Lico do kasetonu

banner-wejsciowy

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

Kasetony reklamowe są rzeczywiście jedną z najczęściej używanych form przekazu reklamowego. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż cechuje je skuteczność, funkcjonalność, ale też szerokie spektrum zastosowania. Warto wiedzieć, że kasetony mogą być formą reklamy outdoorowej i wewnętrznej. Bardzo ważną rolę pełnią w nich wymienne lica do kasetonów. W Antare zamówisz lica do kasetonu w dowolnym rozmiarze od kilku sztuk do ilości hurtowych.

 

Lica do kasetonów – poznajcie rodzaje i wybierzcie najlepsze rozwiązanie

W reklamie wewnętrznej doskonale sprawdza się kaseton napinany z licem tekstylnym. Jest to elastyczny rodzaj lica, który można wykorzystać np. do kasetonów jednostronnych, ale i dwustronnych. Tego typu lica są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale też bardzo dobrze utrzymują kolory. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że kaseton z licem napinanym łatwo utrzymać w czystości. Do reklamy zewnętrznej stosowane są kasetony winylowe, które są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, ale i promieniowanie UV. By naprężyć powierzchnię elastycznego lica kasetonu, należy zamocować folię winylową w aluminiowej ramie, która następnie montowana jest do pudła kasetonu. Umożliwia to łatwy montaż lica, a w razie konieczności szybką wymianę. Do napinania lica w kasetonach winylowych wykorzystuje się profile aluminiowe, w których nie stosuje się kleju, nitowania ani nawet skręcania. Zatem to niezwykle trwałe rozwiązanie, które może służyć na lata.

 

Lico z plexi – trwałość i niezawodność w najlepszym wydaniu

Lico z plexi można wykorzystać do kasetonów podświetlanych. Ten materiał jest łatwy w konserwacji, ale też dobrze się prezentuje. Można stosować go do kasetonów napinanych. Kasetony z licem z plexi mogą mieć podświetlenie LED. Dostępne są w wersji jednostronnej bądź dwustronnej. Jak wiadomo lico może być dobrym tworzywem do podświetleń. Grafikę nadrukowuje się np. metodą UV, choć można zastosować też folię translucentną. To rozwiązanie sprawdzi się nawet do bardzo dużych grafik reklamowych. Wykazuje odporność na silne podmuchy wiatru, ale też nasłonecznienie. Należy takie rozwiązanie wykorzystać tam, gdzie inne formy reklamy świetlnej nie mogą być używane.

 

Lico backlight – sposób na reklamę widoczną w dzień i w nocy

Lico może być miękkim materiałem backlight z nadrukiem, np. z podwójnym nasyceniem farby. Co istotne, taki wydruk reklamowy może mierzyć nawet 50 metrów długości. Oczywiście w tym przypadku stosuje się też wzmocnienia. Dzięki wykorzystaniu modułów LED reklama jest nie tylko bardziej widoczna, ale też jej koszty nie są wysokie. Kasetony alumininowe z licem napinanym backlight posiadają profil gładki, ale też wewnętrzną konstrukcję uszczelniającą. W kasetonach wewnętrznych stosuje się moduły zamknięte, przy czym moc nie powinna być niższa niż 0,8 W. Natomiast w kasetonach zewnętrznych także zastosowanie mają moduły zamknięte, przy czym moc jest wyższa i wynosi minimum 1,5 W. Zwróćcie uwagę jeszcze na to, iż oświetlenie LED musi posiadać klasę wodoszczelności minimum IP 67. Oczywiście taki kaseton winylowy może posiadać grafikę w technologii UV, przy czym zadruk może być bezpośredni, ale dobrze sprawdza się też wyklejenie foliami translucentnymi. Tutaj można osiągnąć naprawdę dobre nasycenie kolorów. Swoją drogą kasetony backlight są dość lekkie.

 

Kaseton z licem napinanym – jaka jest jego trwałość?

W zależności od technologii wykonania, a także miejsca ekspozycji kaseton napinany może być bardziej lub mniej narażony na uszkodzenia. Trzeba pamiętać o tym, że dobór nośnika jest uzależniony od miejsca, ale i sytuacji. Kaseton napinany jest niewątpliwie reklamą o uniwersalnym zastosowaniu. Dzięki zastosowaniu oświetlenia LED może być widoczny nawet 24/7 i to nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Kasetony z licem z plexi są najbardziej ekonomiczne i cieszą się dużą popularnością. Można je umieszczać np. na płaskich elewacjach budynku. Dla zwiększenia trwałości warto ramę pomalować proszkowo. Z kolei kaseton z licem napinanym najlepiej sprawdza się na dużych powierzchniach, gdzie nie występują łączenia. W tym przypadku lico wykonane jest z miękkiego materiału do podświetleń backlight. Również w tego typu konstrukcjach można zastosować grafiki w wersji matowej i na połysk.

Poproś o wycenę przez Email

Usługi Antare - Poznaj naszą ofertę

kolorowa-farba Popularne
Druk

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis.

Zobacz więcej
wkrecany-wkret
Cięcie - frezowanie

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów.

Zobacz więcej
podswietlana-reklama
Kasetony reklamowe

Prowadząc swoją firmę, niezależnie od branży, należy pamiętać, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można dotrzeć do większego grona klientów, ale też zwiększyć popularność marki czy produktu.

Zobacz więcej
reklamy-wystawowe
Plakaty wielkoformatowe

Inwestycja w reklamę ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rozpoznawalności firmy czy zwiększenie sprzedaży. Skutecznym rodzajem komunikacji z potencjalnym klientem jest citylight.

Zobacz więcej
kolorowy-papier
Folie OWV, monomeryczne, perforowane, wylewane

Zyskanie rozpoznawalności firmy czy też marki jest niezbędne dla zwiększenia przychodów, ale też utrzymania się na rynku. Doskonale tutaj sprawdzają się folie reklamowe, które rzeczywiście mają szerokie spektrum zastosowania i mogą być wykorzystywane w kampaniach marketingowych.

Zobacz więcej
kolorowe-tablice
Backlight

Czasami proste rozwiązania są najbardziej skuteczne. Na pewno odgrywają też ważną rolę w reklamie.

Zobacz więcej
tablica-reklamowa
Banery reklamowe frontlight

Aby wypromować towar, usługę czy miejsce, należy zainwestować w reklamę. Musi być ona dostosowana np. do grupy docelowej, ale też zwyczajnie musi być ciekawa.

Zobacz więcej
kolorowe-bannery
Roll-upy

Aby dotrzeć do nowych klientów, ale też utrzymać dotychczasowych, warto wykorzystać reklamę. Tutaj pojawia się pytanie: jaką reklamę wybrać?

Zobacz więcej
kolorowe-bannery-1
X-banery

Prosta reklama może być skuteczna. Nie trzeba wcale stosować zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zwiększyć efektywność przekazu, ale też zyskać rozpoznawalność.

Zobacz więcej
tablice-i-slupy-informacyjne
Tablice i słupy reklamowe

Niezależnie jaką firmę się prowadzi, trzeba pamiętać o tym, jak ważna jest reklama. Rzeczywiście dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę przekazu.

Zobacz więcej
wiata-przystankowa
Reklamy podświetlane

Reklama może być wsparciem działań komunikacyjnych marki. Rzeczywiście dzięki niej można zwiększyć jej rozpoznawalność, ale też zainteresować klientów ofertą.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz
Grafiki na witrynach sklepowych

Reklama jest dźwignią handlu, choć to zdanie urosło już do banału, to jednak nadal, aby utrzymać się na rynku czy pozyskać klientów w ową reklamę trzeba zainwestować. Jednak tak jak zmienia się rynek, tak zmieniają się też potrzeby klientów, stąd forma reklamy musi być dostosowana do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz-1
Kampanie reklamowe

Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zyskać skuteczną reklamę i to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Rzecz jasna bardzo duże znaczenie ma siła oraz jakość przekazu.

Zobacz więcej
czerwone-choragwie
Siatki, flagi, płótna

W reklamie produktu czy firmy trzeba wykorzystywać różne narzędzia, dzięki którym można osiągnąć skuteczny przekaz i zyskać nowych klientów. Do tego celu mogą służyć siatki mesh i płótno Canvas, a także materiały flagowe.

Zobacz więcej
naklejka-na-szybie
Folia szroniona

Dotarcie do dużej ilości odbiorców reklamy ma kluczowe znaczenie dla efektywności kampanii reklamowej. Tutaj bardzo skuteczna bywa folia szroniona z nadrukiem.

Zobacz więcej
naklejka-na-samochodzie
Naklejki magnetyczne

Prowadząc firmę, należy dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Reklama jest niezwykle ważna również przy budowaniu wizerunku marki.

Zobacz więcej
naklejka-reklamowa
Systemy wystawiennicze i stoiska promocyjne

Systemy wystawiennicze i dekoracje wnętrz – zwiększ rozpoznawalność marki i produktu w siedzibie firmy i na targach branżowych Skuteczna reklama może przynieść firmie duże zyski.

Zobacz więcej
billboard-reklamowy
Tablice reklamowe

Skuteczna forma reklamy może nie tylko zainteresować klientów daną ofertą, ale też tworzyć prestiż danej firmy. Reklama musi być skuteczna, ale to nie oznacza wcale, że jest droga.

Zobacz więcej
wyzynane-naklejki
Płyty ze spienionego PCV

W reklamie zewnętrznej można wykorzystywać płyty ze spienionego PCV. Jest to materiał, który ma wiele zalet.

Zobacz więcej
wejscie-do-sali
Druk na plexi

Plexi jest materiałem, który jest wykorzystywany na szeroką skalę, choćby do dekoracji czy też reklamy. Jednak, aby było to możliwe należy wykorzystać technologię UV.

Zobacz więcej
tablice-upamietniajace
Płyty dibond

Odpowiednio przygotowana reklama pełni niezwykle ważną rolę w całym działaniu marketingowym. Rzeczywiście może zwiększyć sprzedaż produktu, ale też sprawić, iż dana marka stanie się rozpoznawalna.

Zobacz więcej
neon-eko
Płyty Dispa

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć popularność danej marki czy produktów. Jednak duże znaczenie ma także medium, na którym jest przygotowana.

Zobacz więcej
stoisko-w-sklepie
Tkaniny do podświetleń

Reklama i działania marketingowe muszą być skuteczne, aby można było uzyskać należyty efekt. Do reklamy stosuje się różne rozwiązania, których celem jest osiągnięcie większej sprzedaży, zareklamowanie produktu, czy zdobycie rozpoznawalności marki.

Zobacz więcej
mozaika
Wykładziny dywanowe

Zwiększenie rozpoznawalności firmy jest niezbędne dla zyskania nowych klientów. Jednocześnie funkcję reklamową może pełnić nawet wykładzina dywanowa.

Zobacz więcej
duze-litery
Litery przestrzenne

Skuteczna reklama może mieć naprawdę ciekawą formę i przyciągać uwagę. Warto wiedzieć, że dobrym wyborem są choćby litery przestrzenne.

Zobacz więcej
tabliczka-informacyjna
Tabliczki reklamowe i informacyjne

Prowadzenie firmy niezależnie od branży nie jest łatwe. Aby się utrzymać, trzeba zainwestować w reklamę.

Zobacz więcej
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact