Naklejki magnetyczne

naklejka-na-samochodzie

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

Prowadząc firmę, należy dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Reklama jest niezwykle ważna również przy budowaniu wizerunku marki. Warto tutaj zdecydować się na proste i nie nachalne reklamy magnetyczne. Warto na ich temat dowiedzieć się więcej. W Antare zamówisz folię magnetyczą w dowolnym rozmiarze i z dowolnym nadrukiem od kilku sztuk do ilości hurtowych.

 

Czym są reklamy magnetyczne?

Reklamy magnetyczne można zaliczyć do stosunkowo nowej formy reklamy zewnętrznej, ale i wewnętrznej. Wykonane są one na foliach magnetycznych, co umożliwia bezklejowy montaż, np. na elementach stalowych. Można umieścić na nich dowolną grafikę, czy to bitmapową, czy wektorową. Reklamy magnetyczne w postaci naklejek mają zastosowanie na samochodach, ale i tablicach reklamowych. Można je umieścić także na szyldach reklamowych. Będą w takim przypadku uzupełniać informacje. Reklamy magnetyczne są elementem wizualizacji zewnętrznej, ale służą także jako element promocyjny danego produktu. Mogą być też świetną dekoracją. Niewątpliwie ich dużą zaletą jest mobilność i wszechstronne zastosowanie. Jeżeli wybierzecie reklamy magnetyczne na samochody, to pamiętajcie, by demontować je przed myciem i to niezależnie czy myjecie mechanicznie za pomocą myjki, czy ręcznie.

 

Czym jest folia magnetyczna?

Folia magnetyczna może być wykorzystana do dekoracji, ale też do zareklamowania produktu. Jest to podstawowy materiał magnetyczny, który często określa się mianem elastycznego magnesu. Folia składa się z proszku ferromagnetycznego oraz giętkiego materiału wiążącego o właściwościach termoplastycznych. Warto zauważyć, że folia magnetyczna jest elastyczna, a więc można ją ciąć nożyczkami bądź nożykiem, a także sztancować. Pamiętajcie jednak, że nie stosuje się jej do mocowania magnesów. Na pewno jest skuteczną formą reklamy zewnętrznej, która może przyciągać klientów, ale też zachwyca swoją trwałością. Ten efektywny nośnik reklamy jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Nie blaknie pod wpływem intensywnego promieniowania słonecznego, ale też zachowuje swoje właściwości nawet w temperaturze od minus 40 do 80 stopni Celsjusza. Dostępne są różne warianty, ale i grubości folii magnetycznej. Nie ma zatem problemu ze znalezieniem produktu, który będzie odpowiadał klientowi w 100%. Na folii magnetycznej można umieścić dowolny druk, co czyni ją naprawdę uniwersalnym materiałem reklamowym. Wykonane z niej gadżety reklamowe takie jak magnesy, zakładki, podkładki, puzzle magnetyczne, a nawet tabliczki suchościeralne będą świetnie się prezentować.

 

Druk na folii magnetycznej – stwórz skuteczną reklamę i zyskaj nowych klientów

Nadruk na folii magnetycznej jest to druk na magnesie arkuszowym, który może być wykorzystany do oznakowania. Nierzadko zawiera też treści informacyjne czy reklamowe. Sprawdzi się ponadto jako system informacji wymiennej. Warto tutaj wiedzieć, że folia magnetyczna wykonana jest z gumy syntetycznej. Druk na folii magnetycznej o grubości 0,5 mm wykonuje się tuszem lateksowym, natomiast do nadruku na folii o grubości 0,7 mm potrzebny jest tusz solwentowy bądź lateksowy. Stosuje się tutaj plotery drukujące, a także tusz wodoodporny. Oba rodzaje wydruków są wodoodporne i odporne na blaknięcie. To rozwiązanie wykorzystuje się szczególnie do reklamy, np. w kampaniach brandingowych. Taki druk może być nasycony kolorami, ale dostępna jest też wersja bardziej matowa. Dzięki temu, że folię magnetyczną dowolnie się przycina, sprawdzi się do banerów czy szyldów.

 

Folia magnetyczna w reklamie zewnętrznej

Folia magnetyczna jest na szeroką skalę wykorzystywana w branży reklamowej i marketingu. Jest uniwersalnym, ale też bardzo funkcjonalnym nośnikiem i to dowolnych treści. Można ją wykorzystać do małych gadżetów firmowych, ale sprawdzi się też do komunikacji wizualnej w reklamie zewnętrznej. Za wysoką jakość nadruku na folii magnetycznej odpowiada idealnie dobrana technologia druku. Dzięki temu uzyskiwane są fotorealistyczne nadruki i to na foliach o różnej grubości. Folia magnetyczna jest niezbędnym elementem w komunikacji wizualnej marki, ale można wykorzystać ją także w kampaniach promocyjnych. Dzięki zastosowaniu druku UV naprawdę dobrze odwzorowywane są nie tylko kolory, ale też odcienie. Grafiki nawet podczas długiej ekspozycji na słońcu nie odbarwiają się i dobrze prezentują się też w sztucznym świetle.

Poproś o wycenę przez Email

Usługi Antare - Poznaj naszą ofertę

kolorowa-farba Popularne
Druk

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis.

Zobacz więcej
wkrecany-wkret
Cięcie - frezowanie

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów.

Zobacz więcej
podswietlana-reklama
Kasetony reklamowe

Prowadząc swoją firmę, niezależnie od branży, należy pamiętać, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można dotrzeć do większego grona klientów, ale też zwiększyć popularność marki czy produktu.

Zobacz więcej
reklamy-wystawowe
Plakaty wielkoformatowe

Inwestycja w reklamę ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rozpoznawalności firmy czy zwiększenie sprzedaży. Skutecznym rodzajem komunikacji z potencjalnym klientem jest citylight.

Zobacz więcej
kolorowy-papier
Folie OWV, monomeryczne, perforowane, wylewane

Zyskanie rozpoznawalności firmy czy też marki jest niezbędne dla zwiększenia przychodów, ale też utrzymania się na rynku. Doskonale tutaj sprawdzają się folie reklamowe, które rzeczywiście mają szerokie spektrum zastosowania i mogą być wykorzystywane w kampaniach marketingowych.

Zobacz więcej
kolorowe-tablice
Backlight

Czasami proste rozwiązania są najbardziej skuteczne. Na pewno odgrywają też ważną rolę w reklamie.

Zobacz więcej
tablica-reklamowa
Banery reklamowe frontlight

Aby wypromować towar, usługę czy miejsce, należy zainwestować w reklamę. Musi być ona dostosowana np. do grupy docelowej, ale też zwyczajnie musi być ciekawa.

Zobacz więcej
kolorowe-bannery
Roll-upy

Aby dotrzeć do nowych klientów, ale też utrzymać dotychczasowych, warto wykorzystać reklamę. Tutaj pojawia się pytanie: jaką reklamę wybrać?

Zobacz więcej
kolorowe-bannery-1
X-banery

Prosta reklama może być skuteczna. Nie trzeba wcale stosować zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zwiększyć efektywność przekazu, ale też zyskać rozpoznawalność.

Zobacz więcej
tablice-i-slupy-informacyjne
Tablice i słupy reklamowe

Niezależnie jaką firmę się prowadzi, trzeba pamiętać o tym, jak ważna jest reklama. Rzeczywiście dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę przekazu.

Zobacz więcej
wiata-przystankowa
Reklamy podświetlane

Reklama może być wsparciem działań komunikacyjnych marki. Rzeczywiście dzięki niej można zwiększyć jej rozpoznawalność, ale też zainteresować klientów ofertą.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz
Grafiki na witrynach sklepowych

Reklama jest dźwignią handlu, choć to zdanie urosło już do banału, to jednak nadal, aby utrzymać się na rynku czy pozyskać klientów w ową reklamę trzeba zainwestować. Jednak tak jak zmienia się rynek, tak zmieniają się też potrzeby klientów, stąd forma reklamy musi być dostosowana do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz-1
Kampanie reklamowe

Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zyskać skuteczną reklamę i to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Rzecz jasna bardzo duże znaczenie ma siła oraz jakość przekazu.

Zobacz więcej
czerwone-choragwie
Siatki, flagi, płótna

W reklamie produktu czy firmy trzeba wykorzystywać różne narzędzia, dzięki którym można osiągnąć skuteczny przekaz i zyskać nowych klientów. Do tego celu mogą służyć siatki mesh i płótno Canvas, a także materiały flagowe.

Zobacz więcej
naklejka-na-szybie
Folia szroniona

Dotarcie do dużej ilości odbiorców reklamy ma kluczowe znaczenie dla efektywności kampanii reklamowej. Tutaj bardzo skuteczna bywa folia szroniona z nadrukiem.

Zobacz więcej
naklejka-reklamowa
Systemy wystawiennicze i stoiska promocyjne

Systemy wystawiennicze i dekoracje wnętrz – zwiększ rozpoznawalność marki i produktu w siedzibie firmy i na targach branżowych Skuteczna reklama może przynieść firmie duże zyski.

Zobacz więcej
billboard-reklamowy
Tablice reklamowe

Skuteczna forma reklamy może nie tylko zainteresować klientów daną ofertą, ale też tworzyć prestiż danej firmy. Reklama musi być skuteczna, ale to nie oznacza wcale, że jest droga.

Zobacz więcej
banner-wejsciowy
Lico do kasetonu

Kasetony reklamowe są rzeczywiście jedną z najczęściej używanych form przekazu reklamowego. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż cechuje je skuteczność, funkcjonalność, ale też szerokie spektrum zastosowania.

Zobacz więcej
wyzynane-naklejki
Płyty ze spienionego PCV

W reklamie zewnętrznej można wykorzystywać płyty ze spienionego PCV. Jest to materiał, który ma wiele zalet.

Zobacz więcej
wejscie-do-sali
Druk na plexi

Plexi jest materiałem, który jest wykorzystywany na szeroką skalę, choćby do dekoracji czy też reklamy. Jednak, aby było to możliwe należy wykorzystać technologię UV.

Zobacz więcej
tablice-upamietniajace
Płyty dibond

Odpowiednio przygotowana reklama pełni niezwykle ważną rolę w całym działaniu marketingowym. Rzeczywiście może zwiększyć sprzedaż produktu, ale też sprawić, iż dana marka stanie się rozpoznawalna.

Zobacz więcej
neon-eko
Płyty Dispa

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć popularność danej marki czy produktów. Jednak duże znaczenie ma także medium, na którym jest przygotowana.

Zobacz więcej
stoisko-w-sklepie
Tkaniny do podświetleń

Reklama i działania marketingowe muszą być skuteczne, aby można było uzyskać należyty efekt. Do reklamy stosuje się różne rozwiązania, których celem jest osiągnięcie większej sprzedaży, zareklamowanie produktu, czy zdobycie rozpoznawalności marki.

Zobacz więcej
mozaika
Wykładziny dywanowe

Zwiększenie rozpoznawalności firmy jest niezbędne dla zyskania nowych klientów. Jednocześnie funkcję reklamową może pełnić nawet wykładzina dywanowa.

Zobacz więcej
duze-litery
Litery przestrzenne

Skuteczna reklama może mieć naprawdę ciekawą formę i przyciągać uwagę. Warto wiedzieć, że dobrym wyborem są choćby litery przestrzenne.

Zobacz więcej
tabliczka-informacyjna
Tabliczki reklamowe i informacyjne

Prowadzenie firmy niezależnie od branży nie jest łatwe. Aby się utrzymać, trzeba zainwestować w reklamę.

Zobacz więcej
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact