Folia szroniona

naklejka-na-szybie

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

Dotarcie do dużej ilości odbiorców reklamy ma kluczowe znaczenie dla efektywności kampanii reklamowej. Tutaj bardzo skuteczna bywa folia szroniona z nadrukiem. Ale ten materiał ma zdecydowanie szersze zastosowanie i może służyć nawet do dekoracji. Może także zwiększać poziom bezpieczeństwa. Warto na ten temat dowiedzieć się więcej. W Antare zamówisz folie mrożone z nadrukiem w dowolnym rozmiarze od kilku sztuk do ilości hurtowych.

 

Folia mrożona – czym jest?

Folia szroniona określana także jako mrożona jest to specjalny rodzaj materiału, dzięki któremu uzyskuje się efekt piaskowania szkła. Jest on podobny do odbicia światła od zamrożonej tafli. Efekt wizualny w tym przypadku jest naprawdę dobry. Warto także zwrócić uwagę, że na takiej folii można drukować, ale też dowolnie ją ciąć. Kolejną jej zaletą jest fakt, że bardzo łatwo się ją montuje. Można ją przykleić zarówno na sucho, jak i na mokro. Jeżeli chcecie jeszcze bardziej ułatwić sobie montaż, to polecamy klej kanalikowy. Dzięki temu nie musicie obawiać się, że powstaną pęcherzyki powietrza. Oczywiście przed przyklejeniem folii mrożonej należy bardzo dokładnie wymyć szybę, warto ją też odtłuścić. Folia szroniona może być używana od środka budynku, ale też na zewnątrz, dzięki temu, że jest odporna na wilgoć i zmienne warunki atmosferyczne. Jeżeli wybierzecie folię mrożoną z nadrukiem, to również nie musicie obawiać się, że nadruk będzie blaknął pod wpływem promieni słonecznych.

 

Folia mrożona – poznajcie jej różne zastosowanie

Folia mrożona może pełnić funkcję dekoracyjną. Cechuje ją szlachetny i dyskretny kolor. Dzięki temu możecie podkreślić estetykę danego pomieszczenia. Wystarczy tylko dostosować grafikę. Zapewnia także bezpieczeństwo, co wynika z faktu, że niejako zaznacza powierzchnie szklane, zatem nie można ich przeoczyć. Dzięki oklejeniu szyby w razie uszkodzenia czy stłuczenia nie rozsypie się na kawałki. Folia szroniona na szyby ma naprawdę dobre właściwości. Dzięki temu zmniejsza przenikanie szkodliwego promieniowanie UV. Folia mrożona zapewnia też prywatność, np. w gabinetach dentystycznych czy salonie fryzjerskim, dlatego nie trzeba obawiać się, że ktoś z zewnątrz będzie spoglądał do danego pomieszczenia. Folia szroniona z nadrukiem jest skuteczną formą reklamy. Bardzo dobrze sprawdza się do budowania wizerunku marki. Można nią okleić okna, np. w sali konferencyjnej. W tym przypadku oczywiście grafika powinna nawiązywać do danej firmy. Folia mrożona na szyby służy też do oznakowania pomieszczeń znakami firmowymi. W ten prosty sposób tworzy się spójny wizerunek firmy. Można ją wykorzystać do kampanii produktowej i w ten sposób przyciągnąć uwagę klientów. Folia mrożona z nadrukiem nie jest reklamą nachalną, za to jest bardzo skuteczna.

 

Gdzie wykorzystuje się folie mrożone z nadrukiem?

Folie mrożone z nadrukiem mają szerokie spektrum zastosowania. Można umieścić je na witrynach sklepowych. Za ich pomocą zareklamujecie sklep, za to ukryjecie np. zaplecze. Folie mrożone są też niezbędne w gabinetach medycznych czy branży estetycznej. Zapewniają przy tym zarówno personelowi, jak i pacjentom komfort. Warto wykorzystać je także w żłobkach czy przedszkolach, szczególnie z nadrukiem ulubionych bohaterów. Mogą być też stosowane w domach czy mieszkaniach jako element dekoracyjny czy zapewniający prywatność. Doskonale sprawdzają się w urzędach, ale też gabinetach firmowych. Zapewniają większą rozpoznawalność, ale też kojarzą się z profesjonalizmem i mogą pełnić funkcję informacyjną.

 

Poznajcie cechy folii mrożonej z nadrukiem

Folie mrożone z nadrukiem cechuje wysoka jakość i duża trwałość. Co ważne, na takiej folii można nanieść wybrany nadruk. Może być to logo firmy, ale też grafika. Warto zastosować naprawdę intensywne kolory, ale wszystko zależy od preferencji klienta. Folię mrożoną można ciąć, ale też z niej wycinać. Będzie miała zastosowanie nawet do oddzielenia stanowisk pracy. Niewątpliwie jest ona tanią i skuteczną reklamą. Można ją w razie konieczności czy wymiany szybko usunąć. Nie uszkadza też oklejanej powierzchni. Montaż małych powierzchni wykonacie samodzielnie i nie potrzebujecie do tego żadnego sprzętu. Jeżeli chcecie przygotować tanią, ale nienachalną reklamę, czy też lepiej oznakować swoją firmę, to folia mrożona z nadrukiem będzie trafnym wyborem.

Poproś o wycenę przez Email

Usługi Antare - Poznaj naszą ofertę

kolorowa-farba Popularne
Druk

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis.

Zobacz więcej
wkrecany-wkret
Cięcie - frezowanie

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów.

Zobacz więcej
podswietlana-reklama
Kasetony reklamowe

Prowadząc swoją firmę, niezależnie od branży, należy pamiętać, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można dotrzeć do większego grona klientów, ale też zwiększyć popularność marki czy produktu.

Zobacz więcej
reklamy-wystawowe
Plakaty wielkoformatowe

Inwestycja w reklamę ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rozpoznawalności firmy czy zwiększenie sprzedaży. Skutecznym rodzajem komunikacji z potencjalnym klientem jest citylight.

Zobacz więcej
kolorowy-papier
Folie OWV, monomeryczne, perforowane, wylewane

Zyskanie rozpoznawalności firmy czy też marki jest niezbędne dla zwiększenia przychodów, ale też utrzymania się na rynku. Doskonale tutaj sprawdzają się folie reklamowe, które rzeczywiście mają szerokie spektrum zastosowania i mogą być wykorzystywane w kampaniach marketingowych.

Zobacz więcej
kolorowe-tablice
Backlight

Czasami proste rozwiązania są najbardziej skuteczne. Na pewno odgrywają też ważną rolę w reklamie.

Zobacz więcej
tablica-reklamowa
Banery reklamowe frontlight

Aby wypromować towar, usługę czy miejsce, należy zainwestować w reklamę. Musi być ona dostosowana np. do grupy docelowej, ale też zwyczajnie musi być ciekawa.

Zobacz więcej
kolorowe-bannery
Roll-upy

Aby dotrzeć do nowych klientów, ale też utrzymać dotychczasowych, warto wykorzystać reklamę. Tutaj pojawia się pytanie: jaką reklamę wybrać?

Zobacz więcej
kolorowe-bannery-1
X-banery

Prosta reklama może być skuteczna. Nie trzeba wcale stosować zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zwiększyć efektywność przekazu, ale też zyskać rozpoznawalność.

Zobacz więcej
tablice-i-slupy-informacyjne
Tablice i słupy reklamowe

Niezależnie jaką firmę się prowadzi, trzeba pamiętać o tym, jak ważna jest reklama. Rzeczywiście dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę przekazu.

Zobacz więcej
wiata-przystankowa
Reklamy podświetlane

Reklama może być wsparciem działań komunikacyjnych marki. Rzeczywiście dzięki niej można zwiększyć jej rozpoznawalność, ale też zainteresować klientów ofertą.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz
Grafiki na witrynach sklepowych

Reklama jest dźwignią handlu, choć to zdanie urosło już do banału, to jednak nadal, aby utrzymać się na rynku czy pozyskać klientów w ową reklamę trzeba zainwestować. Jednak tak jak zmienia się rynek, tak zmieniają się też potrzeby klientów, stąd forma reklamy musi być dostosowana do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz-1
Kampanie reklamowe

Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zyskać skuteczną reklamę i to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Rzecz jasna bardzo duże znaczenie ma siła oraz jakość przekazu.

Zobacz więcej
czerwone-choragwie
Siatki, flagi, płótna

W reklamie produktu czy firmy trzeba wykorzystywać różne narzędzia, dzięki którym można osiągnąć skuteczny przekaz i zyskać nowych klientów. Do tego celu mogą służyć siatki mesh i płótno Canvas, a także materiały flagowe.

Zobacz więcej
naklejka-na-samochodzie
Naklejki magnetyczne

Prowadząc firmę, należy dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Reklama jest niezwykle ważna również przy budowaniu wizerunku marki.

Zobacz więcej
naklejka-reklamowa
Systemy wystawiennicze i stoiska promocyjne

Systemy wystawiennicze i dekoracje wnętrz – zwiększ rozpoznawalność marki i produktu w siedzibie firmy i na targach branżowych Skuteczna reklama może przynieść firmie duże zyski.

Zobacz więcej
billboard-reklamowy
Tablice reklamowe

Skuteczna forma reklamy może nie tylko zainteresować klientów daną ofertą, ale też tworzyć prestiż danej firmy. Reklama musi być skuteczna, ale to nie oznacza wcale, że jest droga.

Zobacz więcej
banner-wejsciowy
Lico do kasetonu

Kasetony reklamowe są rzeczywiście jedną z najczęściej używanych form przekazu reklamowego. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż cechuje je skuteczność, funkcjonalność, ale też szerokie spektrum zastosowania.

Zobacz więcej
wyzynane-naklejki
Płyty ze spienionego PCV

W reklamie zewnętrznej można wykorzystywać płyty ze spienionego PCV. Jest to materiał, który ma wiele zalet.

Zobacz więcej
wejscie-do-sali
Druk na plexi

Plexi jest materiałem, który jest wykorzystywany na szeroką skalę, choćby do dekoracji czy też reklamy. Jednak, aby było to możliwe należy wykorzystać technologię UV.

Zobacz więcej
tablice-upamietniajace
Płyty dibond

Odpowiednio przygotowana reklama pełni niezwykle ważną rolę w całym działaniu marketingowym. Rzeczywiście może zwiększyć sprzedaż produktu, ale też sprawić, iż dana marka stanie się rozpoznawalna.

Zobacz więcej
neon-eko
Płyty Dispa

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć popularność danej marki czy produktów. Jednak duże znaczenie ma także medium, na którym jest przygotowana.

Zobacz więcej
stoisko-w-sklepie
Tkaniny do podświetleń

Reklama i działania marketingowe muszą być skuteczne, aby można było uzyskać należyty efekt. Do reklamy stosuje się różne rozwiązania, których celem jest osiągnięcie większej sprzedaży, zareklamowanie produktu, czy zdobycie rozpoznawalności marki.

Zobacz więcej
mozaika
Wykładziny dywanowe

Zwiększenie rozpoznawalności firmy jest niezbędne dla zyskania nowych klientów. Jednocześnie funkcję reklamową może pełnić nawet wykładzina dywanowa.

Zobacz więcej
duze-litery
Litery przestrzenne

Skuteczna reklama może mieć naprawdę ciekawą formę i przyciągać uwagę. Warto wiedzieć, że dobrym wyborem są choćby litery przestrzenne.

Zobacz więcej
tabliczka-informacyjna
Tabliczki reklamowe i informacyjne

Prowadzenie firmy niezależnie od branży nie jest łatwe. Aby się utrzymać, trzeba zainwestować w reklamę.

Zobacz więcej
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact