Reklamy podświetlane

wiata-przystankowa

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

Reklama może być wsparciem działań komunikacyjnych marki. Rzeczywiście dzięki niej można zwiększyć jej rozpoznawalność, ale też zainteresować klientów ofertą. Doskonałym wyborem jest reklama świetlna, w której wykorzystuje się technologię LED. Warto na jej temat dowiedzieć się więcej.

 

Reklama świetlna – dlaczego warto ją stosować?

Aby dobrze prosperować na rynku, często trzeba wprowadzać określone działania marketingowe. W ten sposób można utrzymać klientów bądź zdobyć nowych. Doskonałym przykładem są reklamy podświetlane. Rzeczywiście dzięki nim można dotrzeć do nowych odbiorców ze swoją ofertą, zarówno produktową, jak i usługową. Taka forma reklamy jest niezwykle skuteczna, gdyż można doskonale wyeksponować różne treści i to nie tylko w dzień, ale i po zmroku. Reklama podświetlana jest rodzajem reklamy typu outdoor. W tym przypadku nośniki, którymi mogą być np. kasetony czy litery, umożliwiają szybkie wyeksponowanie treści. Jednocześnie reklama świetlna outdoor może być reklamą wielkoformatową, umieszczoną choćby przy drogach. Można pokusić się o stwierdzenie, że decydując się na reklamę świetlną można zapewnić sobie rozpoznawalność marki czy produktu. W szybki i prosty sposób dociera się bowiem do dużego grona odbiorców i za pomocą takiej reklamy informuje ich o promocjach, rodzajach usług czy danym produkcie. Co istotne, reklama podświetlana nie musi być skierowana do konkretnej grupy docelowej. Można reklamę umieścić w miejscu użytku publicznego o dużym natężeniu ruchu pieszego czy samochodowego i w ten sposób zainteresować jeszcze większą grupę osób. Montaż reklam podświetlanych także nie jest trudny i nie różni się od standardowego montażu zwykłego baneru reklamowego. Rzeczywiście cechuje je atrakcyjny wygląd i mocna siła przekazu. Co ważne, dzięki nim można szybko i łatwo zbudować profesjonalny wizerunek marki. Reklama świetlna staje się często ważną częścią szeroko zakrojonej kampanii reklamowej w przypadku promocji produktu.

 

Reklamy podświetlane niejedno mają imię, czas poznać ich rodzaje

Reklama świetlna jest efektywnym, ale i uniwersalnym nośnikiem reklamy wizualnej. Jednocześnie dostępna jest w wielu wariantach. Można zdecydować się choćby na kasetony reklamowe LED, podświetlane litery czy też podświetlane standy reklamowe bądź napisy przestrzenne z podświetlanym frontem. Oczywiście wybór zależy od formy reklamy oraz tego, czy ma pełnić funkcję tylko promocyjną czy też reklamową i informacyjną. Rzeczywiście reklama świetlna jest specjalnym rodzajem reklamy wizualnej, której widoczność jest naprawdę znacząca. Wyróżniają ją dobre właściwości optyczne, a więc przyciąga uwagę, ale też pozwala na większe zainteresowanie potencjalnego klienta produktem. Taka reklama zewnętrzna rzeczywiście jest niezbędna do tworzenia dobrego wizerunku firmy, ale też zaciekawienia osób jeszcze niezdecydowanych.

 

Reklama świetlna – kiedy warto ją stosować?

Reklama świetlna wpisuje się w skuteczne działania marketingowe. Istotne znaczenie ma jej odpowiednie przygotowanie. Na pewno ważna jest strategia. Jeżeli umieszczacie hasło reklamowe, to musi być krótkie, ale i zapadające w pamięć. Gdy wybieracie podświetlane litery, to muszą one być na tyle duże, by były widoczne z dalszej odległości. Oczywiście nie można zapominać o odpowiednim miejscu umieszczenia takiej reklamy. Warto zdecydować się na centra miast, ale i umieścić ją przy samej siedzibie firmy. Wielu inwestorów obawia się, że koszty reklamy podświetlanej mogą być bardzo wysokie. Ale nie jest to prawda. Jeżeli wykorzystywana jest technologia LED, takie rozwiązanie jest tanie. Do reklamy świetlnej np. na budynkach warto użyć dibondu czy też plexi, poliwęglanu, a nawet styroduru. Bardzo popularne są kasetony podświetlane z dibondu o aluminiowej konstrukcji. Jeżeli zależy Wam na wielkoformatowej reklamie, to lepiej wybrać kasetony z wymiennym licem. Możliwość wymiany lica pozwala na aktualizację treści. Litery czy logotypy lepiej sprawdzają się w reklamie np. restauracji, baru, salonu fryzjerskiego, czy studia tatuażu. Są kreatywną formą przekazu, która dociera do konkretnej grupy odbiorców.

Poproś o wycenę przez Email

Usługi Antare - Poznaj naszą ofertę

kolorowa-farba Popularne
Druk

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis.

Zobacz więcej
wkrecany-wkret
Cięcie - frezowanie

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów.

Zobacz więcej
podswietlana-reklama
Kaseton reklamowy

Prowadząc swoją firmę, niezależnie od branży, należy pamiętać, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można dotrzeć do większego grona klientów, ale też zwiększyć popularność marki czy produktu.

Zobacz więcej
reklamy-wystawowe
Plakaty wielkoformatowe

Inwestycja w reklamę ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rozpoznawalności firmy czy zwiększenie sprzedaży. Skutecznym rodzajem komunikacji z potencjalnym klientem jest citylight.

Zobacz więcej
kolorowy-papier
Folie - naklejki

Zyskanie rozpoznawalności firmy czy też marki jest niezbędne dla zwiększenia przychodów, ale też utrzymania się na rynku. Doskonale tutaj sprawdzają się folie reklamowe, które rzeczywiście mają szerokie spektrum zastosowania i mogą być wykorzystywane w kampaniach marketingowych.

Zobacz więcej
kolorowe-tablice
Folia Backlight

Czasami proste rozwiązania są najbardziej skuteczne. Na pewno odgrywają też ważną rolę w reklamie.

Zobacz więcej
tablica-reklamowa
Banery reklamowe frontlight

Aby wypromować towar, usługę czy miejsce, należy zainwestować w reklamę. Musi być ona dostosowana np. do grupy docelowej, ale też zwyczajnie musi być ciekawa.

Zobacz więcej
kolorowe-bannery
Roll-upy

Aby dotrzeć do nowych klientów, ale też utrzymać dotychczasowych, warto wykorzystać reklamę. Tutaj pojawia się pytanie: jaką reklamę wybrać?

Zobacz więcej
kolorowe-bannery-1
X-banery

Prosta reklama może być skuteczna. Nie trzeba wcale stosować zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zwiększyć efektywność przekazu, ale też zyskać rozpoznawalność.

Zobacz więcej
tablice-i-slupy-informacyjne
Tablice i słupy informacyjne

Niezależnie jaką firmę się prowadzi, trzeba pamiętać o tym, jak ważna jest reklama. Rzeczywiście dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę przekazu.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz
Grafiki na witrynach sklepowych

Reklama jest dźwignią handlu, choć to zdanie urosło już do banału, to jednak nadal, aby utrzymać się na rynku czy pozyskać klientów w ową reklamę trzeba zainwestować. Jednak tak jak zmienia się rynek, tak zmieniają się też potrzeby klientów, stąd forma reklamy musi być dostosowana do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz-1
Kampanie reklamowe

Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zyskać skuteczną reklamę i to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Rzecz jasna bardzo duże znaczenie ma siła oraz jakość przekazu.

Zobacz więcej
czerwone-choragwie
Siatki, flagi, płótna

W reklamie produktu czy firmy trzeba wykorzystywać różne narzędzia, dzięki którym można osiągnąć skuteczny przekaz i zyskać nowych klientów. Do tego celu mogą służyć siatki mesh i płótno Canvas, a także materiały flagowe.

Zobacz więcej
naklejka-na-szybie
Folia szroniona

Dotarcie do dużej ilości odbiorców reklamy ma kluczowe znaczenie dla efektywności kampanii reklamowej. Tutaj bardzo skuteczna bywa folia szroniona z nadrukiem.

Zobacz więcej
naklejka-na-samochodzie
Naklejki magnetyczne

Prowadząc firmę, należy dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Reklama jest niezwykle ważna również przy budowaniu wizerunku marki.

Zobacz więcej
naklejka-reklamowa
Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze i dekoracje wnętrz – zwiększ rozpoznawalność marki i produktu w siedzibie firmy i na targach branżowych Skuteczna reklama może przynieść firmie duże zyski.

Zobacz więcej
billboard-reklamowy
Tablice reklamowe

Skuteczna forma reklamy może nie tylko zainteresować klientów daną ofertą, ale też tworzyć prestiż danej firmy. Reklama musi być skuteczna, ale to nie oznacza wcale, że jest droga.

Zobacz więcej
banner-wejsciowy
Lico do kasetonu

Kasetony reklamowe są rzeczywiście jedną z najczęściej używanych form przekazu reklamowego. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż cechuje je skuteczność, funkcjonalność, ale też szerokie spektrum zastosowania.

Zobacz więcej
wyzynane-naklejki
Płyty PCV

W reklamie zewnętrznej można wykorzystywać płyty ze spienionego PCV. Jest to materiał, który ma wiele zalet.

Zobacz więcej
wejscie-do-sali
Plexi

Plexi jest materiałem, który jest wykorzystywany na szeroką skalę, choćby do dekoracji czy też reklamy. Jednak, aby było to możliwe należy wykorzystać technologię UV.

Zobacz więcej
tablice-upamietniajace
Płyta dibond

Odpowiednio przygotowana reklama pełni niezwykle ważną rolę w całym działaniu marketingowym. Rzeczywiście może zwiększyć sprzedaż produktu, ale też sprawić, iż dana marka stanie się rozpoznawalna.

Zobacz więcej
neon-eko
Płyty Dispa

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć popularność danej marki czy produktów. Jednak duże znaczenie ma także medium, na którym jest przygotowana.

Zobacz więcej
stoisko-w-sklepie
Tkaniny do podświetleń

Reklama i działania marketingowe muszą być skuteczne, aby można było uzyskać należyty efekt. Do reklamy stosuje się różne rozwiązania, których celem jest osiągnięcie większej sprzedaży, zareklamowanie produktu, czy zdobycie rozpoznawalności marki.

Zobacz więcej
mozaika
Wykładziny dywanowe

Zwiększenie rozpoznawalności firmy jest niezbędne dla zyskania nowych klientów. Jednocześnie funkcję reklamową może pełnić nawet wykładzina dywanowa.

Zobacz więcej
duze-litery
Litery przestrzenne

Skuteczna reklama może mieć naprawdę ciekawą formę i przyciągać uwagę. Warto wiedzieć, że dobrym wyborem są choćby litery przestrzenne.

Zobacz więcej
tabliczka-informacyjna
Tabliczki reklamowe i informacyjne

Prowadzenie firmy niezależnie od branży nie jest łatwe. Aby się utrzymać, trzeba zainwestować w reklamę.

Zobacz więcej
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact