Cięcie - frezowanie

Frezowanie materiałów płaskich.

W naszej ofercie znalazło się frezowanie dibondu. 

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów. Do zrealizowania tego rodzaju frezowania konieczne jest posiadania zaawansowanych maszyn, a najlepiej parku maszynowego. Zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami. Jeżeli jesteś zainteresowany tego rodzaju usługą, to z przyjemnością podpowiemy Ci, jaki rodzaj frezowania w Twoim przypadku zagwarantuje najlepsze rezultaty. Poza frezowaniem możemy Ci również zaoferować cięcie płyt MDF i wykonywanie sklejek na wymiar.

Zajmujemy się również frezowanie płyt MDF. 

Frezowanie MDF umożliwia jak największe wykorzystanie obrabianego materiału. W naszej ofercie znalazło się również frezowanie plexi. Polega ono na obróbce go do określonego kształtu zgodnego z przesłanym przez klienta projektem. Powinniśmy tutaj również wspomnieć o tym, że polega ono na cięciu sklejki przy użyciu frezarki. Frezowanie pozwala uzyskać dowolny kształt oraz matowe krawędzie. 

Gwarantujemy Ci cięcie sklejki i obróbkę laserową na najwyższym możliwym poziomie. Możemy Ci zagwarantować również, jak najkrótszy czas realizacji Twojego zamówienia. Jeżeli potrzebujesz cięcia płyty plexi na wymiar, to koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Chętnie pomożemy Ci w rozwiązaniu Twojego problemu. Zapewniamy Ci szybkie i precyzyjne cięcie laserowe sklejki. Laserowe cięcie charakteryzuje się również tym, że pozwala na bardzo precyzyjne odwzorowanie projektu. Gdy wykonujemy cięcie laserem sklejki lub docinanie płyt, to nie może być mowy o żadnej, nawet najdrobniejszej pomyłce.

Zastosowane przez nas technologie cięcia pozwalają na wykonywanie naprawdę skomplikowanych wzorów na sklejkach. Musimy tutaj również wspomnieć o tym, że sklejka cięta na wymiar, może mieć bardzo wiele zastosowań. Jednym z nich jest tworzenie mebli z płyty MDF. Jeżeli potrzebne jest Ci wycinanie ze sklejki na zamówienie, to jak najszybciej się z nami skontaktuj. Nasze maszyny mają duże pole robocze, które umożliwia łatwe dopasowanie sklejki meblowej, to Twoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy!