Firma produkcyjna zajmująca się realizacją zleceń dla branż z zakresu reklamy, budownictwa oraz przemysłu.

ANTARE kompleksowo realizuje zlecenia na materiały reklamowe, drukowane typu papiery, naklejki, banery oraz produkty wymagające bardziej skomplikowanej obróbki jak: ekspozytor, stand, kaseton czy rama tkaninowa. 

Firma wykonuje również nieszablonowe zlecenia dla Klientów z branży Retail i HoReCa z zakresu usługi cięcia i frezowania na materiałach typu sklejka, pcv, płyty kompozytowe.

Zakres produkcyjny obejmuje także produkcję realizacji z dziedziny oznaczenia zewnętrznego i wewnętrzne takich jak litery przestrzenne czy tabliczki informacyjne, szyldy.

Podążając za zmianami na rynku wprowadza do produkcji ekologiczne materiały typu sklejka, tektura plaster miodu czy płyta papierowa znana także pod nazwą DISPA oraz stosuje nowoczesne technologie min. poprzez stosowanie w druku pigmentów na bazie wody, w produkcjach które to umożliwiają.

AdobeStock_410721834

Firma wykonuje nadruki wielkoformatowe oraz zapewnia ich dalsza obróbkę we wszystkich technologiach na różnych materiałach. Stosuje takie materiały jak tworzywa sztuczne (pcv, hips, plexi, folie utwardzone itp), papiery, tektury, płyty kompozytowe oraz tkaniny poliestrowe.

ANTARE zajmuje się szeroko pojęta produkcją materiałów, w tym drukiem UV, sublimacją cięciem, frezowaniem, gięciem oraz kompleksową realizacją obejmującą również konfekcję i wysyłkę materiałów.  W razie potrzeby także montażem w Polsce i na terenie Europy.

Wszystkie realizacje podparte są ogromną dbałością o jakość, wiedzą wynikającą z 30 lat doświadczenia oraz zaangażowanym w produkcję grona najlepszych specjalistów w naszej branży.

Do każdego projektu przesłanego przez Klienta podchodzimy indywidualnie, ostatecznie dedykując mu bezpośredniego opiekuna.