Płyta dibond

tablice-upamietniajace

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

Odpowiednio przygotowana reklama pełni niezwykle ważną rolę w całym działaniu marketingowym. Rzeczywiście może zwiększyć sprzedaż produktu, ale też sprawić, iż dana marka stanie się rozpoznawalna. Doskonałym wyborem może być dibond.

 

Dibond – jakość i design w jednym

Dibond jest wielowarstwowym materiałem kompozytowym. Co istotne, produkuje się go w formie płyt o naprawdę różnych wymiarach i wielkości. Z obydwu stron znajduje się aluminium, które sprawia, że ta płyta kompozytowa tak dobrze się prezentuje i jest elegancka. Natomiast jej rdzeń stanowi polietylen, który jest lekki. To połączenie metalu z tworzywem sztucznym zapewnia płycie kompozytowej estetyczny wygląd, ale też dużą dawkę funkcjonalności i trwałość. Dibond ma naprawdę szerokie zastosowanie w branży reklamowej. Można go wykorzystać do różnego rodzaju tablic czy tabliczek reklamowych, ale też do materiałów marketingowych. Niewątpliwie dibond wyróżnia się niską masą, zaś jego sztywność jest zwiększona. Do tego wszystkiego cechuje go duża odporność na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne, a przy tym jego cena nie jest wysoka. Płyty dibond można wykorzystać w reklamie zewnętrznej. Wynika to z faktu, iż są odporne na rozwarstwienia, zmienne warunki atmosferyczne, w tym nawet intensywne promieniowanie UV oraz opady. Ten materiał cechuje również stabilność wizualna, a więc nawet po długim czasie nie blaknie czy nie butwieje. Wykorzystując dibond w reklamie, można zyskać naprawdę skuteczny przekaz i to bez inwestowania bardzo dużego kapitału.

 

Zastosowanie dibondu w reklamie, czyli wszystko, co trzeba wiedzieć na ten temat

Płyty dibond są łatwe w obróbce. Można je swobodnie docinać, ale też wycinać z nich różnorodne kształty. Z tego też powodu wykorzystanie tego materiału jako nośnika reklamy jest naprawdę różnorodne. Nie bez znaczenia jest fakt, że powierzchnia płyty kompozytowej może tak naprawdę mieć dowolny kolor. Do tego wszystkiego można wybrać dibond o różnej fakturze, np. gładkiej czy też szczotkowanej, ale i lustrzany. Nadruk na dibondzie jest także maksymalnie trwały, zatem płyty kompozytowe dibond cechuje nie tylko świetna jakość, ale też design. Do tego wszystkiego są naprawdę dobrym nośnikiem reklamy czy informacji. Z dibondu można tworzyć szyldy reklamowe oraz tzw. potykacze reklamowe. Ta płyta kompozytowa może być wykorzystana do przygotowania tablic czy tabliczek, na których będą umieszczone różnorodne treści reklamowe czy informacyjne. Z dibondu można przygotować tabliczki opisujące siedzibę firmy, ale też w pełni spersonalizowane tabliczki w biurowcach. Można wykonać nawet podświetlane logo z płyt dibond. To nadal nie wszystko, jeśli chodzi o zastosowanie dibondu w reklamie, bo sprawdzi się też do produkcji gadżetów reklamowych czy firmowych. Można z niego przygotować przestrzenne litery czy nawet breloki. Płyta kompozytowa dibond może być wykorzystana w reklamie wewnętrznej, ale też zewnętrznej. Co ciekawe, dzięki swojej wytrzymałości ma też zastosowanie w tworzeniu mobilnych stoisk reklamowych, np. na targach branżowych, ale też na wystawach czy w muzeum. Dibond można podświetlać oświetleniem LED i w ten sposób jeszcze bardziej podkreślić efekt wizualny reklamy.

 

Dlaczego warto zdecydować się na płyty dibond?

Płyty kompozytowe dibond są niewątpliwie materiałem niezwykle uniwersalnym, a przy tym trwałym. Do tego wszystkiego są też proste w obróbce. Zaletą jest także relatywnie niska cena. Rzeczywiście dibond ma też szerokie zastosowanie w branży reklamowej i w szeroko rozumianym marketingu. Tablice reklamowe z dibondu przyciągają uwagę, jednocześnie są niezwykle estetyczne i zachwycają siłą przekazu. Umieszczone w odpowiednim miejscu są niezbędnym elementem, zarówno reklamy produktu, jak i przekazu informacyjnego. Płyty kompozytowe można wykorzystać do wykonania przestrzennych liter, które dodatkowo można podświetlić. Jeżeli szukacie skutecznej reklamy, to rzeczywiście do tego celu warto wykorzystać płyty dibond, które mają naprawdę doskonały stosunek jakości do ceny.

Poproś o wycenę przez Email

Usługi Antare - Poznaj naszą ofertę

kolorowa-farba Popularne
Druk

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis.

Zobacz więcej
wkrecany-wkret
Cięcie - frezowanie

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów.

Zobacz więcej
podswietlana-reklama
Kaseton reklamowy

Prowadząc swoją firmę, niezależnie od branży, należy pamiętać, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można dotrzeć do większego grona klientów, ale też zwiększyć popularność marki czy produktu.

Zobacz więcej
reklamy-wystawowe
Plakaty wielkoformatowe

Inwestycja w reklamę ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rozpoznawalności firmy czy zwiększenie sprzedaży. Skutecznym rodzajem komunikacji z potencjalnym klientem jest citylight.

Zobacz więcej
kolorowy-papier
Folie - naklejki

Zyskanie rozpoznawalności firmy czy też marki jest niezbędne dla zwiększenia przychodów, ale też utrzymania się na rynku. Doskonale tutaj sprawdzają się folie reklamowe, które rzeczywiście mają szerokie spektrum zastosowania i mogą być wykorzystywane w kampaniach marketingowych.

Zobacz więcej
kolorowe-tablice
Folia Backlight

Czasami proste rozwiązania są najbardziej skuteczne. Na pewno odgrywają też ważną rolę w reklamie.

Zobacz więcej
tablica-reklamowa
Banery reklamowe frontlight

Aby wypromować towar, usługę czy miejsce, należy zainwestować w reklamę. Musi być ona dostosowana np. do grupy docelowej, ale też zwyczajnie musi być ciekawa.

Zobacz więcej
kolorowe-bannery
Roll-upy

Aby dotrzeć do nowych klientów, ale też utrzymać dotychczasowych, warto wykorzystać reklamę. Tutaj pojawia się pytanie: jaką reklamę wybrać?

Zobacz więcej
kolorowe-bannery-1
X-banery

Prosta reklama może być skuteczna. Nie trzeba wcale stosować zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zwiększyć efektywność przekazu, ale też zyskać rozpoznawalność.

Zobacz więcej
tablice-i-slupy-informacyjne
Tablice i słupy informacyjne

Niezależnie jaką firmę się prowadzi, trzeba pamiętać o tym, jak ważna jest reklama. Rzeczywiście dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę przekazu.

Zobacz więcej
wiata-przystankowa
Reklamy podświetlane

Reklama może być wsparciem działań komunikacyjnych marki. Rzeczywiście dzięki niej można zwiększyć jej rozpoznawalność, ale też zainteresować klientów ofertą.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz
Grafiki na witrynach sklepowych

Reklama jest dźwignią handlu, choć to zdanie urosło już do banału, to jednak nadal, aby utrzymać się na rynku czy pozyskać klientów w ową reklamę trzeba zainwestować. Jednak tak jak zmienia się rynek, tak zmieniają się też potrzeby klientów, stąd forma reklamy musi być dostosowana do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz-1
Kampanie reklamowe

Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zyskać skuteczną reklamę i to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Rzecz jasna bardzo duże znaczenie ma siła oraz jakość przekazu.

Zobacz więcej
czerwone-choragwie
Siatki, flagi, płótna

W reklamie produktu czy firmy trzeba wykorzystywać różne narzędzia, dzięki którym można osiągnąć skuteczny przekaz i zyskać nowych klientów. Do tego celu mogą służyć siatki mesh i płótno Canvas, a także materiały flagowe.

Zobacz więcej
naklejka-na-szybie
Folia szroniona

Dotarcie do dużej ilości odbiorców reklamy ma kluczowe znaczenie dla efektywności kampanii reklamowej. Tutaj bardzo skuteczna bywa folia szroniona z nadrukiem.

Zobacz więcej
naklejka-na-samochodzie
Naklejki magnetyczne

Prowadząc firmę, należy dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Reklama jest niezwykle ważna również przy budowaniu wizerunku marki.

Zobacz więcej
naklejka-reklamowa
Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze i dekoracje wnętrz – zwiększ rozpoznawalność marki i produktu w siedzibie firmy i na targach branżowych Skuteczna reklama może przynieść firmie duże zyski.

Zobacz więcej
billboard-reklamowy
Tablice reklamowe

Skuteczna forma reklamy może nie tylko zainteresować klientów daną ofertą, ale też tworzyć prestiż danej firmy. Reklama musi być skuteczna, ale to nie oznacza wcale, że jest droga.

Zobacz więcej
banner-wejsciowy
Lico do kasetonu

Kasetony reklamowe są rzeczywiście jedną z najczęściej używanych form przekazu reklamowego. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż cechuje je skuteczność, funkcjonalność, ale też szerokie spektrum zastosowania.

Zobacz więcej
wyzynane-naklejki
Płyty PCV

W reklamie zewnętrznej można wykorzystywać płyty ze spienionego PCV. Jest to materiał, który ma wiele zalet.

Zobacz więcej
wejscie-do-sali
Plexi

Plexi jest materiałem, który jest wykorzystywany na szeroką skalę, choćby do dekoracji czy też reklamy. Jednak, aby było to możliwe należy wykorzystać technologię UV.

Zobacz więcej
neon-eko
Płyty Dispa

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć popularność danej marki czy produktów. Jednak duże znaczenie ma także medium, na którym jest przygotowana.

Zobacz więcej
stoisko-w-sklepie
Tkaniny do podświetleń

Reklama i działania marketingowe muszą być skuteczne, aby można było uzyskać należyty efekt. Do reklamy stosuje się różne rozwiązania, których celem jest osiągnięcie większej sprzedaży, zareklamowanie produktu, czy zdobycie rozpoznawalności marki.

Zobacz więcej
mozaika
Wykładziny dywanowe

Zwiększenie rozpoznawalności firmy jest niezbędne dla zyskania nowych klientów. Jednocześnie funkcję reklamową może pełnić nawet wykładzina dywanowa.

Zobacz więcej
duze-litery
Litery przestrzenne

Skuteczna reklama może mieć naprawdę ciekawą formę i przyciągać uwagę. Warto wiedzieć, że dobrym wyborem są choćby litery przestrzenne.

Zobacz więcej
tabliczka-informacyjna
Tabliczki reklamowe i informacyjne

Prowadzenie firmy niezależnie od branży nie jest łatwe. Aby się utrzymać, trzeba zainwestować w reklamę.

Zobacz więcej
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact