Tablice i słupy informacyjne

tablice-i-slupy-informacyjne

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

Niezależnie jaką firmę się prowadzi, trzeba pamiętać o tym, jak ważna jest reklama. Rzeczywiście dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę przekazu. Jeżeli zależy Wam na efektywnej reklamie, to doskonałym wyborem są np. tablice reklamowe i słupy reklamowe. Warto poznać ich zastosowanie i zalety.

 

Tablice reklamowe – zapewnią skuteczne działanie marketingowe

Aby zdobyć nowych klientów, czy też zyskać rozpoznawalność marki bądź produktu, należy zainwestować w reklamę, przy czym musi być dobrze przygotowana i nieść ze sobą określony przekaz. Do tego celu doskonale sprawdzą się tablice reklamowe. Za ich pomocą można łatwo, szybko, ale i skutecznie przekazać określone treści skierowane do danej grupy docelowej. Można też zyskać pozytywny wizerunek firmy i w ten sposób zainteresować klientów swoją ofertą. Tak naprawdę tablice reklamowe są prostą formą przekazu, ale jednak niezbędną, nawet w szeroko zakrojonych działaniach marketingowych. Zazwyczaj tablice kojarzone są z prostokątnym kształtem, jednak obecnie można wybrać takie, które będą zachwycać ciekawą formą oraz treścią. Ich rola polega nie tylko na promocji, ale też na informacji. Mogą służyć do budowania wizerunku marki. Tablice reklamowe są wykonywane z różnego rodzaju materiałów, choćby z dibondu czy plexi, ale warto postawić na modele dodatkowo podświetlone LED.

 

Tablice reklamowe – dlaczego warto wybierać ten rodzaj reklamy?

Tablice reklamowe rzeczywiście są skuteczną formą przekazu. Dzięki ciekawej formie można zainteresować odbiorcę danym produktem. Oczywiście nie można zapominać, że mogą być wykorzystywane nie tylko w celach marketingowych, ale i informacyjnych. Ważne, by umieścić je w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Warto tablice reklamowe skierować do konkretnych odbiorców. Mogą je stosować zarówno właściciele sklepów, warsztatów samochodowych, czy firm budowlanych, ale też gabinetów lekarskich, stomatologicznych bądź kosmetycznych. Nadają się do promocji każdego rodzaju usług i można na nich umieścić np. informację, jak dojechać do siedziby danej firmy. Tablice reklamowe są umieszczane nie tylko na zewnątrz budynku, ale i wewnątrz. Warto wykorzystać je w biurowcach, gdzie znajduje się więcej niż jedna firma, co ułatwi potencjalnemu klientowi trafienie do miejsca docelowego.

 

Słupy reklamowe – efektywna reklama w prostym wydaniu

Skuteczna reklama nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Bardzo skuteczną formą jest też słup reklamowy. Taka konstrukcja zwiększa rozpoznawalność marki czy produktu. Można umieścić ją w okolicach dróg, przy siedzibie firmy czy np. przy przystankach autobusowych. Słupy reklamowe zapewniają dobrą widoczność i ekspozycję przygotowanej grafiki. Można więc w prosty sposób zainteresować odbiorcę swoimi usługami czy towarem. Słupy reklamowe wyróżnia też duża funkcjonalność, gdyż są łatwe w montażu, jak i demontażu. Warto zdecydować się na model odporny na warunki atmosferyczne. W tym przypadku grafiki nie będą płowieć pod wpływem promieni słonecznych ani też rozmazywać się. Zatem słupy reklamowe rzeczywiście sprawdzą się do zastosowań outdoor, ale i indoor. Mogą występować jako element miejskiej architektury. Poza celem reklamowym dobrze będą służyć też do informowania o danym wydarzeniu. Słupy reklamowe umieszcza się między innymi w urzędach miasta, bibliotekach czy muzeach.

 

Słupy reklamowe – niezbędne rozwiązanie w każdym biznesie

Słupy reklamowe są skuteczną formą przekazu i rzeczywiście zachęcają do skorzystania z oferty czy lepszego poznania danego produktu. Rzecz jasna grafika na nich umieszczona musi być ciekawa, ale też dobrana do potencjalnej grupy docelowej. Słupy ogłoszeniowe rzeczywiście dobrze sprawdzają się w przestrzeni miejskiej. Przez lata mogą pełnić swoją funkcję. Należy tutaj zauważyć, że nie mają one już wiele wspólnego ze słupami ogłoszeniowymi z początku XX wieku. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę, że słupy reklamowe są rozwiązaniem ekologicznym, gdyż nie niszczy się elewacji budynków. Można w szybki sposób przekazać informacje o danym wydarzeniu czy zaprezentować produkt.

Poproś o wycenę przez Email

Usługi Antare - Poznaj naszą ofertę

kolorowa-farba Popularne
Druk

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis.

Zobacz więcej
wkrecany-wkret
Cięcie - frezowanie

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów.

Zobacz więcej
podswietlana-reklama
Kaseton reklamowy

Prowadząc swoją firmę, niezależnie od branży, należy pamiętać, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można dotrzeć do większego grona klientów, ale też zwiększyć popularność marki czy produktu.

Zobacz więcej
reklamy-wystawowe
Plakaty wielkoformatowe

Inwestycja w reklamę ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rozpoznawalności firmy czy zwiększenie sprzedaży. Skutecznym rodzajem komunikacji z potencjalnym klientem jest citylight.

Zobacz więcej
kolorowy-papier
Folie - naklejki

Zyskanie rozpoznawalności firmy czy też marki jest niezbędne dla zwiększenia przychodów, ale też utrzymania się na rynku. Doskonale tutaj sprawdzają się folie reklamowe, które rzeczywiście mają szerokie spektrum zastosowania i mogą być wykorzystywane w kampaniach marketingowych.

Zobacz więcej
kolorowe-tablice
Folia Backlight

Czasami proste rozwiązania są najbardziej skuteczne. Na pewno odgrywają też ważną rolę w reklamie.

Zobacz więcej
tablica-reklamowa
Banery reklamowe frontlight

Aby wypromować towar, usługę czy miejsce, należy zainwestować w reklamę. Musi być ona dostosowana np. do grupy docelowej, ale też zwyczajnie musi być ciekawa.

Zobacz więcej
kolorowe-bannery
Roll-upy

Aby dotrzeć do nowych klientów, ale też utrzymać dotychczasowych, warto wykorzystać reklamę. Tutaj pojawia się pytanie: jaką reklamę wybrać?

Zobacz więcej
kolorowe-bannery-1
X-banery

Prosta reklama może być skuteczna. Nie trzeba wcale stosować zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zwiększyć efektywność przekazu, ale też zyskać rozpoznawalność.

Zobacz więcej
wiata-przystankowa
Reklamy podświetlane

Reklama może być wsparciem działań komunikacyjnych marki. Rzeczywiście dzięki niej można zwiększyć jej rozpoznawalność, ale też zainteresować klientów ofertą.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz
Grafiki na witrynach sklepowych

Reklama jest dźwignią handlu, choć to zdanie urosło już do banału, to jednak nadal, aby utrzymać się na rynku czy pozyskać klientów w ową reklamę trzeba zainwestować. Jednak tak jak zmienia się rynek, tak zmieniają się też potrzeby klientów, stąd forma reklamy musi być dostosowana do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz-1
Kampanie reklamowe

Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zyskać skuteczną reklamę i to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Rzecz jasna bardzo duże znaczenie ma siła oraz jakość przekazu.

Zobacz więcej
czerwone-choragwie
Siatki, flagi, płótna

W reklamie produktu czy firmy trzeba wykorzystywać różne narzędzia, dzięki którym można osiągnąć skuteczny przekaz i zyskać nowych klientów. Do tego celu mogą służyć siatki mesh i płótno Canvas, a także materiały flagowe.

Zobacz więcej
naklejka-na-szybie
Folia szroniona

Dotarcie do dużej ilości odbiorców reklamy ma kluczowe znaczenie dla efektywności kampanii reklamowej. Tutaj bardzo skuteczna bywa folia szroniona z nadrukiem.

Zobacz więcej
naklejka-na-samochodzie
Naklejki magnetyczne

Prowadząc firmę, należy dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Reklama jest niezwykle ważna również przy budowaniu wizerunku marki.

Zobacz więcej
naklejka-reklamowa
Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze i dekoracje wnętrz – zwiększ rozpoznawalność marki i produktu w siedzibie firmy i na targach branżowych Skuteczna reklama może przynieść firmie duże zyski.

Zobacz więcej
billboard-reklamowy
Tablice reklamowe

Skuteczna forma reklamy może nie tylko zainteresować klientów daną ofertą, ale też tworzyć prestiż danej firmy. Reklama musi być skuteczna, ale to nie oznacza wcale, że jest droga.

Zobacz więcej
banner-wejsciowy
Lico do kasetonu

Kasetony reklamowe są rzeczywiście jedną z najczęściej używanych form przekazu reklamowego. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż cechuje je skuteczność, funkcjonalność, ale też szerokie spektrum zastosowania.

Zobacz więcej
wyzynane-naklejki
Płyty PCV

W reklamie zewnętrznej można wykorzystywać płyty ze spienionego PCV. Jest to materiał, który ma wiele zalet.

Zobacz więcej
wejscie-do-sali
Plexi

Plexi jest materiałem, który jest wykorzystywany na szeroką skalę, choćby do dekoracji czy też reklamy. Jednak, aby było to możliwe należy wykorzystać technologię UV.

Zobacz więcej
tablice-upamietniajace
Płyta dibond

Odpowiednio przygotowana reklama pełni niezwykle ważną rolę w całym działaniu marketingowym. Rzeczywiście może zwiększyć sprzedaż produktu, ale też sprawić, iż dana marka stanie się rozpoznawalna.

Zobacz więcej
neon-eko
Płyty Dispa

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć popularność danej marki czy produktów. Jednak duże znaczenie ma także medium, na którym jest przygotowana.

Zobacz więcej
stoisko-w-sklepie
Tkaniny do podświetleń

Reklama i działania marketingowe muszą być skuteczne, aby można było uzyskać należyty efekt. Do reklamy stosuje się różne rozwiązania, których celem jest osiągnięcie większej sprzedaży, zareklamowanie produktu, czy zdobycie rozpoznawalności marki.

Zobacz więcej
mozaika
Wykładziny dywanowe

Zwiększenie rozpoznawalności firmy jest niezbędne dla zyskania nowych klientów. Jednocześnie funkcję reklamową może pełnić nawet wykładzina dywanowa.

Zobacz więcej
duze-litery
Litery przestrzenne

Skuteczna reklama może mieć naprawdę ciekawą formę i przyciągać uwagę. Warto wiedzieć, że dobrym wyborem są choćby litery przestrzenne.

Zobacz więcej
tabliczka-informacyjna
Tabliczki reklamowe i informacyjne

Prowadzenie firmy niezależnie od branży nie jest łatwe. Aby się utrzymać, trzeba zainwestować w reklamę.

Zobacz więcej
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact