Tabliczki reklamowe i informacyjne

tabliczka-informacyjna

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

Każdy przedsiębiorca musi zdawać sobie sprawę z tego, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę. W naszej ofercie znajdziesz skuteczne narzędzia promocji, pozwalające na przekazanie treści skierowanych do konkretnej grupy docelowej. Zaliczają się do nich tablice reklamowe, oraz słupy reklamowe, które umieszcza się w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Pomagają one budować pozytywny wizerunek firmy, oraz efektywnie przekazują informacje. Oba te rodzaje reklam są ekologiczne i mogą służyć zarówno promocji jak i informacji. W Antare zamówisz tabliczki reklamowe i informacyjne w dowolnym rozmiarze i z dowolnym nadrukiem od kilku sztuk do ilości hurtowych.


Skuteczne działanie marketingowe dzięki tablicom reklamowym

Aby zdobyć nowych klientów i zyskać rozpoznawalność marki oraz produktu, należy zainwestować w reklamę. Musi ona być dobrze przygotowana i nieść ze sobą określony przekaz. Do tego celu doskonale sprawdzają się tablice reklamowe. Za ich pomocą można łatwo, szybko, ale i skutecznie przekazać określone treści skierowane do danej grupy docelowej. Można też zwiększyć pozytywny wizerunek firmy i w ten sposób zainteresować nowych klientów swoją ofertą. Tak naprawdę tablice reklamowe są prostą formą przekazu, ale często niezbędną, nawet w szeroko zakrojonych działaniach marketingowych. Zazwyczaj kojarzone są z prostokątnym kształtem, jednak obecnie można wybrać takie, które będą zachwycać ciekawą formą oraz treścią. Ich rola polega nie tylko na promocji, ale też na informacji. Mogą służyć do budowania wizerunku marki. Tablice reklamowe są wykonywane z różnego rodzaju materiałów, choćby z dibondu czy plexi, ale warto postawić na modele dodatkowo podświetlone LED.

tabliczka reklamowa

Tablice reklamowe – dlaczego warto wybierać ten rodzaj reklamy?

Tablice reklamowe rzeczywiście są skuteczną formą przekazu. Dzięki ciekawej formie są w stanie zainteresować odbiorcę danym produktem. Oczywiście nie można zapominać, że mogą być wykorzystywane nie tylko w celach marketingowych, ale i informacyjnych. Ważne, by umieścić je w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Warto tablice reklamowe skierować do konkretnych odbiorców. Mogą je stosować właściciele sklepów, warsztatów samochodowych, czy firm budowlanych, ale też gabinetów lekarskich, stomatologicznych bądź kosmetycznych. Nadają się do promocji każdego rodzaju usług i można na nich umieścić np. informację, jak dojechać do siedziby danej firmy. Tablice reklamowe są umieszczane nie tylko na zewnątrz budynku, ale i wewnątrz. Warto wykorzystać je w biurowcach, gdzie znajduje się więcej niż jedna firma, co ułatwi potencjalnemu klientowi trafienie do miejsca docelowego.


Słupy reklamowe – efektywna reklama w prostym wydaniu

Skuteczna reklama nie musi wiązać się z wysokimi kosztami, czego najlepszym przykładem są słupy reklamowe. Taka konstrukcja zwiększa rozpoznawalność marki czy produktu. Można umieścić ją w okolicach dróg, przy siedzibie firmy czy np. przy przystankach autobusowych. Słupy reklamowe zapewniają dobrą widoczność i ekspozycję przygotowanej grafiki. Można więc w prosty sposób zainteresować odbiorcę swoimi usługami czy towarami. Słupy reklamowe wyróżnia też duża funkcjonalność, gdyż są łatwe w montażu, jak i demontażu. Warto zdecydować się na model odporny na warunki atmosferyczne. W tym przypadku grafiki nie będą płowieć pod wpływem promieni słonecznych ani też rozmazywać się przez wilgoć. Tego typu słupy reklamowe sprawdzają się do zastosowań outdoor i indoor. Poza celem reklamowym dobrze będą służyć też do informowania o danym wydarzeniu. Słupy reklamowe umieszcza się między innymi w urzędach miasta, bibliotekach czy muzeach.

tabliczka informacyjna

Montaż i demontaż słupów i tablic reklamowych

Podczas instalacji tablic reklamowych, zwykle zaczyna się od przygotowania mocowania, a następnie montuje się tablicę do wybranego miejsca. To ważne, aby upewnić się, że jest ona równo zamocowana i pewnie utrzymana. Jeśli tablica reklamowa ma być podświetlana, należy również w bezpieczny i niewidoczny sposób podpiąć ją do zasilania. Montaż słupów reklamowych jest równie prosty. Przeważnie opiera się na systemie zakładek lub śrub, które trzymają konstrukcję na miejscu. Demontażu dokonuje się zazwyczaj wtedy, gdy trzeba uaktualnić informację, zmienić miejsce instalacji lub po prostu usunąć zniszczony produkt. Cały proces odbywa się w odwróconej kolejności i nie powinien sprawiać większych problemów. Jeśli jest to tylko zmiana miejsca położenia, trzeba oczywiście uważać na to, by nie zniszczyć słupa czy też tablicy reklamowej.


Słupy reklamowe jako uzupełnienie miejskiej architektury

Słupy reklamowe są skuteczną formą przekazu i rzeczywiście zachęcają do skorzystania z oferty czy lepszego poznania danego produktu. Rzecz jasna grafika na nich umieszczona musi być ciekawa, ale też dobrana do potencjalnej grupy docelowej. Dobrze zaprojektowany słup reklamowy może sprawdzać się w przestrzeni miejskiej przez wiele lat. Należy tutaj zauważyć, że ta forma reklamy nie ma już wiele wspólnego ze słupami ogłoszeniowymi z początku XX wieku. Współczesne słupy reklamowe są rozwiązaniem atrakcyjnym wizualnie i ekologicznym. Wpisują się w miejską architekturę, a jednocześnie są informatorami mieszkańców i turystów np. o zbliżających się wydarzeniach.

Poproś o wycenę przez Email

Usługi Antare - Poznaj naszą ofertę

kolorowa-farba Popularne
Druk

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis.

Zobacz więcej
wkrecany-wkret
Cięcie - frezowanie

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów.

Zobacz więcej
podswietlana-reklama
Kasetony reklamowe

Prowadząc swoją firmę, niezależnie od branży, należy pamiętać, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można dotrzeć do większego grona klientów, ale też zwiększyć popularność marki czy produktu.

Zobacz więcej
reklamy-wystawowe
Plakaty wielkoformatowe

Inwestycja w reklamę ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rozpoznawalności firmy czy zwiększenie sprzedaży. Skutecznym rodzajem komunikacji z potencjalnym klientem jest citylight.

Zobacz więcej
kolorowy-papier
Folie OWV, monomeryczne, perforowane, wylewane

Zyskanie rozpoznawalności firmy czy też marki jest niezbędne dla zwiększenia przychodów, ale też utrzymania się na rynku. Doskonale tutaj sprawdzają się folie reklamowe, które rzeczywiście mają szerokie spektrum zastosowania i mogą być wykorzystywane w kampaniach marketingowych.

Zobacz więcej
kolorowe-tablice
Backlight

Czasami proste rozwiązania są najbardziej skuteczne. Na pewno odgrywają też ważną rolę w reklamie.

Zobacz więcej
tablica-reklamowa
Banery reklamowe frontlight

Aby wypromować towar, usługę czy miejsce, należy zainwestować w reklamę. Musi być ona dostosowana np. do grupy docelowej, ale też zwyczajnie musi być ciekawa.

Zobacz więcej
kolorowe-bannery
Roll-upy

Aby dotrzeć do nowych klientów, ale też utrzymać dotychczasowych, warto wykorzystać reklamę. Tutaj pojawia się pytanie: jaką reklamę wybrać?

Zobacz więcej
kolorowe-bannery-1
X-banery

Prosta reklama może być skuteczna. Nie trzeba wcale stosować zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zwiększyć efektywność przekazu, ale też zyskać rozpoznawalność.

Zobacz więcej
tablice-i-slupy-informacyjne
Tablice i słupy reklamowe

Niezależnie jaką firmę się prowadzi, trzeba pamiętać o tym, jak ważna jest reklama. Rzeczywiście dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę przekazu.

Zobacz więcej
wiata-przystankowa
Reklamy podświetlane

Reklama może być wsparciem działań komunikacyjnych marki. Rzeczywiście dzięki niej można zwiększyć jej rozpoznawalność, ale też zainteresować klientów ofertą.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz
Grafiki na witrynach sklepowych

Reklama jest dźwignią handlu, choć to zdanie urosło już do banału, to jednak nadal, aby utrzymać się na rynku czy pozyskać klientów w ową reklamę trzeba zainwestować. Jednak tak jak zmienia się rynek, tak zmieniają się też potrzeby klientów, stąd forma reklamy musi być dostosowana do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz-1
Kampanie reklamowe

Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zyskać skuteczną reklamę i to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Rzecz jasna bardzo duże znaczenie ma siła oraz jakość przekazu.

Zobacz więcej
czerwone-choragwie
Siatki, flagi, płótna

W reklamie produktu czy firmy trzeba wykorzystywać różne narzędzia, dzięki którym można osiągnąć skuteczny przekaz i zyskać nowych klientów. Do tego celu mogą służyć siatki mesh i płótno Canvas, a także materiały flagowe.

Zobacz więcej
naklejka-na-szybie
Folia szroniona

Dotarcie do dużej ilości odbiorców reklamy ma kluczowe znaczenie dla efektywności kampanii reklamowej. Tutaj bardzo skuteczna bywa folia szroniona z nadrukiem.

Zobacz więcej
naklejka-na-samochodzie
Naklejki magnetyczne

Prowadząc firmę, należy dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Reklama jest niezwykle ważna również przy budowaniu wizerunku marki.

Zobacz więcej
naklejka-reklamowa
Systemy wystawiennicze i stoiska promocyjne

Systemy wystawiennicze i dekoracje wnętrz – zwiększ rozpoznawalność marki i produktu w siedzibie firmy i na targach branżowych Skuteczna reklama może przynieść firmie duże zyski.

Zobacz więcej
billboard-reklamowy
Tablice reklamowe

Skuteczna forma reklamy może nie tylko zainteresować klientów daną ofertą, ale też tworzyć prestiż danej firmy. Reklama musi być skuteczna, ale to nie oznacza wcale, że jest droga.

Zobacz więcej
banner-wejsciowy
Lico do kasetonu

Kasetony reklamowe są rzeczywiście jedną z najczęściej używanych form przekazu reklamowego. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż cechuje je skuteczność, funkcjonalność, ale też szerokie spektrum zastosowania.

Zobacz więcej
wyzynane-naklejki
Płyty ze spienionego PCV

W reklamie zewnętrznej można wykorzystywać płyty ze spienionego PCV. Jest to materiał, który ma wiele zalet.

Zobacz więcej
wejscie-do-sali
Druk na plexi

Plexi jest materiałem, który jest wykorzystywany na szeroką skalę, choćby do dekoracji czy też reklamy. Jednak, aby było to możliwe należy wykorzystać technologię UV.

Zobacz więcej
tablice-upamietniajace
Płyty dibond

Odpowiednio przygotowana reklama pełni niezwykle ważną rolę w całym działaniu marketingowym. Rzeczywiście może zwiększyć sprzedaż produktu, ale też sprawić, iż dana marka stanie się rozpoznawalna.

Zobacz więcej
neon-eko
Płyty Dispa

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć popularność danej marki czy produktów. Jednak duże znaczenie ma także medium, na którym jest przygotowana.

Zobacz więcej
stoisko-w-sklepie
Tkaniny do podświetleń

Reklama i działania marketingowe muszą być skuteczne, aby można było uzyskać należyty efekt. Do reklamy stosuje się różne rozwiązania, których celem jest osiągnięcie większej sprzedaży, zareklamowanie produktu, czy zdobycie rozpoznawalności marki.

Zobacz więcej
mozaika
Wykładziny dywanowe

Zwiększenie rozpoznawalności firmy jest niezbędne dla zyskania nowych klientów. Jednocześnie funkcję reklamową może pełnić nawet wykładzina dywanowa.

Zobacz więcej
duze-litery
Litery przestrzenne

Skuteczna reklama może mieć naprawdę ciekawą formę i przyciągać uwagę. Warto wiedzieć, że dobrym wyborem są choćby litery przestrzenne.

Zobacz więcej
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact