Litery przestrzenne

duze-litery

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

Skuteczna reklama może mieć naprawdę ciekawą formę i przyciągać uwagę. Warto wiedzieć, że dobrym wyborem są choćby litery przestrzenne. To dobre rozwiązanie dla różnych form reklamy.

 

Litery przestrzenne – dobra forma reklamy skupiająca uwagę

Dobra reklama to taka, która przyciąga wzrok. Nie zawsze jednak trzeba wybierać szyldy, banery czy plakaty. Bardzo dobrze sprawdzają się litery przestrzenne. Dzięki nim można zainteresować potencjalnego klienta swoją ofertą, ale też przyciągnąć wzrok. Może być to dobra reklama dla nowo powstałego sklepu czy też firmy. Litery przestrzenne są odpowiednie do reklamy indoor i outdoor. Zastosowanie mają zarówno litery niepodświetlane, jak i podświetlane. Te pierwsze warto wykorzystać w kawiarniach czy klubach, natomiast litery przestrzenne podświetlane mogą być wykorzystywane nie tylko do reklamy outdoorowej, ale też stworzą prestiż wnętrza, np. dużego biurowca. Kolejną ich zaletą jest fakt, że są trwałe. Koszty inwestycji nie są tutaj duże. Bardzo łatwo można też je transportować, a więc można je wykorzystać nawet podczas targów branżowych, które odbywają się w różnych miastach. Litery przestrzenne to reklama, która sprawdzi się w każdej branży. Można z niej wykonać logo podświetlane czy logo przestrzenne.

 

Litery przestrzenne – reklama zewnętrzna i wewnętrzna. Z jakich materiałów są wykonywane?

Litery 3D mogą być wykonane z naprawdę różnych materiałów. Można np. zdecydować się na litery z dibondu, które są niezwykle eleganckie. Sprawdzają się do wykonania ponadstandardowych i prestiżowych napisów. Dają też nieograniczone możliwości jeśli chodzi o kształty i wielkości. Cechuje je dobra odporność na warunki atmosferyczne czy zmienną temperaturę. Nie ulegają odkształceniu, nie płowieją pod wpływem promieniowania UV i nawet po latach będą prezentować się tak samo dobrze. Tańsze, ale także bardzo dobre są litery przestrzenne z plexi, czyli szkła akrylowego. Jest to tworzywo sztuczne, którego najważniejszym składnikiem jest polimer metylu. Rzeczywiście bardzo dobrze sprawdzają się w reklamie. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Wykazują też dużą przezroczystość, ale można wybrać także mleczne czy matowe odcienie. Są też odporne na promieniowanie UV, a więc dobrze sprawdzą się zarówno do reklam zewnętrznych, jak i podświetlanych. Są mniej odporne na uszkodzenia od dibondowych. Litery ze styroduru są to litery przestrzenne, z których można stworzyć nawet logo przestrzenne na elewacji. Styrodur jest podobny do styropianu, ale ma bardziej zwartą konsystencję. Jest też twardszy, nie posiada porów, a przy tym wykazuje mniejszą nasiąkliwość. W tym przypadku nie ma możliwości podświetlenia. Na uwagę zasługują też litery PCV, które wykonywane są metodą frezowania w płytach PCV i to o różnej grubości. Można je malować farbami do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Można pokusić się o stwierdzenie, że są niejako pośrednim rozwiązaniem pomiędzy mniej trwałymi literami ze styroduru, jak i bardziej trwałymi z plexi. Litery przestrzenne podświetlane PCV to dobry wybór. Litery mogą tworzyć zarówno logo przestrzenne, jak i logo podświetlane.

 

Litery przestrzenne – gdzie się sprawdzą?

Litery przestrzenne mają szerokie zastosowanie w reklamie, ale znaki 3D mogą równie dobrze pełnić funkcję informacyjną. Sprawdzą się w miejscach użytku publicznego, np. jako reklama 3D w firmach, kawiarniach czy salonach fryzjerskich. Litery przestrzenne można umieścić na ścianach zewnętrznych budynku, ale też ścianach wewnętrznych. Mogą pełnić funkcję dekoracyjną wnętrza. Naprawdę dobrze się prezentują. Można określić je też mianem całkowicie nowego wymiaru reklamy. Są dobrą alternatywą dla tradycyjnej reklamy. Dzięki literom przestrzennym można wyróżnić się na tle konkurencji, a przy tym zyskać większą widoczność oraz prestiż. Warto je też wykorzystać w branży eventowej do dekoracji ścianek wystawienniczych. Ale sprawdzą się też do aranżacji wystaw sklepowych. Świetnie prezentują się nawet w parkach i mogą być częścią szeroko zakrojonych kampanii reklamowych.

Poproś o wycenę przez Email

Usługi Antare - Poznaj naszą ofertę

kolorowa-farba Popularne
Druk

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis.

Zobacz więcej
wkrecany-wkret
Cięcie - frezowanie

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów.

Zobacz więcej
podswietlana-reklama
Kaseton reklamowy

Prowadząc swoją firmę, niezależnie od branży, należy pamiętać, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można dotrzeć do większego grona klientów, ale też zwiększyć popularność marki czy produktu.

Zobacz więcej
reklamy-wystawowe
Plakaty wielkoformatowe

Inwestycja w reklamę ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rozpoznawalności firmy czy zwiększenie sprzedaży. Skutecznym rodzajem komunikacji z potencjalnym klientem jest citylight.

Zobacz więcej
kolorowy-papier
Folie - naklejki

Zyskanie rozpoznawalności firmy czy też marki jest niezbędne dla zwiększenia przychodów, ale też utrzymania się na rynku. Doskonale tutaj sprawdzają się folie reklamowe, które rzeczywiście mają szerokie spektrum zastosowania i mogą być wykorzystywane w kampaniach marketingowych.

Zobacz więcej
kolorowe-tablice
Folia Backlight

Czasami proste rozwiązania są najbardziej skuteczne. Na pewno odgrywają też ważną rolę w reklamie.

Zobacz więcej
tablica-reklamowa
Banery reklamowe frontlight

Aby wypromować towar, usługę czy miejsce, należy zainwestować w reklamę. Musi być ona dostosowana np. do grupy docelowej, ale też zwyczajnie musi być ciekawa.

Zobacz więcej
kolorowe-bannery
Roll-upy

Aby dotrzeć do nowych klientów, ale też utrzymać dotychczasowych, warto wykorzystać reklamę. Tutaj pojawia się pytanie: jaką reklamę wybrać?

Zobacz więcej
kolorowe-bannery-1
X-banery

Prosta reklama może być skuteczna. Nie trzeba wcale stosować zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zwiększyć efektywność przekazu, ale też zyskać rozpoznawalność.

Zobacz więcej
tablice-i-slupy-informacyjne
Tablice i słupy informacyjne

Niezależnie jaką firmę się prowadzi, trzeba pamiętać o tym, jak ważna jest reklama. Rzeczywiście dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę przekazu.

Zobacz więcej
wiata-przystankowa
Reklamy podświetlane

Reklama może być wsparciem działań komunikacyjnych marki. Rzeczywiście dzięki niej można zwiększyć jej rozpoznawalność, ale też zainteresować klientów ofertą.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz
Grafiki na witrynach sklepowych

Reklama jest dźwignią handlu, choć to zdanie urosło już do banału, to jednak nadal, aby utrzymać się na rynku czy pozyskać klientów w ową reklamę trzeba zainwestować. Jednak tak jak zmienia się rynek, tak zmieniają się też potrzeby klientów, stąd forma reklamy musi być dostosowana do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz-1
Kampanie reklamowe

Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zyskać skuteczną reklamę i to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Rzecz jasna bardzo duże znaczenie ma siła oraz jakość przekazu.

Zobacz więcej
czerwone-choragwie
Siatki, flagi, płótna

W reklamie produktu czy firmy trzeba wykorzystywać różne narzędzia, dzięki którym można osiągnąć skuteczny przekaz i zyskać nowych klientów. Do tego celu mogą służyć siatki mesh i płótno Canvas, a także materiały flagowe.

Zobacz więcej
naklejka-na-szybie
Folia szroniona

Dotarcie do dużej ilości odbiorców reklamy ma kluczowe znaczenie dla efektywności kampanii reklamowej. Tutaj bardzo skuteczna bywa folia szroniona z nadrukiem.

Zobacz więcej
naklejka-na-samochodzie
Naklejki magnetyczne

Prowadząc firmę, należy dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Reklama jest niezwykle ważna również przy budowaniu wizerunku marki.

Zobacz więcej
naklejka-reklamowa
Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze i dekoracje wnętrz – zwiększ rozpoznawalność marki i produktu w siedzibie firmy i na targach branżowych Skuteczna reklama może przynieść firmie duże zyski.

Zobacz więcej
billboard-reklamowy
Tablice reklamowe

Skuteczna forma reklamy może nie tylko zainteresować klientów daną ofertą, ale też tworzyć prestiż danej firmy. Reklama musi być skuteczna, ale to nie oznacza wcale, że jest droga.

Zobacz więcej
banner-wejsciowy
Lico do kasetonu

Kasetony reklamowe są rzeczywiście jedną z najczęściej używanych form przekazu reklamowego. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż cechuje je skuteczność, funkcjonalność, ale też szerokie spektrum zastosowania.

Zobacz więcej
wyzynane-naklejki
Płyty PCV

W reklamie zewnętrznej można wykorzystywać płyty ze spienionego PCV. Jest to materiał, który ma wiele zalet.

Zobacz więcej
wejscie-do-sali
Plexi

Plexi jest materiałem, który jest wykorzystywany na szeroką skalę, choćby do dekoracji czy też reklamy. Jednak, aby było to możliwe należy wykorzystać technologię UV.

Zobacz więcej
tablice-upamietniajace
Płyta dibond

Odpowiednio przygotowana reklama pełni niezwykle ważną rolę w całym działaniu marketingowym. Rzeczywiście może zwiększyć sprzedaż produktu, ale też sprawić, iż dana marka stanie się rozpoznawalna.

Zobacz więcej
neon-eko
Płyty Dispa

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć popularność danej marki czy produktów. Jednak duże znaczenie ma także medium, na którym jest przygotowana.

Zobacz więcej
stoisko-w-sklepie
Tkaniny do podświetleń

Reklama i działania marketingowe muszą być skuteczne, aby można było uzyskać należyty efekt. Do reklamy stosuje się różne rozwiązania, których celem jest osiągnięcie większej sprzedaży, zareklamowanie produktu, czy zdobycie rozpoznawalności marki.

Zobacz więcej
mozaika
Wykładziny dywanowe

Zwiększenie rozpoznawalności firmy jest niezbędne dla zyskania nowych klientów. Jednocześnie funkcję reklamową może pełnić nawet wykładzina dywanowa.

Zobacz więcej
tabliczka-informacyjna
Tabliczki reklamowe i informacyjne

Prowadzenie firmy niezależnie od branży nie jest łatwe. Aby się utrzymać, trzeba zainwestować w reklamę.

Zobacz więcej
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact