Antare /Prograf SG

kobieta-przy-grafice

Masz pytanie?
Zostaw wiadomość

W ANTARE kompleksowo realizujemy zlecenia na materiały reklamowe.

Drukujemy papiery, naklejki, banery oraz produkty wymagające bardziej skomplikowanej obróbki jak: ekspozytor, stand, kaseton czy rama z tkaniną do podświetleń

Wykonujemy również nieszablonowe zlecenia dla Klientów z branży Retail i HoReCa. 

Proponujemy usługi cięcia i frezowania na materiałach typu sklejka, pcv, płyty kompozytowe.

Produkujemy oznaczenia zewnętrzne i wewnętrzne takie jak litery przestrzenne czy tabliczki informacyjne, szyldy.

Podążamy za zmianami na rynku. Wprowadziliśmy do produkcji ekologiczne materiały typu sklejka, tektura, karton plaster miodu czy płyta papierowa - DISPA.

Wdrażamy nowoczesne technologie min. poprzez stosowanie w druku pigmentów na bazie wody, w produkcjach które to umożliwiają.

Wykonujemy nadruki wielkoformatowe oraz zapewniamy ich dalsza obróbkę we wszystkich technologiach na różnych materiałach. 

Stosujemy takie materiały jak tworzywa sztuczne (pcv, hips, plexi, folie utwardzone itp), papiery, tektury, płyty kompozytowe oraztkaniny poliestrowe

W ANTARE zajmujemy się szeroko pojętą produkcją materiałów reklamowych, w tym drukiem UV, sublimacją, cięciem, frezowaniem,gięciem

Zapewnimy Ci kompleksową realizacją obejmującą również konfekcję i wysyłkę materiałów. W razie potrzeby zorganizujemy za Ciebie montaż w Polsce i na terenie Europy.

Gwarantujemy ogromną dbałością o jakość, wiedzą wynikającą z 30 lat doświadczenia oraz zaangażowanym w produkcję grona najlepszych specjalistów w naszej branży.

Do każdego projektu przesłanego przez Klienta podchodzimy indywidualnie, ostatecznie dedykując Ci bezpośredniego opiekuna. Koordynator Twojego projektu wesprze Cię na całym etapie realizacji projektu

Poproś o wycenę przez Email

Usługi Antare - Poznaj naszą ofertę

drukarka-laserowa
Wytnij.com

Obszar działalności poświęcony produkcji oznakowania reklamowego zewnętrznego i wewnętrznego min. do obiektów handlowych, oraz realizacji gotowych elementów wymagających cięcia, frezowania i dalszej ich obróbki.

Zobacz więcej
 • icon

  Wyślij zapytanie na email
  info@antare.pl

 • icon

  Uzgodnijmy szczegóły
  współpracy

 • icon

  Zacznijmy działać!

quickContact