Folia Backlight

kolorowe-tablice

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

Czasami proste rozwiązania są najbardziej skuteczne. Na pewno odgrywają też ważną rolę w reklamie. Doskonałym tego przykładem jest folia backlight, która rzeczywiście zachwyca jakością, ale też nowoczesną technologią. Druk UV na folii backlight to najlepsze rozwiązanie do lekkich konstrukcji reklamy zewnętrznej. Można powiedzieć, że zachwyca jakością, ale też wykończeniem.

 

Backlight – co to jest?

Folia backlight jest to bezklejowa folia, która przeznaczona jest do podświetleń. Wyróżnia ją jakość wydruku, czyli naprawdę imponująca kolorystyka. Głębia barw jest wręcz imponująca. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdza się do reklamy np. na przystankach autobusowych, ale i wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka jakość i szybki, skuteczny przekaz. Folia do podświetleń ma postać mlecznej, półmatowej kliszy i rzeczywiście bardzo dobrze sprawdzi się do wielkoformatowych reklam, ale też szyldów, backlightów, czy nawet scroll boardów. Co ważne, można ją docinać czy nawet frezować. Branża reklamy zewnętrznej ciągle się rozwija i wprowadzane są coraz to nowsze innowacje i rzeczywiście do takiej reklamy bardzo dobrze sprawdza się folia backlight. Jest wykonana z politereftalanu etylu o właściwościach rozpraszających światło. Tkanina w tym przypadku jest wielowarstwowa. Dzięki temu można uzyskać naprawdę jasne, wyraziste i intensywne obrazy. Folię wyróżnia też satynowe wykończenie, co pozwala na równomierne rozprowadzanie strumieni światła, ale i urządzeń oświetleniowych. Wybierając folię backlight można osiągnąć naprawdę skuteczną reklamę, która przyciąga wzrok, ale też wyróżnia się przekazem.

 

Gdzie zastosowanie ma folia podświetlana?

Technologia folii backlight bardzo dobrze sprawdza się w reklamie podświetlanej, którą wykorzystuje się w miejscach użytku publicznego. Reklama świetnie prezentuje się na dworcach, lotniskach, ale i w centrach handlowych czy sportowych. Stosuje się ją także do podświetlania tablic informacyjnych np. w kawiarniach czy barach szybkiej obsługi, choć jest odpowiednia również do produkcji konstrukcji witrażowych. Druk na folii backlight może być wykorzystany do produkcji wewnętrznej konstrukcji podświetlanej. Backlight to tworzywo sztuczne, które jest naprawdę wytrzymałe. Jest to tkanina poliestrowa z obszyciem silikonem albo plexi do podświetleń. Materiał wyróżnia to, że jest odporny na rozerwanie czy uszkodzenia mechaniczne, ale także na zmienne warunki atmosferyczne czy wilgoć. Można więc go wykorzystywać do reklamy zewnętrznej, ale też do reklamy umieszczanej w pomieszczeniach nieogrzewanych czy takich, gdzie występuje duża wilgoć, np. w basenach.

 

Wysoka gęstość optyczna folii backlight – poznajcie jej zalety

Druk na folii backlight można używać do produkcji zewnętrznych reklam świetlnych, citylightów, ale też przygotować plakaty kinowe, teatralne. Backlight reklama sprawdzi się też w restauracjach czy kawiarniach. Obraz drukowany jest na materiale za pomocą farby ultrafioletowej, gdzie tusz wnika głęboko w powierzchnię i szybko się utwardza. Dzięki temu obrazy są jasne, odporne na blaknięcie i mają naprawdę dobrą gęstość optyczną. Cechą charakterystyczną folii backlight jest jej zdolność do pochłaniania światła. Rzeczywiście obrazy na folii są głębokie, nasycone i można uzyskać efekt wewnętrznego blasku. Żywotność reklam wykorzystujących folię backlight jest naprawdę długa i wynosi minimum 2 lata. Kolejną zaletą folii backlight jest brak odblasków na powierzchni, ale też idealnie wygładzona powierzchnia, bez jakichkolwiek odkształceń. Folia jest też odporna na ścieranie i nie blaknie, nawet pod wpływem intensywnego promieniowania słonecznego. Z folii można uzyskać reklamę o różnej wielkości, nawet wielkoformatową, ale też w wielu kształtach. Nie można też zapominać, że jest ona bezpieczna dla środowiska i nie emituje też żadnych zapachów. Dobra reklama może być trwała, skuteczna i efektowna. Wystarczy tylko zdecydować się na backlight. Trzeba też wspomnieć, że materiał może być drukowany w naprawdę dużej rozdzielczości obrazu.

Poproś o wycenę przez Email

Usługi Antare - Poznaj naszą ofertę

kolorowa-farba Popularne
Druk

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis.

Zobacz więcej
wkrecany-wkret
Cięcie - frezowanie

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów.

Zobacz więcej
podswietlana-reklama
Kaseton reklamowy

Prowadząc swoją firmę, niezależnie od branży, należy pamiętać, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można dotrzeć do większego grona klientów, ale też zwiększyć popularność marki czy produktu.

Zobacz więcej
reklamy-wystawowe
Plakaty wielkoformatowe

Inwestycja w reklamę ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rozpoznawalności firmy czy zwiększenie sprzedaży. Skutecznym rodzajem komunikacji z potencjalnym klientem jest citylight.

Zobacz więcej
kolorowy-papier
Folie - naklejki

Zyskanie rozpoznawalności firmy czy też marki jest niezbędne dla zwiększenia przychodów, ale też utrzymania się na rynku. Doskonale tutaj sprawdzają się folie reklamowe, które rzeczywiście mają szerokie spektrum zastosowania i mogą być wykorzystywane w kampaniach marketingowych.

Zobacz więcej
tablica-reklamowa
Banery reklamowe frontlight

Aby wypromować towar, usługę czy miejsce, należy zainwestować w reklamę. Musi być ona dostosowana np. do grupy docelowej, ale też zwyczajnie musi być ciekawa.

Zobacz więcej
kolorowe-bannery
Roll-upy

Aby dotrzeć do nowych klientów, ale też utrzymać dotychczasowych, warto wykorzystać reklamę. Tutaj pojawia się pytanie: jaką reklamę wybrać?

Zobacz więcej
kolorowe-bannery-1
X-banery

Prosta reklama może być skuteczna. Nie trzeba wcale stosować zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zwiększyć efektywność przekazu, ale też zyskać rozpoznawalność.

Zobacz więcej
tablice-i-slupy-informacyjne
Tablice i słupy informacyjne

Niezależnie jaką firmę się prowadzi, trzeba pamiętać o tym, jak ważna jest reklama. Rzeczywiście dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę przekazu.

Zobacz więcej
wiata-przystankowa
Reklamy podświetlane

Reklama może być wsparciem działań komunikacyjnych marki. Rzeczywiście dzięki niej można zwiększyć jej rozpoznawalność, ale też zainteresować klientów ofertą.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz
Grafiki na witrynach sklepowych

Reklama jest dźwignią handlu, choć to zdanie urosło już do banału, to jednak nadal, aby utrzymać się na rynku czy pozyskać klientów w ową reklamę trzeba zainwestować. Jednak tak jak zmienia się rynek, tak zmieniają się też potrzeby klientów, stąd forma reklamy musi być dostosowana do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Zobacz więcej
banner-wyprzedaz-1
Kampanie reklamowe

Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zyskać skuteczną reklamę i to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Rzecz jasna bardzo duże znaczenie ma siła oraz jakość przekazu.

Zobacz więcej
czerwone-choragwie
Siatki, flagi, płótna

W reklamie produktu czy firmy trzeba wykorzystywać różne narzędzia, dzięki którym można osiągnąć skuteczny przekaz i zyskać nowych klientów. Do tego celu mogą służyć siatki mesh i płótno Canvas, a także materiały flagowe.

Zobacz więcej
naklejka-na-szybie
Folia szroniona

Dotarcie do dużej ilości odbiorców reklamy ma kluczowe znaczenie dla efektywności kampanii reklamowej. Tutaj bardzo skuteczna bywa folia szroniona z nadrukiem.

Zobacz więcej
naklejka-na-samochodzie
Naklejki magnetyczne

Prowadząc firmę, należy dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Reklama jest niezwykle ważna również przy budowaniu wizerunku marki.

Zobacz więcej
naklejka-reklamowa
Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze i dekoracje wnętrz – zwiększ rozpoznawalność marki i produktu w siedzibie firmy i na targach branżowych Skuteczna reklama może przynieść firmie duże zyski.

Zobacz więcej
billboard-reklamowy
Tablice reklamowe

Skuteczna forma reklamy może nie tylko zainteresować klientów daną ofertą, ale też tworzyć prestiż danej firmy. Reklama musi być skuteczna, ale to nie oznacza wcale, że jest droga.

Zobacz więcej
banner-wejsciowy
Lico do kasetonu

Kasetony reklamowe są rzeczywiście jedną z najczęściej używanych form przekazu reklamowego. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż cechuje je skuteczność, funkcjonalność, ale też szerokie spektrum zastosowania.

Zobacz więcej
wyzynane-naklejki
Płyty PCV

W reklamie zewnętrznej można wykorzystywać płyty ze spienionego PCV. Jest to materiał, który ma wiele zalet.

Zobacz więcej
wejscie-do-sali
Plexi

Plexi jest materiałem, który jest wykorzystywany na szeroką skalę, choćby do dekoracji czy też reklamy. Jednak, aby było to możliwe należy wykorzystać technologię UV.

Zobacz więcej
tablice-upamietniajace
Płyta dibond

Odpowiednio przygotowana reklama pełni niezwykle ważną rolę w całym działaniu marketingowym. Rzeczywiście może zwiększyć sprzedaż produktu, ale też sprawić, iż dana marka stanie się rozpoznawalna.

Zobacz więcej
neon-eko
Płyty Dispa

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć popularność danej marki czy produktów. Jednak duże znaczenie ma także medium, na którym jest przygotowana.

Zobacz więcej
stoisko-w-sklepie
Tkaniny do podświetleń

Reklama i działania marketingowe muszą być skuteczne, aby można było uzyskać należyty efekt. Do reklamy stosuje się różne rozwiązania, których celem jest osiągnięcie większej sprzedaży, zareklamowanie produktu, czy zdobycie rozpoznawalności marki.

Zobacz więcej
mozaika
Wykładziny dywanowe

Zwiększenie rozpoznawalności firmy jest niezbędne dla zyskania nowych klientów. Jednocześnie funkcję reklamową może pełnić nawet wykładzina dywanowa.

Zobacz więcej
duze-litery
Litery przestrzenne

Skuteczna reklama może mieć naprawdę ciekawą formę i przyciągać uwagę. Warto wiedzieć, że dobrym wyborem są choćby litery przestrzenne.

Zobacz więcej
tabliczka-informacyjna
Tabliczki reklamowe i informacyjne

Prowadzenie firmy niezależnie od branży nie jest łatwe. Aby się utrzymać, trzeba zainwestować w reklamę.

Zobacz więcej
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact