Kampanie reklamowe

banner-wyprzedaz-1

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zyskać skuteczną reklamę i to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Rzecz jasna bardzo duże znaczenie ma siła oraz jakość przekazu. Ale trzeba też wykorzystywać nowoczesne technologie czy media typu banery, witryny bądź naklejki. W ten prosty sposób można zyskać większą siłę przekazu. Czas poznać media, które naprawdę dobrze wspomagają kampanie outdoor czy też indoor. W Antare zamówisz witryny reklamowe w dowolnym rozmiarze i z dowolnym nadrukiem od kilku sztuk do ilości hurtowych.

 

Proste i niezawodna, czyli naklejki reklamowe na witryny i inne powierzchnie

Naklejki reklamowe rzeczywiście mogą być ciekawą formą przekazu reklamowego, ale pełnić też funkcję stricte informacyjną. Można np. postawić na najprostsze naklejki papierowe. Zdecydowanie odporniejsze i trwalsze są naklejki foliowe, które dobrze prezentują się np. na witrynach sklepowych. Mogą informować choćby o nadchodzącej promocji. Będą więc skuteczną formą przyciągnięcia klientów, ale też szeroko zakrojonej kampanii marketingowej. Naklejki reklamowe mogą być klejone od wewnątrz i od zewnątrz witryny. Ciekawym wyborem są naklejki one way vision, które poza reklamą zapewniają też prywatność. Zatem od zewnątrz mogą pełnić funkcję przekazu informacyjnego czy reklamowego, natomiast od wewnątrz nie utrudniają dostępu do światła słonecznego, a jednak zapewniają większą prywatność. To trafny wybór np. na szyby gabinetów lekarskich, kosmetycznych, ale i witryn sklepów.

 

Witryny reklamowe, czyli skuteczny komunikat B2C

Jak każdy wie, aby przyciągnąć klientów, trzeba zaciekawić ich i zainteresować przekazem. Bardzo skuteczna jest tutaj reklama na witrynie. Komunikat reklamowy na witrynach zazwyczaj ma minimalną ilość treści, za to dominuje część przekazu wizualnego. Ten zabieg jest w pełni zaplanowany, gdyż większość ludzi jest wzrokowcami. W takiej reklamie można zastosować naprawdę intensywne kolory. Można też zarządzać chwytliwymi sloganami. Reklama na witrynie najlepiej sprawdza się w miejscach, które są często odwiedzane przez większą ilość klientów. To także sposób na efektywną komunikację B2C. Ciekawym wyborem będą też materiały podwieszane na witrynę, takie jak baner, blackout czy plakaty papierowe. Baner jest niezbędnym elementem identyfikacji wizualnej. Blackout to z kolei dobry materiał poliestrowy, który wyróżnia się odpornością na zagniecenia, ale też naprawdę dobrze absorbuje światło. Warto więc wykorzystać go w reklamie zewnętrznej. Każda taka forma reklamy może przyciągać klientów, ale i zapewniać skuteczny przekaz. Wyobraźcie sobie, że dużą rolę odgrywają też tzw. potykacze, czyli stojaki reklamowe czy hangery, a więc podwieszane pod sufitem przestrzenne reklamy. Istotne znaczenie mają również ekspozytory z plexi, na których można umieszczać próbki towarów czy ulotki. Trzeba przyznać, że jest to skuteczna forma reklamy dla przedsiębiorców, którzy nie dysponują dużym budżetem. To rozwiązanie sprawdzi się też, gdy chce się osiągnąć szybki rezultat. Można np. ekspozytory umieścić przy swoim stanowisku na targach branżowych, ale też przed nowo otwartym sklepem. Z kolei totemy najczęściej wykorzystywane są w reklamie wizualnej. Są formą reklamy firmy, ale mogą służyć do reklamy produktów. Totem jest słupem reklamowym, który może zawierać też logo firmy. Trzeba przyznać, że rzeczywiście zwiększa widoczność danego przekazu. Totemy można stawiać nawet przy dużych inwestycjach czy autostradach. Dostępne są też totemy reklamowe dwustronne – wszystko zależy od Waszych preferencji. Materiały POS także sprawdzają się w kampaniach reklamowych. Rzeczywiście są dobrym pomysłem na zagospodarowanie przestrzeni sklepowej. Pozwalają też na zwiększenie świadomości marki. Umożliwiają jednostronną komunikację z klientem. Tutaj możemy wymienić wspomniane już potykacze czy hangery, ale też wobblery.

 

Tkaniny backlight podświetlane i niepodświetlane jako forma kampanii reklamowej

Tkaniny do podświetlenia służą do zewnętrznej reklamy świetlnej. Można zdecydować się na tkaniny backlight poliestrowe, które nadają się do podświetlenia od spodu. Tekstylna grafika jest wzmocniona silikonową taśmą, co umożliwia napięcie jej w aluminiowej ramie, np. kasetonu bądź pylonu. Sprawdzi się też do ekspozycji wewnętrznej. Można też postawić na tkaniny poliestrowe powlekane winylem, które mają zwiększoną gramaturę i są przy tym jeszcze bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Mają zastosowanie w reklamie zewnętrznej. Tego typu tkanina jest napinana na ramy w celu naprężenia lica. Tkaniny podświetlane są świetną formą reklamy zarówno w dzień, jak i w nocy. Można zdecydować się też na reklamy niepodświetlane. Mogą to być kasetony tekstylne, które są lekkie, ale i sztywne. 

Poproś o wycenę przez Email

Usługi Antare - Poznaj naszą ofertę

kolorowa-farba Popularne
Druk

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis.

Zobacz więcej
wkrecany-wkret
Cięcie - frezowanie

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów.

Zobacz więcej
podswietlana-reklama
Kasetony reklamowe

Prowadząc swoją firmę, niezależnie od branży, należy pamiętać, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można dotrzeć do większego grona klientów, ale też zwiększyć popularność marki czy produktu.

Zobacz więcej
reklamy-wystawowe
Plakaty wielkoformatowe

Inwestycja w reklamę ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rozpoznawalności firmy czy zwiększenie sprzedaży. Skutecznym rodzajem komunikacji z potencjalnym klientem jest citylight.

Zobacz więcej
kolorowy-papier
Folie OWV, monomeryczne, perforowane, wylewane

Zyskanie rozpoznawalności firmy czy też marki jest niezbędne dla zwiększenia przychodów, ale też utrzymania się na rynku. Doskonale tutaj sprawdzają się folie reklamowe, które rzeczywiście mają szerokie spektrum zastosowania i mogą być wykorzystywane w kampaniach marketingowych.

Zobacz więcej
kolorowe-tablice
Backlight

Czasami proste rozwiązania są najbardziej skuteczne. Na pewno odgrywają też ważną rolę w reklamie.

Zobacz więcej
tablica-reklamowa
Banery reklamowe frontlight

Aby wypromować towar, usługę czy miejsce, należy zainwestować w reklamę. Musi być ona dostosowana np. do grupy docelowej, ale też zwyczajnie musi być ciekawa.

Zobacz więcej
kolorowe-bannery
Roll-upy

Aby dotrzeć do nowych klientów, ale też utrzymać dotychczasowych, warto wykorzystać reklamę. Tutaj pojawia się pytanie: jaką reklamę wybrać?

Zobacz więcej
kolorowe-bannery-1
X-banery

Prosta reklama może być skuteczna. Nie trzeba wcale stosować zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zwiększyć efektywność przekazu, ale też zyskać rozpoznawalność.

Zobacz więcej
tablice-i-slupy-informacyjne
Tablice i słupy reklamowe

Niezależnie jaką firmę się prowadzi, trzeba pamiętać o tym, jak ważna jest reklama. Rzeczywiście dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę przekazu.

Zobacz więcej
wiata-przystankowa
Reklamy podświetlane

Reklama może być wsparciem działań komunikacyjnych marki. Rzeczywiście dzięki niej można zwiększyć jej rozpoznawalność, ale też zainteresować klientów ofertą.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz
Grafiki na witrynach sklepowych

Reklama jest dźwignią handlu, choć to zdanie urosło już do banału, to jednak nadal, aby utrzymać się na rynku czy pozyskać klientów w ową reklamę trzeba zainwestować. Jednak tak jak zmienia się rynek, tak zmieniają się też potrzeby klientów, stąd forma reklamy musi być dostosowana do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Zobacz więcej
czerwone-choragwie
Siatki, flagi, płótna

W reklamie produktu czy firmy trzeba wykorzystywać różne narzędzia, dzięki którym można osiągnąć skuteczny przekaz i zyskać nowych klientów. Do tego celu mogą służyć siatki mesh i płótno Canvas, a także materiały flagowe.

Zobacz więcej
naklejka-na-szybie
Folia szroniona

Dotarcie do dużej ilości odbiorców reklamy ma kluczowe znaczenie dla efektywności kampanii reklamowej. Tutaj bardzo skuteczna bywa folia szroniona z nadrukiem.

Zobacz więcej
naklejka-na-samochodzie
Naklejki magnetyczne

Prowadząc firmę, należy dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Reklama jest niezwykle ważna również przy budowaniu wizerunku marki.

Zobacz więcej
naklejka-reklamowa
Systemy wystawiennicze i stoiska promocyjne

Systemy wystawiennicze i dekoracje wnętrz – zwiększ rozpoznawalność marki i produktu w siedzibie firmy i na targach branżowych Skuteczna reklama może przynieść firmie duże zyski.

Zobacz więcej
billboard-reklamowy
Tablice reklamowe

Skuteczna forma reklamy może nie tylko zainteresować klientów daną ofertą, ale też tworzyć prestiż danej firmy. Reklama musi być skuteczna, ale to nie oznacza wcale, że jest droga.

Zobacz więcej
banner-wejsciowy
Lico do kasetonu

Kasetony reklamowe są rzeczywiście jedną z najczęściej używanych form przekazu reklamowego. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż cechuje je skuteczność, funkcjonalność, ale też szerokie spektrum zastosowania.

Zobacz więcej
wyzynane-naklejki
Płyty ze spienionego PCV

W reklamie zewnętrznej można wykorzystywać płyty ze spienionego PCV. Jest to materiał, który ma wiele zalet.

Zobacz więcej
wejscie-do-sali
Druk na plexi

Plexi jest materiałem, który jest wykorzystywany na szeroką skalę, choćby do dekoracji czy też reklamy. Jednak, aby było to możliwe należy wykorzystać technologię UV.

Zobacz więcej
tablice-upamietniajace
Płyty dibond

Odpowiednio przygotowana reklama pełni niezwykle ważną rolę w całym działaniu marketingowym. Rzeczywiście może zwiększyć sprzedaż produktu, ale też sprawić, iż dana marka stanie się rozpoznawalna.

Zobacz więcej
neon-eko
Płyty Dispa

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć popularność danej marki czy produktów. Jednak duże znaczenie ma także medium, na którym jest przygotowana.

Zobacz więcej
stoisko-w-sklepie
Tkaniny do podświetleń

Reklama i działania marketingowe muszą być skuteczne, aby można było uzyskać należyty efekt. Do reklamy stosuje się różne rozwiązania, których celem jest osiągnięcie większej sprzedaży, zareklamowanie produktu, czy zdobycie rozpoznawalności marki.

Zobacz więcej
mozaika
Wykładziny dywanowe

Zwiększenie rozpoznawalności firmy jest niezbędne dla zyskania nowych klientów. Jednocześnie funkcję reklamową może pełnić nawet wykładzina dywanowa.

Zobacz więcej
duze-litery
Litery przestrzenne

Skuteczna reklama może mieć naprawdę ciekawą formę i przyciągać uwagę. Warto wiedzieć, że dobrym wyborem są choćby litery przestrzenne.

Zobacz więcej
tabliczka-informacyjna
Tabliczki reklamowe i informacyjne

Prowadzenie firmy niezależnie od branży nie jest łatwe. Aby się utrzymać, trzeba zainwestować w reklamę.

Zobacz więcej
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact