej
kolorowe-bannery
Roll-upy

Aby dotrzeć do nowych klientów, ale też utrzymać dotychczasowych, warto wykorzystać reklamę. Tutaj pojawia się pytanie: jaką reklamę wybrać?

Zobacz więcej
tablice-i-slupy-informacyjne
Tablice i słupy reklamowe

Niezależnie jaką firmę się prowadzi, trzeba pamiętać o tym, jak ważna jest reklama. Rzeczywiście dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę przekazu.

Zobacz więcej
wiata-przystankowa
Reklamy podświetlane

Reklama może być wsparciem działań komunikacyjnych marki. Rzeczywiście dzięki niej można zwiększyć jej rozpoznawalność, ale też zainteresować klientów ofertą.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz
Grafiki na witrynach sklepowych

Reklama jest dźwignią handlu, choć to zdanie urosło już do banału, to jednak nadal, aby utrzymać się na rynku czy pozyskać klientów w ową reklamę trzeba zainwestować. Jednak tak jak zmienia się rynek, tak zmieniają się też potrzeby klientów, stąd forma reklamy musi być dostosowana do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz-1
Kampanie reklamowe

Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zyskać skuteczną reklamę i to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Rzecz jasna bardzo duże znaczenie ma siła oraz jakość przekazu.

Zobacz więcej
czerwone-choragwie
Siatki, flagi, płótna

W reklamie produktu czy firmy trzeba wykorzystywać różne narzędzia, dzięki którym można osiągnąć skuteczny przekaz i zyskać nowych klientów. Do tego celu mogą służyć siatki mesh i płótno Canvas, a także materiały flagowe.

Zobacz więcej
naklejka-na-szybie
Folia szroniona

Dotarcie do dużej ilości odbiorców reklamy ma kluczowe znaczenie dla efektywności kampanii reklamowej. Tutaj bardzo skuteczna bywa folia szroniona z nadrukiem.

Zobacz więcej
naklejka-na-samochodzie
Naklejki magnetyczne

Prowadząc firmę, należy dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Reklama jest niezwykle ważna również przy budowaniu wizerunku marki.

Zobacz więcej
naklejka-reklamowa
Systemy wystawiennicze i stoiska promocyjne

Systemy wystawiennicze i dekoracje wnętrz – zwiększ rozpoznawalność marki i produktu w siedzibie firmy i na targach branżowych Skuteczna reklama może przynieść firmie duże zyski.

Zobacz więcej
billboard-reklamowy
Tablice reklamowe

Skuteczna forma reklamy może nie tylko zainteresować klientów daną ofertą, ale też tworzyć prestiż danej firmy. Reklama musi być skuteczna, ale to nie oznacza wcale, że jest droga.

Zobacz więcej
banner-wejsciowy
Lico do kasetonu

Kasetony reklamowe są rzeczywiście jedną z najczęściej używanych form przekazu reklamowego. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż cechuje je skuteczność, funkcjonalność, ale też szerokie spektrum zastosowania.

Zobacz więcej
wyzynane-naklejki
Płyty ze spienionego PCV

W reklamie zewnętrznej można wykorzystywać płyty ze spienionego PCV. Jest to materiał, który ma wiele zalet.

Zobacz więcej
wejscie-do-sali
Druk na plexi

Plexi jest materiałem, który jest wykorzystywany na szeroką skalę, choćby do dekoracji czy też reklamy. Jednak, aby było to możliwe należy wykorzystać technologię UV.

Zobacz więcej
tablice-upamietniajace
Płyty dibond

Odpowiednio przygotowana reklama pełni niezwykle ważną rolę w całym działaniu marketingowym. Rzeczywiście może zwiększyć sprzedaż produktu, ale też sprawić, iż dana marka stanie się rozpoznawalna.

Zobacz więcej
neon-eko
Płyty Dispa

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć popularność danej marki czy produktów. Jednak duże znaczenie ma także medium, na którym jest przygotowana.

Zobacz więcej
stoisko-w-sklepie
Tkaniny do podświetleń

Reklama i działania marketingowe muszą być skuteczne, aby można było uzyskać należyty efekt. Do reklamy stosuje się różne rozwiązania, których celem jest osiągnięcie większej sprzedaży, zareklamowanie produktu, czy zdobycie rozpoznawalności marki.

Zobacz więcej
mozaika
Wykładziny dywanowe

Zwiększenie rozpoznawalności firmy jest niezbędne dla zyskania nowych klientów. Jednocześnie funkcję reklamową może pełnić nawet wykładzina dywanowa.

Zobacz więcej
duze-litery
Litery przestrzenne

Skuteczna reklama może mieć naprawdę ciekawą formę i przyciągać uwagę. Warto wiedzieć, że dobrym wyborem są choćby litery przestrzenne.

Zobacz więcej
tabliczka-informacyjna
Tabliczki reklamowe i informacyjne

Prowadzenie firmy niezależnie od branży nie jest łatwe. Aby się utrzymać, trzeba zainwestować w reklamę.

Zobacz więcej
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact