Płyty Dispa

neon-eko

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć popularność danej marki czy produktów. Jednak duże znaczenie ma także medium, na którym jest przygotowana. I tutaj bardzo dobrze sprawdzi się płyta DISPA, która pozwala na przygotowanie ciekawej oferty i ekologicznej reklamy. W Antare zamówisz płyty dispa w dowolnym rozmiarze i z dowolnym nadrukiem od kilku sztuk do ilości hurtowych.

 

DISPA – to trzeba wiedzieć!

Dispa jest to płyta papierowa, która świetnie sprawdzi się zarówno do sitodruku, jak i druku cyfrowego. Co istotne, jest ona wykonana z papieru z certyfikatem FSC. Oznacza to, że pozyskane drewno nie naruszyło bogactw biologicznych i struktury lasu. Kolejną zaletą płyty dispa jest fakt, że w 100% nadaje się do recyklingu. Do tego wszystkiego ma bezkierunkową strukturę rdzenia, co z kolei wpływa na stabilność wymiarową, ale i lekkość. Płyty dispa są naprawdę dobrym podłożem do druku i równie dobrze nadają się do obróbki w technologii cyfrowej. Ich cena jest przy tym relatywnie niska.

 

Płyty dispa – świetne narzędzie do akcji promocyjnych i reklamowych

Płyty dispa, pomimo tego, że są produkowane w 100% z papieru, zachowują całkiem dobrą sztywność. Dzięki temu świetnie sprawdzą się do reklam krótkookresowych, ale też akcji promocyjnych. Dostępne są płyty w różnego rodzaju wersjach. Można zdecydować się np. na trzywarstwowe o grubości 2,4 mm czy też pięciowarstwowe o grubości 3,8 mm. Dostępna jest specjalna płyta dispa w wersji outdoorowej. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że jest optymalnie płaska i ma gładką powierzchnię. Można na niej uzyskać naprawdę świetną, wręcz fotograficzną, jakość nadruku. Do tego wszystkiego jest lekka, co pozwala na szybki i łatwy montaż. Może posłużyć też do podwieszanych reklam podsufitowych, ale równie dobrze do tworzenia aplikacji typu display oraz materiałów POS/POP. Taką płytę łatwo się frezuje na dowolny wymiar, ale też bez problemu wykonuje się na niej druk UV. Zatem płyty dispa łączą w sobie funkcjonalność i ekologię.

 

Zastosowanie płyt dispa, czyli jak wykorzystać je w reklamie

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć rozpoznawalność marki, ale i przyciągnąć klienta. Jednocześnie trzeba dostosować formę reklamy do efektu, jaki chce się osiągnąć. W reklamie usługi czy towaru bardzo dobrze sprawdzają się płyty dispa ze specjalnie wytłaczanym papierowym rdzeniem o opatentowanej technologii produkcji. Uznaje się, że reklama wykonana na płycie dispa jest niezastąpiona podczas czasowych akcji promocyjnych, ale równie dobrze można ją wykorzystać podczas imprez branżowych czy targów. Na takiej płycie można wykonać każdą grafikę czy logo i to zarówno w wersji bardzo intensywnych, mocnych i połyskujących kolorów, jak i w wersji matowej. Reklama musi być tak zrobiona, aby zaciekawiła potencjalnych odbiorców. Można pokusić się o stwierdzenie, że dispa łączy walory estetyczne, ekologiczne i oszczędnościowe. Po przeprowadzonej kampanii reklamowej płytę dispa można zutylizować i w ten sposób nie przyczyniać się do zanieczyszczenia środowiska. Na uwagę zasługuje też fakt, że montaż i demontaż jest łatwy oraz szybki. Można taką płytę wykorzystać do wykonania standów reklamowych czy innych elementów infrastruktury reklamowej. Sprawdzi się do celów informacyjnych. Warto ją w takiej sytuacji umieścić wewnątrz budynku, np. muzeum. Będzie wtedy informować o zbliżającej się wystawie. Jeżeli przygotowujecie ciągle nowe oferty czy akcje promocyjne, to również płyty dispa w różnych formatach będą dla Was idealne. Można je nawet nawiercać czy docinać, by zyskać precyzyjnie dopasowany projekt. Płyta dispa jest śnieżnobiała, co pozwala na dokładne oddanie kolorów wybranych przez Was grafik. Płyty dispa mają też zastosowanie przy tworzeniu akcji promocyjnych sezonowych, np. świątecznych. Są przy tym efektywną formą reklamy, ale i pozwalają na uzyskanie najlepszej komunikacji wizualnej. Płyty dispa zapewniają dobre papierowe podłoże do reklamy zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Jeżeli firma stawia na ekologiczne rozwiązania, to taki nośnik reklamy będzie najlepszym wyborem. Trzeba przyznać, że dispa bardzo dobrze sprawdza się do tworzenia efektownych kampanii reklamowych.

Poproś o wycenę przez Email

Usługi Antare - Poznaj naszą ofertę

kolorowa-farba Popularne
Druk

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis.

Zobacz więcej
wkrecany-wkret
Cięcie - frezowanie

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów.

Zobacz więcej
podswietlana-reklama
Kasetony reklamowe

Prowadząc swoją firmę, niezależnie od branży, należy pamiętać, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można dotrzeć do większego grona klientów, ale też zwiększyć popularność marki czy produktu.

Zobacz więcej
reklamy-wystawowe
Plakaty wielkoformatowe

Inwestycja w reklamę ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rozpoznawalności firmy czy zwiększenie sprzedaży. Skutecznym rodzajem komunikacji z potencjalnym klientem jest citylight.

Zobacz więcej
kolorowy-papier
Folie OWV, monomeryczne, perforowane, wylewane

Zyskanie rozpoznawalności firmy czy też marki jest niezbędne dla zwiększenia przychodów, ale też utrzymania się na rynku. Doskonale tutaj sprawdzają się folie reklamowe, które rzeczywiście mają szerokie spektrum zastosowania i mogą być wykorzystywane w kampaniach marketingowych.

Zobacz więcej
kolorowe-tablice
Backlight

Czasami proste rozwiązania są najbardziej skuteczne. Na pewno odgrywają też ważną rolę w reklamie.

Zobacz więcej
tablica-reklamowa
Banery reklamowe frontlight

Aby wypromować towar, usługę czy miejsce, należy zainwestować w reklamę. Musi być ona dostosowana np. do grupy docelowej, ale też zwyczajnie musi być ciekawa.

Zobacz więcej
kolorowe-bannery
Roll-upy

Aby dotrzeć do nowych klientów, ale też utrzymać dotychczasowych, warto wykorzystać reklamę. Tutaj pojawia się pytanie: jaką reklamę wybrać?

Zobacz więcej
kolorowe-bannery-1
X-banery

Prosta reklama może być skuteczna. Nie trzeba wcale stosować zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zwiększyć efektywność przekazu, ale też zyskać rozpoznawalność.

Zobacz więcej
tablice-i-slupy-informacyjne
Tablice i słupy reklamowe

Niezależnie jaką firmę się prowadzi, trzeba pamiętać o tym, jak ważna jest reklama. Rzeczywiście dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę przekazu.

Zobacz więcej
wiata-przystankowa
Reklamy podświetlane

Reklama może być wsparciem działań komunikacyjnych marki. Rzeczywiście dzięki niej można zwiększyć jej rozpoznawalność, ale też zainteresować klientów ofertą.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz
Grafiki na witrynach sklepowych

Reklama jest dźwignią handlu, choć to zdanie urosło już do banału, to jednak nadal, aby utrzymać się na rynku czy pozyskać klientów w ową reklamę trzeba zainwestować. Jednak tak jak zmienia się rynek, tak zmieniają się też potrzeby klientów, stąd forma reklamy musi być dostosowana do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz-1
Kampanie reklamowe

Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zyskać skuteczną reklamę i to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Rzecz jasna bardzo duże znaczenie ma siła oraz jakość przekazu.

Zobacz więcej
czerwone-choragwie
Siatki, flagi, płótna

W reklamie produktu czy firmy trzeba wykorzystywać różne narzędzia, dzięki którym można osiągnąć skuteczny przekaz i zyskać nowych klientów. Do tego celu mogą służyć siatki mesh i płótno Canvas, a także materiały flagowe.

Zobacz więcej
naklejka-na-szybie
Folia szroniona

Dotarcie do dużej ilości odbiorców reklamy ma kluczowe znaczenie dla efektywności kampanii reklamowej. Tutaj bardzo skuteczna bywa folia szroniona z nadrukiem.

Zobacz więcej
naklejka-na-samochodzie
Naklejki magnetyczne

Prowadząc firmę, należy dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Reklama jest niezwykle ważna również przy budowaniu wizerunku marki.

Zobacz więcej
naklejka-reklamowa
Systemy wystawiennicze i stoiska promocyjne

Systemy wystawiennicze i dekoracje wnętrz – zwiększ rozpoznawalność marki i produktu w siedzibie firmy i na targach branżowych Skuteczna reklama może przynieść firmie duże zyski.

Zobacz więcej
billboard-reklamowy
Tablice reklamowe

Skuteczna forma reklamy może nie tylko zainteresować klientów daną ofertą, ale też tworzyć prestiż danej firmy. Reklama musi być skuteczna, ale to nie oznacza wcale, że jest droga.

Zobacz więcej
banner-wejsciowy
Lico do kasetonu

Kasetony reklamowe są rzeczywiście jedną z najczęściej używanych form przekazu reklamowego. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż cechuje je skuteczność, funkcjonalność, ale też szerokie spektrum zastosowania.

Zobacz więcej
wyzynane-naklejki
Płyty ze spienionego PCV

W reklamie zewnętrznej można wykorzystywać płyty ze spienionego PCV. Jest to materiał, który ma wiele zalet.

Zobacz więcej
wejscie-do-sali
Druk na plexi

Plexi jest materiałem, który jest wykorzystywany na szeroką skalę, choćby do dekoracji czy też reklamy. Jednak, aby było to możliwe należy wykorzystać technologię UV.

Zobacz więcej
tablice-upamietniajace
Płyty dibond

Odpowiednio przygotowana reklama pełni niezwykle ważną rolę w całym działaniu marketingowym. Rzeczywiście może zwiększyć sprzedaż produktu, ale też sprawić, iż dana marka stanie się rozpoznawalna.

Zobacz więcej
stoisko-w-sklepie
Tkaniny do podświetleń

Reklama i działania marketingowe muszą być skuteczne, aby można było uzyskać należyty efekt. Do reklamy stosuje się różne rozwiązania, których celem jest osiągnięcie większej sprzedaży, zareklamowanie produktu, czy zdobycie rozpoznawalności marki.

Zobacz więcej
mozaika
Wykładziny dywanowe

Zwiększenie rozpoznawalności firmy jest niezbędne dla zyskania nowych klientów. Jednocześnie funkcję reklamową może pełnić nawet wykładzina dywanowa.

Zobacz więcej
duze-litery
Litery przestrzenne

Skuteczna reklama może mieć naprawdę ciekawą formę i przyciągać uwagę. Warto wiedzieć, że dobrym wyborem są choćby litery przestrzenne.

Zobacz więcej
tabliczka-informacyjna
Tabliczki reklamowe i informacyjne

Prowadzenie firmy niezależnie od branży nie jest łatwe. Aby się utrzymać, trzeba zainwestować w reklamę.

Zobacz więcej
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact