Wykładziny dywanowe

mozaika

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

Zwiększenie rozpoznawalności firmy jest niezbędne dla zyskania nowych klientów. Jednocześnie funkcję reklamową może pełnić nawet wykładzina dywanowa. W ten prosty sposób można dotrzeć do nowych klientów, ale też sprawić, że wnętrze zyska dekoracyjny charakter i jego użytkowanie będzie bezpieczniejsze ze względu na antypoślizgową powierzchnię. W Antare zamówisz wykładziny dywanowe z dowolnym nadrukiem od kilku sztuk do ilości hurtowych.

 

Wykładzina dywanowa z dowolnym nadrukiem – skuteczna forma reklamy, ale i zwiększenie prestiżu firmy

Wykładziny dywanowe na wymiar mogą być skuteczną formą reklamy. Doskonale sprawdzą się do promocji marki, ale też pozwolą na personalizację we wnętrzach komercyjnych. Duże znaczenie ma także fakt, że taka wykładzina dywanowa może być częścią działań marketingowych, których celem jest stworzenie prestiżu firmy, ale też sprawienie, że zyska ona jeszcze bardziej profesjonalny charakter. Nie od dziś wiadomo jak ważna jest reklama, jednak nie trzeba wykorzystywać tylko billboardów, lecz można postawić też na działanie nietuzinkowe i niezwykle ciekawe, które sprawia, że można wyróżnić się na tle konkurencji, ale też ją wyprzedzić. Cienka wykładzina dywanowa z nadrukiem poza tym, że jest ciekawą formą przekazu, jest odporna na rozciąganie, zginanie, czy uszkodzenia mechaniczne. Poza tym, że może być skuteczną formą reklamy świetnie się prezentuje, a przy tym zapewnia bezpieczeństwo, wszak jest antypoślizgowa. Wykładzinę dywanową warto umieścić w biurze czy siedzibie firmy, ale też można na nią postawić np. podczas targów czy konferencji branżowych. Można zastosować ją na całej powierzchni podłogi, ale też jako chodnik w holu. Sprawdzi się też na schodach. Jedno jest pewne – efekt wizualny jest naprawdę dobry.

 

Wykładzina dywanowa z nadrukiem sublimacyjnym – dlaczego to dobry wybór?

Wykładzina dywanowa z nadrukiem może być częścią szeroko zakrojonych działań marketingowych. Wartość przekazu reklamowego jest w tym przypadku bardzo duża. Oczywiście trzeba też pamiętać o tym, że najlepszym wyborem są wykładziny z nadrukiem sublimacyjnym. Ma on naprawdę szerokie zastosowanie w branży reklamowej. Do tego też gwarantuje wysoką jakość grafik. Druk sublimacyjny jest metodą, dzięki której można uzyskać trwałe i odporne na spieranie czy warunki atmosferyczne grafiki. Dzięki temu Wasza wykładzina dywanowa będzie mieć estetyczny wygląd nawet po długim czasie. Utrzymanie jej w czystości także nie nastręcza żadnych problemów. Trzeba też wiedzieć, że druk sublimacyjny nanoszony jest na wykładzinę kilkuetapowo. Na początek grafiki umieszcza się na papierze transferowym, a dopiero potem grafikę transferuje się na wykładzinę. Oczywiście to nie wszystko, bo zadrukowany papier transferowy musi trafić do specjalnej prasy termotransferowej, która dociska go właśnie do podłoża wykładziny. Pod wpływem dużego ciśnienia, ale i wysokich temperatur cząsteczki tuszu przechodzą ze stanu stałego w gazowy, ale pomijany jest w tym przypadku stan ciekły. Dzięki temu druk sublimacyjny na wykładzinie jest tak trwały. Nie można go zetrzeć, sprać czy zmyć. Wykładziny dywanowe na wymiar mogą mieć logo z naprawdę wyrazistą, nasyconą grafiką. Druk sublimacyjny jest też odporny na promieniowanie UV i bezpieczny dla środowiska reklamowego. Wykładzina dywanowa z grafiką będzie więc prostą i skuteczną reklamą, a przy tym jej przygotowanie nie będzie się wiązało z wysokimi kosztami.

 

Cienka wykładzina dywanowa i jej zastosowanie w reklamie

Na rynku istnieje bardzo duża konkurencja, stąd też chcąc się wyróżnić, trzeba szukać takich rozwiązań, które sprawią, że wyprzedzi się innych przedsiębiorców z branży. Właśnie w tym zakresie bardzo dobrze sprawdzi się cienka wykładzina dywanowa z logo czy hasłem reklamowym. Takie rozwiązanie jest niebanalne i rzeczywiście sprawia, że można zyskać nowych klientów, ale też zadbać o identyfikację wizualną. Promocja marki dzięki wykorzystaniu wykładziny jest zdecydowanie skuteczniejsza, ale jednocześnie można zyskać świetną personalizację podłogi w biurze czy innym lokalu komercyjnym. Nadruk na wykładzinie dywanowej może mieć formę napisu, ale i grafiki – wszystko zależy od Waszych preferencji.

Poproś o wycenę przez Email

Usługi Antare - Poznaj naszą ofertę

kolorowa-farba Popularne
Druk

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis.

Zobacz więcej
wkrecany-wkret
Cięcie - frezowanie

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów.

Zobacz więcej
podswietlana-reklama
Kasetony reklamowe

Prowadząc swoją firmę, niezależnie od branży, należy pamiętać, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można dotrzeć do większego grona klientów, ale też zwiększyć popularność marki czy produktu.

Zobacz więcej
reklamy-wystawowe
Plakaty wielkoformatowe

Inwestycja w reklamę ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rozpoznawalności firmy czy zwiększenie sprzedaży. Skutecznym rodzajem komunikacji z potencjalnym klientem jest citylight.

Zobacz więcej
kolorowy-papier
Folie OWV, monomeryczne, perforowane, wylewane

Zyskanie rozpoznawalności firmy czy też marki jest niezbędne dla zwiększenia przychodów, ale też utrzymania się na rynku. Doskonale tutaj sprawdzają się folie reklamowe, które rzeczywiście mają szerokie spektrum zastosowania i mogą być wykorzystywane w kampaniach marketingowych.

Zobacz więcej
kolorowe-tablice
Backlight

Czasami proste rozwiązania są najbardziej skuteczne. Na pewno odgrywają też ważną rolę w reklamie.

Zobacz więcej
tablica-reklamowa
Banery reklamowe frontlight

Aby wypromować towar, usługę czy miejsce, należy zainwestować w reklamę. Musi być ona dostosowana np. do grupy docelowej, ale też zwyczajnie musi być ciekawa.

Zobacz więcej
kolorowe-bannery
Roll-upy

Aby dotrzeć do nowych klientów, ale też utrzymać dotychczasowych, warto wykorzystać reklamę. Tutaj pojawia się pytanie: jaką reklamę wybrać?

Zobacz więcej
kolorowe-bannery-1
X-banery

Prosta reklama może być skuteczna. Nie trzeba wcale stosować zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zwiększyć efektywność przekazu, ale też zyskać rozpoznawalność.

Zobacz więcej
tablice-i-slupy-informacyjne
Tablice i słupy reklamowe

Niezależnie jaką firmę się prowadzi, trzeba pamiętać o tym, jak ważna jest reklama. Rzeczywiście dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę przekazu.

Zobacz więcej
wiata-przystankowa
Reklamy podświetlane

Reklama może być wsparciem działań komunikacyjnych marki. Rzeczywiście dzięki niej można zwiększyć jej rozpoznawalność, ale też zainteresować klientów ofertą.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz
Grafiki na witrynach sklepowych

Reklama jest dźwignią handlu, choć to zdanie urosło już do banału, to jednak nadal, aby utrzymać się na rynku czy pozyskać klientów w ową reklamę trzeba zainwestować. Jednak tak jak zmienia się rynek, tak zmieniają się też potrzeby klientów, stąd forma reklamy musi być dostosowana do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz-1
Kampanie reklamowe

Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zyskać skuteczną reklamę i to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Rzecz jasna bardzo duże znaczenie ma siła oraz jakość przekazu.

Zobacz więcej
czerwone-choragwie
Siatki, flagi, płótna

W reklamie produktu czy firmy trzeba wykorzystywać różne narzędzia, dzięki którym można osiągnąć skuteczny przekaz i zyskać nowych klientów. Do tego celu mogą służyć siatki mesh i płótno Canvas, a także materiały flagowe.

Zobacz więcej
naklejka-na-szybie
Folia szroniona

Dotarcie do dużej ilości odbiorców reklamy ma kluczowe znaczenie dla efektywności kampanii reklamowej. Tutaj bardzo skuteczna bywa folia szroniona z nadrukiem.

Zobacz więcej
naklejka-na-samochodzie
Naklejki magnetyczne

Prowadząc firmę, należy dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Reklama jest niezwykle ważna również przy budowaniu wizerunku marki.

Zobacz więcej
naklejka-reklamowa
Systemy wystawiennicze i stoiska promocyjne

Systemy wystawiennicze i dekoracje wnętrz – zwiększ rozpoznawalność marki i produktu w siedzibie firmy i na targach branżowych Skuteczna reklama może przynieść firmie duże zyski.

Zobacz więcej
billboard-reklamowy
Tablice reklamowe

Skuteczna forma reklamy może nie tylko zainteresować klientów daną ofertą, ale też tworzyć prestiż danej firmy. Reklama musi być skuteczna, ale to nie oznacza wcale, że jest droga.

Zobacz więcej
banner-wejsciowy
Lico do kasetonu

Kasetony reklamowe są rzeczywiście jedną z najczęściej używanych form przekazu reklamowego. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż cechuje je skuteczność, funkcjonalność, ale też szerokie spektrum zastosowania.

Zobacz więcej
wyzynane-naklejki
Płyty ze spienionego PCV

W reklamie zewnętrznej można wykorzystywać płyty ze spienionego PCV. Jest to materiał, który ma wiele zalet.

Zobacz więcej
wejscie-do-sali
Druk na plexi

Plexi jest materiałem, który jest wykorzystywany na szeroką skalę, choćby do dekoracji czy też reklamy. Jednak, aby było to możliwe należy wykorzystać technologię UV.

Zobacz więcej
tablice-upamietniajace
Płyty dibond

Odpowiednio przygotowana reklama pełni niezwykle ważną rolę w całym działaniu marketingowym. Rzeczywiście może zwiększyć sprzedaż produktu, ale też sprawić, iż dana marka stanie się rozpoznawalna.

Zobacz więcej
neon-eko
Płyty Dispa

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć popularność danej marki czy produktów. Jednak duże znaczenie ma także medium, na którym jest przygotowana.

Zobacz więcej
stoisko-w-sklepie
Tkaniny do podświetleń

Reklama i działania marketingowe muszą być skuteczne, aby można było uzyskać należyty efekt. Do reklamy stosuje się różne rozwiązania, których celem jest osiągnięcie większej sprzedaży, zareklamowanie produktu, czy zdobycie rozpoznawalności marki.

Zobacz więcej
duze-litery
Litery przestrzenne

Skuteczna reklama może mieć naprawdę ciekawą formę i przyciągać uwagę. Warto wiedzieć, że dobrym wyborem są choćby litery przestrzenne.

Zobacz więcej
tabliczka-informacyjna
Tabliczki reklamowe i informacyjne

Prowadzenie firmy niezależnie od branży nie jest łatwe. Aby się utrzymać, trzeba zainwestować w reklamę.

Zobacz więcej
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact