Reklama podświetlana – rodzaje

podwietlone-panele

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

Nawet najwyższej jakości produkty i usługi nie obronią się bez dobrej reklamy. Wynika to po prostu z faktu, że nikt o nich nie wie. A nawet jeżeli ktoś się dowiedział, to i tak może je szybko uznać za niewarte zainteresowania. Konkurencja nie dość, że jest ogromna, to jeszcze nigdy nie zasypia. Czy możesz w jakikolwiek sposób się wyróżnić z tłumu, aby przyciągnąć do siebie nowych klientów? Może Ci w tym pomóc reklama podświetlana. Przyciąga uwagę i jednocześnie nie zrujnuje Twojego budżetu firmowego.

 

Jakie są rodzaje reklam podświetlanych?

Reklamy podświetlane dzielą się na trzy najpopularniejsze rodzaje. Możemy do nich zaliczyć: neony, litery podświetlane, kasetony i reklamy podświetlane zewnętrznie. W tym artykule bardzo krótko opiszemy każdy z wymienionych tutaj wariantów reklamy podświetlanej. Nie zapomnimy również wspomnieć o ich najważniejszych zaletach.

 

Czym są neony?

Może Cię to wyjątkowo zaskoczyć, ale jest to najstarszy rodzaj reklamy podświetlanej. Neony wynaleziono już w 1920 roku. Wszystko za sprawą Georgesa Claude’a. W jeszcze dobrze wszystkim znanych czasach PRL-u neony były widoczne we wszystkich większych miastach w Polsce. Ich przyciąganie było wręcz magnetyczne! Obecnie neony nadal znajdują się na ulicach. Jednak niestety są bardzo kosztowne w utrzymaniu i produkcji. Dlatego przedsiębiorcy coraz częściej zamieniają je na inne rodzaje reklam podświetlanych. Gigantyczną zaletą neonów jest fakt, że możesz z nich tworzyć podświetlane litery i cyfry. Są dobrze widoczne zarówno w dzień, jak i w nocy.

 

Czym są kasetony świetlne?

Kasetony świetlne Twoi aktualni oraz potencjalni klienci również mogą oglądać przez całą dobę. Są o wiele mniej oślepiające niż neony. Dzisiaj w środku szyldu w postaci kasetony, stosuje się diody LED, aby zaoszczędzić na energii elektrycznej. Kasetony są proste w konserwowany, bezawaryjne i odporne na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych.

Ostatnim rodzajem reklam podświetlanych są litery 3d i litery podświetlane. Świecą z obu stron. Do ich podświetlania wykorzystuje się diody LED.

Poproś o wycenę przez Email
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact