Tkaniny do podświetleń

stoisko-w-sklepie

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

Reklama i działania marketingowe muszą być skuteczne, aby można było uzyskać należyty efekt. Do reklamy stosuje się różne rozwiązania, których celem jest osiągnięcie większej sprzedaży, zareklamowanie produktu, czy zdobycie rozpoznawalności marki. Na pewno prosty, acz skuteczny, bo wzmocniony, przekaz może mieć reklama na tkaninach do podświetleń.

 

Tkaniny do podświetleń – co warto wiedzieć?

Tkaniny do podświetleń są to tkaniny do kasetonów obszyte silikonem. Są to specjalistyczne tkaniny, na których można wykonać różne rodzaje nadruku. Rzeczywiście mają one szerokie spektrum zastosowania. Można wykorzystać je choćby do billboardów, citylightów czy lightboxów. Służą one do druku np. wielobarwnej grafiki czy napisów. Tekstylna grafika po obszyciu, ale też wzmocnieniu silikonową taśmą, montowana jest na aluminiowej ramie kasetonu. Rama plus tkanina tworzy reklamę, która jest efektowna. Na pewno kasetony z napinaną tkaniną cechuje łatwość wymiany materiału. Otóż tkaninę wraz z silikonem wkłada się w przeznaczoną do tego szczelinę, a następnie napina się ją na ramie. Stawiając na wysokiej jakości tkaninę, można zyskać mocne napięcie wydruku, co z kolei przekłada się również na możliwość jej podświetlenia. Tego typu tkaniny do kasetonów mają naprawdę szerokie zastosowanie w reklamie wewnętrznej. Można je umieścić na stanowiskach wystawienniczych czy sklepowych, ale mogą też pełnić rolę informacyjną w biurowcach czy innych budynkach użytku publicznego.

 

Tkaniny do podświetleń do kasetonów – doskonałe narzędzie promocyjne

Reklama, aby dotarła do potencjalnego klienta, powinna być ciekawa, ale też musi przyciągać uwagę. Jednocześnie większość inwestorów nie zawsze posiada duży kapitał. Na szczęście można wykorzystać właśnie tkaniny do podświetleń do kasetonów, które są świetnym narzędziem promocyjnym. Tkaniny można przygotować w dowolnym rozmiarze, co pozwala na wykonanie nawet reklamy wielkoformatowej. Można dzięki nim zyskać zarówno prostą, jak i oryginalną reklamę. Można wyeksponować naprawdę obszerną grafikę, nawet na całej ścianie, ale też wykonać uniwersalny nośnik informacyjny, czy taki, który będzie znajdował się na stanowisku promocyjnym. Tkaniny umieszczone na profilach sprawdzą się na stoiskach targowych, ale też mogą służyć do przedstawienia informacji w siedzibie firmy. Do wyboru są tkaniny do podświetleń albo tkaniny niepodświetlane. Tkaniny do kasetonów obszyte silikonem dają też nieograniczone możliwości zastosowania grafik. Można wykorzystać je do standów, które są dodatkowo podświetlane LED, ale też ścianek konstrukcyjnych czy ram świetlnych z matrycą.

 

Wydruki reklamowe na tkaninach – efektywne działanie marketingowe

Wydruki na tkaninach mogą być skuteczną formą reklamy np. w centrach handlowych czy innych sklepach. Sama konstrukcja profili jest aluminiowa, co zapewnia jej dużą trwałość, ale też odporność na uszkodzenia. Warto też zwrócić uwagę na nadruk, który wykonany jest na tekstyliach odpowiednią technologią, zapewniającą głębię kolorów. Można tutaj wykorzystać technikę lateksową, ale i metodę sublimacji. Sam materiał jest obszyty silikonową uszczelką, co gwarantuje możliwość jego dobrego napięcia na profilach i uzyskanie idealnej gładkiej powierzchni. Tkaninę można podświetlać. W ten sposób zyska się jeszcze bardziej przyciągającą uwagę reklamę. Zaletą niewątpliwie jest również to, że jest to produkt wielokrotnego użytku, który cechuje niezwykle prosty montaż, ale też demontaż. Użytą tkaninę można nawet prać, a przy tym nie straci swoich właściwości. To najlepsze rozwiązanie do reklamy wewnętrznej, wykorzystywanej na wystawach fotograficznych, w muzeach, galeriach sztuki, na wernisażach, lotniskach czy w restauracjach.

Tkaniny do kasetonów można bez problemu dostosować do różnej formy reklamy, ale i przekazu. Można wykorzystać je w okazałych konstrukcjach. W tym przypadku grafika będzie znajdowała się na dużej powierzchni, ale tkaniny sprawdzą się też w reklamach małoformatowych i pełniących funkcję informacyjną. Uzyskanie świetnego efektu nośnika reklamowego w tym przypadku jest bardzo proste. Materiały tekstylne można zginać, ale i składać, a przy tym wydruk w żadnym stopniu nie zostanie uszkodzony. 

Poproś o wycenę przez Email

Usługi Antare - Poznaj naszą ofertę

kolorowa-farba Popularne
Druk

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis.

Zobacz więcej
wkrecany-wkret
Cięcie - frezowanie

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów.

Zobacz więcej
podswietlana-reklama
Kaseton reklamowy

Prowadząc swoją firmę, niezależnie od branży, należy pamiętać, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można dotrzeć do większego grona klientów, ale też zwiększyć popularność marki czy produktu.

Zobacz więcej
reklamy-wystawowe
Plakaty wielkoformatowe

Inwestycja w reklamę ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rozpoznawalności firmy czy zwiększenie sprzedaży. Skutecznym rodzajem komunikacji z potencjalnym klientem jest citylight.

Zobacz więcej
kolorowy-papier
Folie - naklejki

Zyskanie rozpoznawalności firmy czy też marki jest niezbędne dla zwiększenia przychodów, ale też utrzymania się na rynku. Doskonale tutaj sprawdzają się folie reklamowe, które rzeczywiście mają szerokie spektrum zastosowania i mogą być wykorzystywane w kampaniach marketingowych.

Zobacz więcej
kolorowe-tablice
Folia Backlight

Czasami proste rozwiązania są najbardziej skuteczne. Na pewno odgrywają też ważną rolę w reklamie.

Zobacz więcej
tablica-reklamowa
Banery reklamowe frontlight

Aby wypromować towar, usługę czy miejsce, należy zainwestować w reklamę. Musi być ona dostosowana np. do grupy docelowej, ale też zwyczajnie musi być ciekawa.

Zobacz więcej
kolorowe-bannery
Roll-upy

Aby dotrzeć do nowych klientów, ale też utrzymać dotychczasowych, warto wykorzystać reklamę. Tutaj pojawia się pytanie: jaką reklamę wybrać?

Zobacz więcej
kolorowe-bannery-1
X-banery

Prosta reklama może być skuteczna. Nie trzeba wcale stosować zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zwiększyć efektywność przekazu, ale też zyskać rozpoznawalność.

Zobacz więcej
tablice-i-slupy-informacyjne
Tablice i słupy informacyjne

Niezależnie jaką firmę się prowadzi, trzeba pamiętać o tym, jak ważna jest reklama. Rzeczywiście dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę przekazu.

Zobacz więcej
wiata-przystankowa
Reklamy podświetlane

Reklama może być wsparciem działań komunikacyjnych marki. Rzeczywiście dzięki niej można zwiększyć jej rozpoznawalność, ale też zainteresować klientów ofertą.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz
Grafiki na witrynach sklepowych

Reklama jest dźwignią handlu, choć to zdanie urosło już do banału, to jednak nadal, aby utrzymać się na rynku czy pozyskać klientów w ową reklamę trzeba zainwestować. Jednak tak jak zmienia się rynek, tak zmieniają się też potrzeby klientów, stąd forma reklamy musi być dostosowana do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz-1
Kampanie reklamowe

Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zyskać skuteczną reklamę i to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Rzecz jasna bardzo duże znaczenie ma siła oraz jakość przekazu.

Zobacz więcej
czerwone-choragwie
Siatki, flagi, płótna

W reklamie produktu czy firmy trzeba wykorzystywać różne narzędzia, dzięki którym można osiągnąć skuteczny przekaz i zyskać nowych klientów. Do tego celu mogą służyć siatki mesh i płótno Canvas, a także materiały flagowe.

Zobacz więcej
naklejka-na-szybie
Folia szroniona

Dotarcie do dużej ilości odbiorców reklamy ma kluczowe znaczenie dla efektywności kampanii reklamowej. Tutaj bardzo skuteczna bywa folia szroniona z nadrukiem.

Zobacz więcej
naklejka-na-samochodzie
Naklejki magnetyczne

Prowadząc firmę, należy dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Reklama jest niezwykle ważna również przy budowaniu wizerunku marki.

Zobacz więcej
naklejka-reklamowa
Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze i dekoracje wnętrz – zwiększ rozpoznawalność marki i produktu w siedzibie firmy i na targach branżowych Skuteczna reklama może przynieść firmie duże zyski.

Zobacz więcej
billboard-reklamowy
Tablice reklamowe

Skuteczna forma reklamy może nie tylko zainteresować klientów daną ofertą, ale też tworzyć prestiż danej firmy. Reklama musi być skuteczna, ale to nie oznacza wcale, że jest droga.

Zobacz więcej
banner-wejsciowy
Lico do kasetonu

Kasetony reklamowe są rzeczywiście jedną z najczęściej używanych form przekazu reklamowego. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż cechuje je skuteczność, funkcjonalność, ale też szerokie spektrum zastosowania.

Zobacz więcej
wyzynane-naklejki
Płyty PCV

W reklamie zewnętrznej można wykorzystywać płyty ze spienionego PCV. Jest to materiał, który ma wiele zalet.

Zobacz więcej
wejscie-do-sali
Plexi

Plexi jest materiałem, który jest wykorzystywany na szeroką skalę, choćby do dekoracji czy też reklamy. Jednak, aby było to możliwe należy wykorzystać technologię UV.

Zobacz więcej
tablice-upamietniajace
Płyta dibond

Odpowiednio przygotowana reklama pełni niezwykle ważną rolę w całym działaniu marketingowym. Rzeczywiście może zwiększyć sprzedaż produktu, ale też sprawić, iż dana marka stanie się rozpoznawalna.

Zobacz więcej
neon-eko
Płyty Dispa

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć popularność danej marki czy produktów. Jednak duże znaczenie ma także medium, na którym jest przygotowana.

Zobacz więcej
mozaika
Wykładziny dywanowe

Zwiększenie rozpoznawalności firmy jest niezbędne dla zyskania nowych klientów. Jednocześnie funkcję reklamową może pełnić nawet wykładzina dywanowa.

Zobacz więcej
duze-litery
Litery przestrzenne

Skuteczna reklama może mieć naprawdę ciekawą formę i przyciągać uwagę. Warto wiedzieć, że dobrym wyborem są choćby litery przestrzenne.

Zobacz więcej
tabliczka-informacyjna
Tabliczki reklamowe i informacyjne

Prowadzenie firmy niezależnie od branży nie jest łatwe. Aby się utrzymać, trzeba zainwestować w reklamę.

Zobacz więcej
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact