Antare w pracy

ANTARE to fabryka reklamy wizualnej. Nasze główne gałęzie produkcji to nowoczesna reklama wizualna oraz frezowanie m.in. tworzyw sztucznych.

Usługa prototypowania

Oferujemy druk wielkoformatowy. 

Korzystamy z zaawansowanego parku maszynowego oraz wiedzy specjalistów. 

Zajmujemy się także obróbką techniczną materiałów. 

 

Nasz profesjonalizm i doświadczenie we współpracy B2B pozwala nam na tworzenie niestandardowych realizacji. 

W naszej ofercie dostępny jest szereg specjalistycznych usług: gięcie, cięcie, frezowanie tworzyw sztucznych, druk wielkoformatowy, sublimacja  oraz konfekcjonowanie.

W ciągu 30 lat, realizując niestandardowe zlecenia dla różnych branż, zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów. Podążając za zmianami rynkowymi i branżowymi – wprowadzamy ekologiczne materiały i stosujemy nowoczesne technologie. 

Naszym wyznacznikiem jest dbałość o szczegóły, spersonalizowane oferty, wysoka jakość realizacji oraz wszechstronność.

Kliknij, napisz w czym możemy Ci pomóc.

 

Usługi druku

 

Co warto wiedzieć o wyznawanych przez nas wartościach?

 

Naszą największą wartością są ludzie, ich komfort, bezpieczeństwo w trakcie pracy oraz stabilny rozwój. 

Dbałość o otaczające nas środowisko zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym to działanie, które ma dla nas ogromną wartość. Stawiamy na nowoczesne i nieoczywiste rozwiązania. Dostosowujemy naszą produkcję do potrzeb rynkowych. 

Wyznawane przez nas wartości są wyznacznikiem dla naszych działań i definiują sposób, w jaki poruszamy się na rynku. Podejmowane czynności koncentrują się na potrzebach naszych Klientów. Wsłuchiwanie się w rynek, obserwowanie go i stałe uczenie się, pozwala nam na wdrażanie innowacyjnych przedsięwzięć. 

Koncentracja uwagi na szacunku dla otaczającego nas środowiska przejawia się w ciągłym poszukiwaniu i wprowadzaniu do oferty ekologicznych rozwiązań materiałowych oraz technologicznych. Wszystkie użyte w procesie produkcyjnym komponenty posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. 

 

Jakie są nasze propozycje reklamowe?

 

Jedną z naszych najprężniej rozwiniętych gałęzi produkcyjnych jest druk. Na czym polega różnica między oferowanymi przez nas usługami druku?

Sublimacja-wersja ekologiczna, stosowana jest głównie w druku tkanin. Potocznie określana jest jako „barwienie”, którą zaliczamy do druku termotransferowego. 

Wydruki sublimacyjne charakteryzują się bardzo żywymi kolorami, odpornością na ścieranie i promieniowanie UV. Drukujemy ekologicznymi, bezwonnymi tuszami wodnymi zgodnymi ze standardem OEKO-TEX. 

Naszym dodatkowym atutem jest możliwość druku tkanin w szerokości powyżej 2,5m .

Wydruki sublimacyjne stosowane są w reklamie jako ekspozycje tkaninowe napinane na ramy, tkaniny podświetlane na witrynach, bramki antykradzieżowe czy kotary. Sprawdzają się także jako nietuzinkowe tła fotograficzne do sesji czy materiały dekoracyjne do wnętrz.

Kolejnym rozwiązaniem technologicznym jest DRUK UV-stosowany zarówno na tkaninach, jak i materiałach płaskich typu PVC. Ta technologia doskonale sprawdza się przy produkcji takich rozwiązaniach jak: szyldy, plansze, tablice informacyjne, dekoracje witryn sklepowych, zabudowa stoisk wystawienniczych, stojaki, prezentery, shelflinery, kubiki.

Wykonujemy  również nieszablonowe zlecenia dla Klientów z branży Retail i HoReCa z zakresu reklamy przestrzennej.  

Oferujemy usługę cięcia i frezowania tworzyw sztucznych na materiałach typu sklejka, PCV, płyty kompozytowe. Zakres produkcyjny obejmuje także produkcję realizacji z dziedziny oznaczenia zewnętrznego i wewnętrzne takich jak litery przestrzenne czy tabliczki informacyjne, szyldy.

Zobacz naszą prezentację. Prezentacja zawiera przykłady realizowanych projektów oraz obszary działalności, w których poruszamy się na co dzień. 

Kliknij, aby pobrać prezentację w wersji PL i ENG

lat doświadczenia

30

zrealizowanych projektów

185 tys.

zadrukowanych m²

794 tys.

obszary działalności

4

Kalendarium / Najważniejsze wydarzenia w dziejach firmy

1990

Rozpoczęcie działalności firmy

Firma rozpoczyna swoją działalność pod szyldem Prograf SG

1996

Pierwsza maszyna do druku wielkoformatowego

Dynamiczny rozwój firmy mobilizuje zarząd do zakupu pierwszej maszyny przeznaczonej do druku wielkoformatowego InkJet marki Roland w nowo otwartej siedzibie w Pruszkowie

2000

Oznakowanie wewnętrzne hipermarketów Geant

Kolejne wyzwanie i realizacja dużego kontraktu – wykonanie oznakowania wewnątrz wszystkich hipermarketów Geant. Rok 2000 to także inwestycja w kolejną maszynę do druku wielkoformatowego. Ta słuszna decyzja przynosi sukcesy w postaci wystaw dla Instytutu Literackiego w Paryżu. Firma rozpoczyna również współpracę z hipermarketami Praktiker i Obi.

2005

Zakład produkcyjny w Milanówku

Przeniesienie siedziby firmy oraz budowa nowego zakładu produkcyjnego o pow. 3500 m2 do Milanówka pod Warszawą. Od tamtej pory są tam wszystkie nasze maszyny, przy których pracuje zespół specjalistów. Tym samym stawiamy na nowe rozwiązania

2013

Wydruki tkaninowe

Rozpoczęcie produkcji wydruków tkaninowych wielkoformatowych metodą sublimacji oraz inwestycja w postaci zakupu maszyny kalander Monti Antonio, jednej z wiodących na rynku światowym marek produkującej maszyny przeznaczone do tego rodzaju pracy.

2019

Nowa firma pod nazwą ANTARE

Rozwój firmy powoduje przekształcenie jej w spółkę z o.o. oraz zmianę nazwy na ANTARE.

2019

Druk UV na tkaninach

Zakup dwóch maszyn przeznaczonych do druku UV na tkaninach typu np. samba. Rozszerzenie możliwości realizacji o wydruki UV na tkaninach do podświetleń z opcją zblokowanego koloru. Efektem naszych inwestycji jest rozszerzenie współpracy z dwiema międzynarodowymi agencjami reklamowymi.

2020

Rozszerzenie zakresu działalności firmy - środki ochrony osobistej - przylbica.com

Elastyczne podejście do sytuacji międzynarodowej związanej z wybuchem pandemii daje nam możliwość wejścia w nową branżę - firma zaczyna produkować środki ochrony osobistej, w tym certyfikowane przyłbice, przesłony i maseczki. Umiejętność szybkiego przystosowania się do zmienianych warunków rynkowych pozwala nam zachować dotychczasowa stabilność biznesową.

2020

Platforma dla firm do wyceny elementów ciętych i frezowanych - wytnij.com

Realizacja długofalowego projektu mającego na celu powstanie serwisu umożliwiającego samodzielna wycenę usługi ciecia i frezowania na wybranym materiale tylu np. pcv, dibond, płyta kompozytowa, hpl lub plexi. Platforma umożliwia również przesłanie plików praz wycenę bardziej skomplikowanych projektów tylu druk, branding, gięcie, spawanie itp. Klient otrzymuje spersonalizowaną ofertę oraz dedykowanego opiekuna projektu, z którym może ustalać szczegóły zlecenia.
Strona okazała się niesamowitym wsparciem w projektach dla firm z branży budownictwa, przemysłu oraz architektury wnętrz i agencji reklamowych. Wycena usługi cięcie i frezowania on-line pozwala przyśpieszyć realizację projektów oraz daje wstępny kosztorys potrzebny do dalszych kalkulacji.

2021

Serwis dla firm z branży architektury wnętrz - komfortowo.com.pl

Zasoby parku maszynowego, wiedza oraz umiejętności umożliwiają realizację kolejnego projektu dedykowanego aranżacji i dekoracji wnętrz. Powstaje sklep internetowy oferujący propozycje dedykowane są zarówno do domu, jak i biura. sprawdzą się także w przestrzeniach komercyjnych takich jak butik, salon sprzedaży, laboratorium czy gabinet lekarski. Stworzone produkty zapewniają komfort pracy i poczucie estetyki nawet najbardziej wymagających Klientów.

2021

Idzie nowe! Wprowadziliśmy do oferty druk bezpośredni na nowoczesnych tkaninach tapicerskich.

Materiały idealne do nowych produktów i do renowacji. Tkaniny drukowane nadają drugie życie przedmiotom.
Teraz możesz wydrukować swój wymarzony wzór, nawet w niewielkich ilościach.
Materiał obiciowy tapicerski meblowy sprawdzi się, gdy tworzysz:
- krzesła
- pufy
- kanapy
- zagłówki, załóżkowniki
- zasłony, kotary, kurtyny
- siedziska
- poduszki / poszewki dekoracyjne.
- legowiska dla zwierząt
Od dziś ogranicza Cię już tylko wyobraźnia. Możesz wykorzystać nasze tkaniny drukowane do stworzenia własnej kolekcji niepowtarzalnych produktów i wzorów. 
Nasz topowy materiał tapicerski to welur — miękka tkanina drukowana, dodatkowo wzmocniona. Tkanina welurowa to tkanina, która od lat sprawdza się jako materiał obiciowy.
Ofiarowujemy zadruk sublimacyjny / transferowy na tkaninie.
Daje to nieograniczone możliwości wykonywania indywidualnych lub komercyjnych realizacji.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • opracowujemy spersonalizowane oferty dla Klientów
  • posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy B2B
  • jesteśmy profesjonalnym i odpowiedzialnym zespołem specjalistów
  • nasz zespół łączy doświadczenie, wiedza i kreatywność
  • odwiedzamy największe branżowe eventy w poszukiwaniu inspiracji dla Klientów
  • dbamy o wysoką jakość realizacji
  • stosujemy nowoczesne i ekologiczne technologie
  • wprowadzamy nowe i ekologiczne materiały