Usługi

Poniżej znajduje się pełna lista naszych usług.

Druk

Druk

W naszej ofercie mamy wiele różnego rodzaju usług drukarskich. Poniżej znajdziesz ich bardziej szczegółowy opis. Oferujemy szeroki zakres usług dla branż z zakresu reklamy, budownictwa oraz przemysłu. Specjalizujemy się również w druku przemysłowym.  Drukujemy różnego rodzaju materiały reklamowe, w tym między innymi: papiery, naklejki, banery, standy, kasetony oraz wiele innych. W razie potrzeby chętnie podpowiemy Ci, jaki rodzaj druku wielkoformatowego będzie odpowiedni dla Twojej marki.

czytaj więcej »

Cięcie - frezowanie

Cięcie - frezowanie

Ta usługa frezowania polega na tym, że nadaje się określony wcześniej kształt aluminiowym płytom warstwowym. Wykorzystuje się je między innymi do tworzenia systemów prezentacyjnych, stoisk sklepowych, czy regałów. Do zrealizowania tego rodzaju frezowania konieczne jest posiadania zaawansowanych maszyn, a najlepiej parku maszynowego. Zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami. Jeżeli jesteś zainteresowany tego rodzaju usługą, to z przyjemnością podpowiemy Ci, jaki rodzaj frezowania w Twoim przypadku zagwarantuje najlepsze rezultaty. Poza frezowaniem możemy Ci również zaoferować cięcie płyt MDF i wykonywanie sklejek na wymiar.

czytaj więcej »

Kaseton reklamowy

Kaseton reklamowy

Prowadząc swoją firmę, niezależnie od branży, należy pamiętać, jak ważna jest reklama. Dzięki niej można dotrzeć do większego grona klientów, ale też zwiększyć popularność marki czy produktu. Dlatego też mamy przyjemność zaoferować kasetony reklamowe wykonane z odpowiednio dobranych materiałów, które charakteryzują się nowoczesną estetyką oraz eleganckim wykonaniem. Z nami osiągniesz sukces!

czytaj więcej »

Plakaty wielkoformatowy

Plakaty wielkoformatowy

Inwestycja w reklamę ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rozpoznawalności firmy czy zwiększenie sprzedaży. Skutecznym rodzajem komunikacji z potencjalnym klientem jest citylight. Jest to rodzaj ulicznej reklamy zewnętrznej, która ma formę tablic ogłoszeniowych. Ma prosty przekaz i może pełnić rolę medium uzupełniającego, np. reklamy telewizyjnej.

czytaj więcej »

Folie - naklejki

Folie - naklejki

Zyskanie rozpoznawalności firmy czy też marki jest niezbędne dla zwiększenia przychodów, ale też utrzymania się na rynku. Doskonale tutaj sprawdzają się folie reklamowe, które rzeczywiście mają szerokie spektrum zastosowania i mogą być wykorzystywane w kampaniach marketingowych. Warto na ich temat dowiedzieć się więcej i poznać różne ich rodzaje.

czytaj więcej »

Folia Backlight

Folia Backlight

Czasami proste rozwiązania są najbardziej skuteczne. Na pewno odgrywają też ważną rolę w reklamie. Doskonałym tego przykładem jest folia backlight, która rzeczywiście zachwyca jakością, ale też nowoczesną technologią. Druk UV na folii backlight to najlepsze rozwiązanie do lekkich konstrukcji reklamy zewnętrznej. Można powiedzieć, że zachwyca jakością, ale też wykończeniem.

czytaj więcej »

Banery reklamowe frontlight

Banery reklamowe frontlight

Aby wypromować towar, usługę czy miejsce, należy zainwestować w reklamę. Musi być ona dostosowana np. do grupy docelowej, ale też zwyczajnie musi być ciekawa. Doskonałym wyborem jest baner frontlit, który zachwyca estetyką, funkcjonalnością, ale i siłą przekazu. To dobrym wybór dla wymagających.

czytaj więcej »

Roll-upy

Roll-upy

Aby dotrzeć do nowych klientów, ale też utrzymać dotychczasowych, warto wykorzystać reklamę. Tutaj pojawia się pytanie: jaką reklamę wybrać? Doskonale sprawdzą się standy reklamowe, których konstrukcja jest prosta, ale roll up reklamowy może efektywnie zaprezentować różne treści, np. promocyjne.

czytaj więcej »

X-banery

X-banery

Prosta reklama może być skuteczna. Nie trzeba wcale stosować zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zwiększyć efektywność przekazu, ale też zyskać rozpoznawalność. Doskonałym tego przykładem są x banery. Warto na ich temat dowiedzieć się więcej i poznać zalety ich użytkowania.

czytaj więcej »

Tablice i słupy informacyjne

Tablice i słupy informacyjne

Niezależnie jaką firmę się prowadzi, trzeba pamiętać o tym, jak ważna jest reklama. Rzeczywiście dzięki niej można przyciągnąć klienta, ale też zainteresować jeszcze niezdecydowanego odbiorcę przekazu. Jeżeli zależy Wam na efektywnej reklamie, to doskonałym wyborem są np. tablice reklamowe i słupy reklamowe. Warto poznać ich zastosowanie i zalety.

czytaj więcej »

Reklamy podświetlane

Reklamy podświetlane

Reklama może być wsparciem działań komunikacyjnych marki. Rzeczywiście dzięki niej można zwiększyć jej rozpoznawalność, ale też zainteresować klientów ofertą. Doskonałym wyborem jest reklama świetlna, w której wykorzystuje się technologię LED. Warto na jej temat dowiedzieć się więcej.

czytaj więcej »

Grafiki na witrynach sklepowych

Grafiki na witrynach sklepowych

Reklama jest dźwignią handlu, choć to zdanie urosło już do banału, to jednak nadal, aby utrzymać się na rynku czy pozyskać klientów w ową reklamę trzeba zainwestować. Jednak tak jak zmienia się rynek, tak zmieniają się też potrzeby klientów, stąd forma reklamy musi być dostosowana do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Ważne jest też określenie swojej grupy docelowej. Ciekawą formą mogą być reklamy na witryny sklepowe. Poza funkcją promocyjną pełnią też funkcję informacyjną. Warto na ich temat dowiedzieć się więcej.

czytaj więcej »

Kampanie reklamowe

Kampanie reklamowe

Jest wiele narzędzi, dzięki którym można zyskać skuteczną reklamę i to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Rzecz jasna bardzo duże znaczenie ma siła oraz jakość przekazu. Ale trzeba też wykorzystywać nowoczesne technologie czy media typu banery, witryny bądź naklejki. W ten prosty sposób można zyskać większą siłę przekazu. Czas poznać media, które naprawdę dobrze wspomagają kampanie outdoor czy też indoor.

czytaj więcej »

Siatki, flagi, płótna

Siatki, flagi, płótna

W reklamie produktu czy firmy trzeba wykorzystywać różne narzędzia, dzięki którym można osiągnąć skuteczny przekaz i zyskać nowych klientów. Do tego celu mogą służyć siatki mesh i płótno Canvas, a także materiały flagowe. Warto na ich temat dowiedzieć się więcej i poznać ich szerokie spektrum zastosowania.

czytaj więcej »

Folia szroniona

Folia szroniona

Dotarcie do dużej ilości odbiorców reklamy ma kluczowe znaczenie dla efektywności kampanii reklamowej. Tutaj bardzo skuteczna bywa folia szroniona z nadrukiem. Ale ten materiał ma zdecydowanie szersze zastosowanie i może służyć nawet do dekoracji. Może także zwiększać poziom bezpieczeństwa. Warto na ten temat dowiedzieć się więcej.

czytaj więcej »

Naklejki magnetyczne

Naklejki magnetyczne

Prowadząc firmę, należy dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Reklama jest niezwykle ważna również przy budowaniu wizerunku marki. Warto tutaj zdecydować się na proste i nie nachalne reklamy magnetyczne. Warto na ich temat dowiedzieć się więcej.

czytaj więcej »

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze i dekoracje wnętrz – zwiększ rozpoznawalność marki i produktu w siedzibie firmy i na targach branżowych

Skuteczna reklama może przynieść firmie duże zyski. Utrzymanie się na rynku, biorąc pod uwagę konkurencję, nie jest łatwe, dlatego też należy szukać rozwiązań, które pozwolą na dotarcie do większej ilości klientów. Ciekawym wyborem są systemy wystawiennicze oraz dekoracji wnętrz.

czytaj więcej »

Tablice reklamowe

Tablice reklamowe

Skuteczna forma reklamy może nie tylko zainteresować klientów daną ofertą, ale też tworzyć prestiż danej firmy. Reklama musi być skuteczna, ale to nie oznacza wcale, że jest droga. Doskonałym tego przykładem są tablice reklamowe.

czytaj więcej »

Lico do kasetonu

Lico do kasetonu

Kasetony reklamowe są rzeczywiście jedną z najczęściej używanych form przekazu reklamowego. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż cechuje je skuteczność, funkcjonalność, ale też szerokie spektrum zastosowania. Warto wiedzieć, że kasetony mogą być formą reklamy outdoorowej i wewnętrznej. Bardzo ważną rolę pełnią w nich wymienne lica do kasetonów.

czytaj więcej »

Płyty PCV

Płyty PCV

W reklamie zewnętrznej można wykorzystywać płyty ze spienionego PCV. Jest to materiał, który ma wiele zalet. Jest przy tym trwały, a jego cena jest bardzo atrakcyjna. To świetny wybór dla najbardziej wymagających klientów.

czytaj więcej »

Plexi

Plexi

Plexi jest materiałem, który jest wykorzystywany na szeroką skalę, choćby do dekoracji czy też reklamy. Jednak, aby było to możliwe należy wykorzystać technologię UV. Druk na plexi, czyli na szkle akrylowym może mieć naprawdę duże nasycenie kolorów, ale też jest bardzo realistyczny. Wykazuje odporność na działanie warunków atmosferycznych, ale też nie ściera się. Warto na jego temat dowiedzieć się więcej i poznać szerokie spektrum zastosowania.

czytaj więcej »

Płyta dibond

Płyta dibond

Odpowiednio przygotowana reklama pełni niezwykle ważną rolę w całym działaniu marketingowym. Rzeczywiście może zwiększyć sprzedaż produktu, ale też sprawić, iż dana marka stanie się rozpoznawalna. Doskonałym wyborem może być dibond.

czytaj więcej »

Płyty Dispa

Płyty Dispa

Odpowiednio przygotowana reklama może zwiększyć popularność danej marki czy produktów. Jednak duże znaczenie ma także medium, na którym jest przygotowana. I tutaj bardzo dobrze sprawdzi się płyta DISPA, która pozwala na przygotowanie ciekawej oferty i ekologicznej reklamy.

czytaj więcej »

Tkaniny do podświetleń

Tkaniny do podświetleń

Reklama i działania marketingowe muszą być skuteczne, aby można było uzyskać należyty efekt. Do reklamy stosuje się różne rozwiązania, których celem jest osiągnięcie większej sprzedaży, zareklamowanie produktu, czy zdobycie rozpoznawalności marki. Na pewno prosty, acz skuteczny, bo wzmocniony, przekaz może mieć reklama na tkaninach do podświetleń.

czytaj więcej »

Wykładziny dywanowe

Wykładziny dywanowe

Zwiększenie rozpoznawalności firmy jest niezbędne dla zyskania nowych klientów. Jednocześnie funkcję reklamową może pełnić nawet wykładzina dywanowa. W ten prosty sposób można dotrzeć do nowych klientów, ale też sprawić, że wnętrze zyska dekoracyjny charakter i jego użytkowanie będzie bezpieczniejsze ze względu na antypoślizgową powierzchnię.

czytaj więcej »

Litery przestrzenne

Litery przestrzenne

Skuteczna reklama może mieć naprawdę ciekawą formę i przyciągać uwagę. Warto wiedzieć, że dobrym wyborem są choćby litery przestrzenne. To dobre rozwiązanie dla różnych form reklamy.

czytaj więcej »

Tabliczki reklamowe i informacyjne

Tabliczki reklamowe i informacyjne

Prowadzenie firmy niezależnie od branży nie jest łatwe. Aby się utrzymać, trzeba zainwestować w reklamę. Nie można też zapominać o zwiększeniu rozpoznawalności. W jednym i drugim przypadku bardzo dobrze sprawdzają się tabliczki reklamowe czy też informacyjne.

czytaj więcej »