Druk

Drukarnia wielkoformatowa

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis. Oferujemy szeroki zakres usług dla branż z zakresu reklamy, budownictwa oraz przemysłu. Specjalizujemy się również w druku przemysłowym.  Drukujemy różnego rodzaju materiały reklamowe, w tym między innymi: papiery, naklejki, banery, standy, kasetony oraz wiele innych. W razie potrzeby chętnie podpowiemy Ci, jaki rodzaj druku wielkoformatowego będzie odpowiedni dla Twojej marki.

Druk UV – jak wykonuje się nadruk UV?

Czym charakteryzuje się UV druk? Czym różni się druk UV na plexi od tradycyjnego? Jako drukarnia UV doskonale znamy odpowiedzi na wszystkie zadane tutaj pytania. Druk UV powinien być bardzo dobrze kojarzony przez osoby na co dzień zajmujące się reklamą. UV druk to jeden z najnowocześniejszych rodzajów technik druku cyfrowego. Technologia druku UV tak naprawdę jest bardzo zbliżona do stosowanej w zwykłych, domowych drukarkach atramentowych. Głowice atramentowe napylają minimalne krople tuszu na drukowany materiał.

Od czego zacząć drukowanie plakatu?

W naszej ofercie znalazło się również drukowanie plakatu na papierze reklamowym. Tego rodzaju papier charakteryzuje się wysokim stopniem przepuszczalności światła. Ten papier jest odpowiedni przede wszystkim do montowania go na konstrukcjach o takiej samej nazwie jak papier reklamowy. Papier ten wyróżnia się również bardzo dużą gęstością i wysoką jakości materiału wykorzystywanego do jego produkcji. Papier reklamowy gwarantuje wspaniałe odwzorowanie kolorów oraz estetyczny wygląd całego nadrukowanego plakatu reklamowego. Musimy tutaj również wspomnieć o tym, że strumień światła, który oświetla powierzchnię plakatu reklamowego podkreśla znajdującą się na nim grafikę. Drukowanie plakatu reklamowego samodzielnie jest praktycznie niemożliwe. Dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z usług naszej drukarni wielkoformatowej!

Co to jest druk sublimacyjny?

To kolejna usługa dostępna w naszej ofercie. Druk sublimacyjny jest jednym z najpopularniejszych rodzajów druku w ostatnim czasie. Nadruk sublimacyjny jest prosty, przyjazny dla środowiska naturalnego oraz atrakcyjny pod względem ekologicznym. Wykonujemy również druk sublimacyjny na tkaninach. Musimy tutaj dodać również, że nasza drukarnia sublimacyjna pomoże Ci między innymi w ozdobieniu ulubionego przedmiotu grafikami lub napisami. Ten rodzaj druku umożliwia szybkie spersonalizowanie praktycznie każdego przedmiotu. Jedną z takich rzeczy są bez wątpienia koszulki. Każdy chciałby mieć na nich napis, który odzwierciedla jego osobowość. Dlatego warto skorzystać z naszych usług i stworzyć wyjątkowe przedmioty przy użyciu druku sublimacyjnego.
 

Na czym polega drukowanie na płotnie canvas?

Drukowanie na płotnie canvas to bardzo dobry sposób na zrealizowanie nawet najbardziej szalonych koncepcji. Na płótno możesz bez problemu przenieść swoje ulubione obrazy, fotografie, ilustracje albo obrazy. Na płótnie canvas możesz wydrukować wszystkie wspomniane tutaj rzeczy. Następnie mogą być one wykorzystywane do dekorowania wnętrza Twojego domu. Mogą wyglądać nawet tak, jak prawdziwe dzieła sztuki. To dobry i dosyć atrakcyjny pod względem cenowym sposób na dodanie koloru do każdego domu lub mieszkania.

Pozostałe usługi w naszej ofercie

Druk na plexi wyróżnia się unikatowymi właściwościach i cechami. Jest zupełnie odmienny od tradycyjnego druku analogowego. Plexi tak samo, jak plastik charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością i ma płaską powierzchnię. Zamów u nas już dziś nadruki na plexi!

Jeżeli żaden z omówionych powyżej druków nie spełnił Twoich oczekiwań, to mamy Ci jeszcze do zaoferowania: druk na PCV. Bardzo często wykorzystuje się go do produkcji tablic reklamowych i informacyjnych, plansz, szyldów. Już dziś złóż zamówienie w naszej drukarni i ciesz się bardziej skuteczną reklamą!